Прескочи до съдържание

Qatar Airways - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Early bird промото на катарците за март - май догодина до Манила не е лошо. 1200 лева от София през сайта, през врътките сигурно ще падне още. Другите дестинации не си заслужават особено откъм цена. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Early bird промото на катарците за март - май догодина до Манила не е лошо. 1200 лева от София през сайта, през врътките сигурно ще падне още. Другите дестинации не си заслужават особено откъм цена. 

 

Мале го оставили само бизнес клас в промоцията  :blush:  <_<

Връзка към мнение
Георги Матеев

Дойдоха коравите намаления, до 40% надолу. :) http://www.qatarairways.com/bg/en/offers/global-promotion.page

 

Ох на мама намалението  :wub:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ужасни хора сме това магеланците. Бях се зарекла да не купувам билети до Нова година, но не издържах.

Готвех се за Мексико, а се оказах с билет за Бангкок за 381,85 евро. Ще се ходи до Мианмар. :)

Редактирано от mililia
  • Харесвам 15
Връзка към мнение

mililia, кои са датите?

Аз съм съвсем неподготвена, а искам да отидем до Тайланд и Камбоджа, пък ако може и Сингапур. Абе много искам, а нямам план. Най - удобно ще е в карая на промоционалния период. Помогнете да се ориентарам, моля!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз съм съвсем неподготвена, а искам да отидем до Тайланд и Камбоджа, пък ако може и Сингапур. Абе много искам, а нямам план. Най - удобно ще е в карая на промоционалния период. Помогнете да се ориентарам, моля!

От януари до април е о.к. През месец май започва дъждовният сезон,като интензитета на валежите достига своята връхна точка през юли и август.

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

mililia, кои са датите?

Аз съм съвсем неподготвена, а искам да отидем до Тайланд и Камбоджа, пък ако може и Сингапур. Абе много искам, а нямам план. Най - удобно ще е в карая на промоционалния период. Помогнете да се ориентарам, моля!

Датите са 25.02.- 11.03.16 г., но билета взех с Виза Електрон през jetcost.fr - gotogate

 

Въобще не си мисли, че аз бях подготвена. Ще разчитам на магеланци за подготовка на програмата.

Редактирано от mililia
  • Харесвам 5
Връзка към мнение

 

Как успя София-Банкок за 381 е, аз се опитвам, но ми зилиза около 450 е, с дати 19 март - 31 март. А разликата си е сериозна?

 

По горе написах, че не закупих директно от сайта на катарците, а от Gotogate минавайки през Jetcost. fr. Единствено с Виза Електрон дебитна карта ми даде тази цена. Поискаха и да създам защитен код на картата и не ме пусна докато не го направих.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ох, сърбят ме ръчичките...

 

Ужасни хора сме това магеланците. Бях се зарекла да не купувам билети до Нова година, но не издържах.

 

И аз така, да видим какво ще се случи в близките 5 дена.  :blush:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

От януари до април е о.к. През месец май започва дъждовният сезон,като интензитета на валежите достига своята връхна точка през юли и август.

Абе не е точно така. :) Август - септември е пика на валежите обикновено, а май-юни все още си е доста ок за ходене. :) Особено май си е абсолютно сухо още, ако няма нещо екстремно.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ужасни хора сме това магеланците. Бях се зарекла да не купувам билети до Нова година, но не издържах.

Готвех се за Мексико, а се оказах с билет за Бангкок за 381,85 евро. Ще се ходи до Мианмар. :)

Браво бе, сестра ми. А аз си мислех, че ще се видим в Мексико..

Нищо де. Мексико, Мианмар... Все с "М" започват. ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Напомням, че катарците имат доста партньори в района на ЮИ Азия..

Не ограничавайте търсенията си само до летищата с директни полети от Доха.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

 

mililia, кои са датите?

Аз съм съвсем неподготвена, а искам да отидем до Тайланд и Камбоджа, пък ако може и Сингапур. Абе много искам, а нямам план. Най - удобно ще е в карая на промоционалния период. Помогнете да се ориентарам, моля!

това все едно аз съм го писала. :)

 

Тази дестинация отдавна ми е в главата, купила съм си справочник за Тайланд на NG, но още не съм го чела. Ще търся дати.

 

А как мислите? Дали е възможно да има същата промоция за ноември-декември 2016?

Връзка към мнение

Пробвах няколко OJ все едната отсечка да се София - Бали и връщане примерно през Сингапур и съвсем спокойно има за под 600 долара. Може би някой специалист с малко дъмпене доста ще може да посмъкне, аз за момента не успявам хаха.

Връзка към мнение

И за Япония и Корея изглеждат много добре цените :)

 

 

380 евро за сакурата и още не е късно да се комбинира с ония 60% оff за хотелите на MakeMyTrip си е сделка !

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Браво бе, сестра ми. А аз си мислех, че ще се видим в Мексико..

Нищо де. Мексико, Мианмар... Все с "М" започват. ;)

И двете са в списъка на топ места. За Мианмар е виновен Стефан Русев, че ми го втълпи. 

А ти не ме отхвърляй за Мексико, че съм си го наумила (и съм с готова програма). Освен това ужасно се чудех между Мексико пролетта и Мексико на 1 ноември или за задушница, та зависи от вашите планове.   

Редактирано от mililia
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

1 час и 20 мин. прикачване на Доха осъществимо ли е?

Редакция. Решихме с 3 часа престой. Купуваме средата на април до Япония.

Редактирано от lesy
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз смятам да. Не е кой знае колко голямо летището, отделните сектори гледах,че се стигат за 10-15'. Има забавяне при слизането на проверката на сигурността, ако са повече самолети. При нас на връщане имаше опашка, минахме за около 15'. Но все пак хората с по-голям опит от летището също да споделят.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.