Прескочи до съдържание

Искам да се оплача


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Ха ха :)  и на мен тези работи са ми чужди, но никога не е късно да се научим. Веднъж слагах вериги. Също ми се беше наложило да си сменя сама контакта за пускането на бойлера. След като си бях купила фенер и свещи да осветя максимално коридора, бях приятно изненадана, че бушоните за осветлението и контактите са различни :)

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Аз сменям гуми без проблем, контакти, завиване на винтчета, болтчета, гайки.

Ноооо.... готвенето ме стресира :O , почти толкова колкото "нормална" жена и смяна на гума  :biggrin:

  • Харесвам 1
  • Браво 4
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 1 минута , Алекс каза:

Ха ха :)  и на мен тези работи са ми чужди, но никога не е късно да се научим. Веднъж слагах вериги. Също ми се беше наложило да си сменя сама контакта за пускането на бойлера. След като си бях купила фенер и свещи да осветя максимално коридора, бях приятно изненадана, че бушоните за осветлението и контактите са различни :)

Какво говориш! Бях царица на слагане на вериги на Москвича, ама тук станах лигла :biggrin: 

И с газов бойлер имах изцепки - не бях виждала такова чудо, а трябваше да му оправя налягането. Иначе трябваше да чакам техника на студено.

Оправих му го - като препълних бойлера. :lol: И тогава ща не ща, чаках техника, че намаляване на налягането изискваше източване на радиатор и се предадох... хаххахахахахахаа... Сега вече го оправям без грижи, но само в посока нагоре.

 

Ще ни плашат те с едни гуми... Много се хилих днес :) 

Връзка към мнение

Единствено смяна на гуми не мога да правя :)  не мога да развия пустите болтове! Обачеее ... слагам в малкия джоб с много мъжки умения доста мъже :) 

Та, отивам на опера, барнала съм се, вали по английски “кучета и котки” . Реки по улиците. Карам лекичко, ииии трараляннн в невидима дупка и гумата е спукана.  Слизам аз , почуквам с токчета из локвите и се чудя къде да си зарежа колата, щото нали съм на опера. От спрялата малко пред мен кола доприпква един младеж и пита съчувствено: и Вие ли я уцелихте? Аз подсмърчам утвърдително. Имате ли резервна? Имам. Хоп, смени ми я момчето. А той горкия, се оказа, че минавайки през ямата е спукал и предна и задна леви. И чака приятел да му донесе втора резервна. И междувременно,  за да не му е скучно, сменя по някоя гума на разни  наконтени дами. :) 

Редактирано от Цвете
  • Харесвам 10
  • Браво 4
  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 1 час, Цвете каза:

А той горкия, се оказа, че минавайки през ямата е спукал и предна и задна леви.

И аз съм го ял това дърво да спукам две гуми едновременно - на една ш**ана трамвайна стрелка на "Констани Величков" :prankster: - в неделя късно вечер, на връщане от пътуване в провинцията... Хич не е приятно!

  • Шок 1
Връзка към мнение

Днес жена ми ми направи петъка Черен.;)

Половин ден обикаляхме моловете....

 

Но трябва да се гледа положително на всичко, което ни се случва:

- В следващите 3 месеца нямам никакви проблеми с Дайнерс салоните

- Обогатих и общата си култура - разбра как е възникнало словосъчетанието "Черен петък"

:)

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 12
Връзка към мнение
На 11/23/2017 в 21:42, funny каза:

Аз сменям гуми без проблем, контакти, завиване на винтчета, болтчета, гайки.

Ноооо.... готвенето ме стресира :O , почти толкова колкото "нормална" жена и смяна на гума  :biggrin:

Разсмя ме от сърце-с готвенето и аз съм така,въпреки че се имам за "нормална" жена,гумите ги сменям като Цвети,но реално нямам лична кола.В замяна на това отремонтирах механизма на тоалетното казанче и маркучлето на пералнята от зор да не фучи съпружето ,че все аз ги развалям тези нещане,че някой друг освен мен ги ползва де!

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение

  Начиииии, не съм доволна от катарците. След толкова зор да се уредим на втория етаж на А380, най-накрая успяхме. Хубуу, обаче барът там се оказа, че е само за първа класа. Дискриминация!!! :)

  • Шок 1
  • Смея се 10
Връзка към мнение
преди 4 часа, Яничка каза:

  Начиииии, не съм доволна от катарците. След толкова зор да се уредим на втория етаж на А380, най-накрая успяхме. Хубуу, обаче барът там се оказа, че е само за първа класа. Дискриминация!!!

И как точно става това “уреждане”?

Връзка към мнение

С късмет. На отиване ни отказаха, на връщане -  също, но тогава понеже се чекирахме последни и самолетът беше пълен, а ние искахме да седим трима човека заедно, се оказа, че само на Deck 2 има 3 места едно до друго.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
В момента, Яничка каза:

се оказа, че само на Deck 2 има 3 места едно до друго.

