Прескочи до съдържание

Венецуела


Elena Dicheva

Препоръчани мнения

преди 3 минути , Tedy каза:

Ще се върнем здрави, само малко олекнали финансово. 😃

Ако е до стотина долара - пей сърце....

Връзка към мнение
преди 8 часа, ruwenzogy каза:

След успешния тур на Бронко до Венецуела е време да се преброим желаещите за там. Желателно е да достигнем цифрата 8, за да можем да ползваме местна агенция. Акцентите са : Водопада Анхел, Делтата на Ориноко, нац.парк Канайма и трека Рорайма /6дни/. Хубаво е и да уточним времето, за да има някакви пресечни точки за всички обекти..

И така - аз съм ЗА

Аз принципно имам желание за маршрута, който си споменал. Принципно само, понеже завися и от други обстоятелства, върху които нямам контрол. Ти си намерил агенция, която взема групи по 8 човека ли? Не съм гледал, разучавал и не съм писал никъде, та нямам идея, може да има и други агенции. където може да има добри цени и с по-малко хора... Ще поразпитам и някои мои източници, които ходят до Венецуела. То и аз съм ходил, но много отдавна с туристически пакет (към който прибавих един морски парк), което не помага с нищо.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз ще дойда във Венецуела. Стига да искате да пътувате с мен. Нямам никакви претенции, освен да сме здрави. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 23 часа, ruwenzogy каза:

След успешния тур на Бронко до Венецуела е време да се преброим желаещите за там. Желателно е да достигнем цифрата 8, за да можем да ползваме местна агенция. Акцентите са : Водопада Анхел, Делтата на Ориноко, нац.парк Канайма и трека Рорайма /6дни/. Хубаво е и да уточним времето, за да има някакви пресечни точки за всички обекти..

И така - аз съм ЗА

Ха,  че ние сме се събрали  -  Теди, Влади, Кари, Патилана, Флай, Малкия и аз.  Някъде се споменаваше и за Уилкс, та ето ти 8 човека.....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , ruwenzogy каза:

Очертава се много интересна и най-вече сериозна група.

Оги, рибата не е ли още в морето?

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 минута , Childish каза:

Оги, рибата не е ли още в морето?

Вие с Вальо ако искате, ще бъдете първи резерви....

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , ruwenzogy каза:

Вие с Вальо ако искате, ще бъдете първи резерви....

Благодаря, Оги, но аз не проявявам интерес. Предпочитам да пътувам сама или максимум + 1 и да не използвам местни агенции когато е възможно или поне да е за кратко. 2 седмици е невъзможно, пък и дори с магеланци - можеш да бъдеш сигурен, че ще се скараме още на първия ден. Отделно предпочитам аз да си направя маршрута, естествено с компромис със спътника. Това доколкото изобщо има маршрут.

 

След като bronco са го събличали 7 пъти по слипове и не можа да ми отговори дали събличат и жените при условие, че е нямало жени, аз съм пас засега.

 

---

Имах предвид, че говорите за 2020г и че дори повечето хора са казали, че по принцип се интересуват, но "по принцип". По-реалистично ми се струва да се съберете 4 човека и да си поделите разходите за агенцията, но знам ли, може да ме изненадате и да пътувате 8 човека.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Въобще нямам представа дали въобще ще  пътуваме. Важното е, че имаме желание. Програмата за там е ясна. За събличането ми звучи малко като виц от селска вечеринка / не че не го е имало естествено/.   За скарването повече си права, но в интерес на целите ни, ще се постараем да го изтърпим...

И така нататък

За кога говорим и на мен не ми е ясно точно. тепърва ще разучаваме най-подходящото време

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Аз със събличането нямам никакви проблеми.Дори жена ми ми дуднеше преди години,че се разхождам гол(по боксерки)из къщи.Е вече свикна и няма проблем.Даже може да си ходя на трипа(нали е топло)по бельо и тогава няма да ме събличат 🙂

 

Редактирано от malkia
  • Смея се 8
Връзка към мнение

В ютуб Росен Андрей Охеда има клип, дори май беше от гостуването му в шоуто на Слави, където разказва за събличането и как е скрил единствената 100 $ банкнота.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Бе те за това събличане резервите се отказаха.... 

Добре, че основния състав е налице и групата е все по-твърда в намеренията си да посети не съвсем рисковата ВЕНЕЦУЕЛА

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

За мен лично основен финансов риск е невалидността на застраховките (поне тези, които аз ползвам), когато има инструкции за непосещение на конкретна дестинация. Но какво да се прави, ще приемем риска. Като гледам, намеренията ми за основни дестинации за 2018 не ми се покриват от застраховката, така че...

 

Имах конкретни мъжделеещи се намерения за февруари 2020, но тази идиотия много ме кефи 🙂 

 

Ако е до две седмици, бройте ме за сериозна резерва. Резервността идва от леки служебни неясноти, но докато се вземат билетите, те ще бъдат прояснени.

Връзка към мнение
преди 15 минути , Гост каза:

За мен лично основен финансов риск е невалидността на застраховките (поне тези, които аз ползвам), когато има инструкции за непосещение на конкретна дестинация. Но какво да се прави, ще приемем риска. Като гледам, намеренията ми за основни дестинации за 2018 не ми се покриват от застраховката, така че...

 

Имах конкретни мъжделеещи се намерения за февруари 2020, но тази идиотия много ме кефи 🙂 

 

Ако е до две седмици, бройте ме за сериозна резерва. Резервността идва от леки служебни неясноти, но докато се вземат билетите, те ще бъдат прояснени.

Каква ти резерва.... Ти даваш много сериозна заявка за участие.

Връзка към мнение
преди 1 минута , ruwenzogy каза:

Каква ти резерва.... Ти даваш много сериозна заявка за участие.

Аз просто не зная как ще стои въпросът за отпуск и затова съм резервирана. Просто обичам да си държа на думата. Но да, сериозна е.

Когато получа яснота за догодина, ще дам точен отговор. 

Връзка към мнение

Знам че страната е много променена през последните години, в които не съм я посещавала и това за събличането ми се струва прекалено. Преди се говореше за опасността в Каракас, но не повече от Рио примерно, за опасността в района на Маракайбо, но честно казано си беше много съизмеримо с другите латино американски държави и далеч по-малко опасно от Колумбия,  но нещата бързо се променят. Но такава природна красота си е винаги добра идея!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Бе то не е само събличане, дори и да не те събличат или нямаш нищо против, ако те оберат до шушка какво правим? 

Явно се предполага, че щом сте с водач, той ще дава съответните рушвети, но дали ще е така наистина? Или плащате всичко на агенцията предварително и пътувате с джобни?

Иначе обикновената латиноамериканска престъпност не ме плаши (пък и големите градове не ме интересуват и не бих се завирал там), но това е прекалено.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Щом бойната група от Пакистан ще е там, няма страшно!  

 

П. П. Най-сетне ще имаме и по-представителна магеланска извадка - пол / ръст / възраст. 

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , stanimir каза:

Щом бойната група от Пакистан ще е там, няма страшно!  

За момента само @patilana от "пакистанската" група е потвърдила. Аз съм като останалите от пакистанската група - искам, но не знам 🙂 

Връзка към мнение
В момента, Гост каза:

За момента само @patilana от "пакистанската" група е потвърдила. Аз съм като останалите от пакистанската група - искам, но не знам 🙂 

Ааааа, няма такава работа. Всички са в кюпа.  Само да вземат да се откажат, ще си имаме неприятности..../ от сорта на почерпушки, разбира се/

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.