The way I see it, you're writing in the wrong topic! :lol:

  • Харесвам 3
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Аз не разбрах, защо са ви отказали? Те не са ли равноправни местата на двата етажа? A ако не са, с плащане трябва да стане

Връзка към мнение
преди 4 часа, neuromancer каза:

Аз не разбрах, защо са ви отказали? Те не са ли равноправни местата на двата етажа? A ако не са, с плащане трябва да стане

Качили са ги горе, защото долу е било пълно, т.е. не е имало 3 места заедно.

Връзка към мнение
преди 21 часа, neuromancer каза:

Аз не разбрах, защо са ви отказали? Те не са ли равноправни местата на двата етажа?

Още преди пътуването проверявах в сайта на Qatar Airways - местата на Deck 2 не ги даваше като налични, после звънях на Qatar Airways  по телефона - от там казаха, че нямаме Silver membership и не може да ни дадат места на втория етаж, накрая при чекиране на летището също питахме за втория етаж и пак ни отказаха. Но на връщане вече извадихме късмет.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 3 минути , patilana каза:

Не мога да го преживея и се оплаквам - Как може банка да работи до 17 часа!

Поне по-големите банки имат клонове с удължено работно време, както и такива работещи в събота :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 минути , patilana каза:

Не мога да го преживея и се оплаквам - Как може банка да работи до 17 часа!

Съчувствам ти и те разбирам...За да ти стане една идея по-добре ще ти споделя, че в Германия повечето банки имат работно време от 9 до 12 с клиенти, не работят събота и неделя и не обменят пари, както и ако решиш да си направиш банкова сметка, не може да стане веднага и без насрочена за целта среща....

Редактирано от obsession
  • Харесвам 2
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
На 11/26/2017 в 6:16, Яничка каза:

  Начиииии, не съм доволна от катарците. След толкова зор да се уредим на втория етаж на А380, най-накрая успяхме. Хубуу, обаче барът там се оказа, че е само за първа класа. Дискриминация!!! :)

Ние извадихме късмет от Доха до Банкок.Видях,че са ни дали съседни места и хич не съм се опитвал да ги сменям.Оказа се,че са на втория дек,първият ред отляво,т.е. точно зад бара.Двойка седалки с доста широк перваз пред илюминатора,който използвах като етажерка.Малко лукс след почти четири часово закъснение и един изпуснат вътрешен полет:)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Яничка каза:

Още преди пътуването проверявах в сайта на Qatar Airways - местата на Deck 2 не ги даваше като налични, после звънях на Qatar Airways  по телефона - от там казаха, че нямаме Silver membership и не може да ни дадат места на втория етаж, накрая при чекиране на летището също питахме за втория етаж и пак ни отказаха. Но на връщане вече извадихме късмет.

 

Миналата седмица летях с катарците на А380 и се озовах на втория им етаж. Единственото, което исках беше пътека при закупуването на билетите и от офиса им в София са ме сложили горе, осъзнах го чак при бординга. Не протестирах :)

Редактирано от Двуцветко
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Трябва да си излея възмущението някъде, мисля, че тук е подходящото място.

 

Понеже правя ремонт на апартамент в сграда старо строителство и исках да сменя вертикалните щрангове, от 3 седмици се уговарям със съседите отгоре и отдолу за да сменим по цялата височина на сградата (5 етажа, аз съм на 2-рия). В крайна сметка всички се съгласиха и днес беше уговорения ден за извършването на ремонта. Да, обаче се стига до 4-тия етаж и въпросния човек казва: "А, ама то трябва да се кърти, няма шанс, няма да се кърти тук" и последваха дълги уговорки и разправии след което заради него сменихме тръбите само от 1 до 3 етаж.  Пусна се водата и каква изненада, заради високото налягане през новите тръби старите метални тръби се запушват от отлаганията, които има в тях и човечеца на 4-тия етаж нямал топла вода.... съответно организатора на ремонта е виновен.

 

Не знам дали разбрахте за какво става въпрос, но просто съм удивен какви хора съществуват.... Най-кофти се получи за съседа на 5-тия етаж, който беше много навит да си смени тръбите, но заради този от 4-тия нямаше как...

  • Шок 2
Връзка към мнение
преди 22 минути , П.Кръстев каза:

Не знам дали разбрахте за какво става въпрос, но просто съм удивен какви хора съществуват

Какви, дебили.... Тоя на четвъртия етаж, без топла вода през зимата, няма ли да клекне най-накрая? :vinsent:

Връзка към мнение
31 minutes ago, П.Кръстев said:

Пусна се водата и каква изненада, заради високото налягане през новите тръби старите метални тръби се запушват от отлаганията, които има в тях и човечеца на 4-тия етаж нямал топла вода...

И ако това не е потвърждение на поговорката  "Karma is a b*tch!" :)

 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Абе положението е страшно, в блока на наште има няколко човека, които отказаха да се сменят вертикалните тръби и сега е шарено, нови - стари...

А старите бяха със сечение наполовина, задръстени от ръжда и тиня.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.