Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Сложи и някой от по-малките глобуси на масата за вечеря и ще видиш какви невероятни маршрути се заформят в детския мозък. Едва ли ще са до Виена или Милано. При нас първият беше Фиджи😆

Редактирано от ДиянаВ
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 14 часа, Topfly каза:

За разлика от други деца, които гледат детски филмчета и т.н. единият от синовете ми цял ден гледа на компютъра www.flightradar24.com като следи самолетите в цял свят. Вече дори измисли, че иска да си създаде собствена авиокомпания в която той ще е пилот 🙂 Всеки ден мисли по какви маршрути ще лети авикомпанията, като фантазията му стига явно чак до Азия 🙂

Е значи музеят в Лондон е повече от избран 😉 Освен ако другият ти син не е също толкова запален по "кокали" 😃

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 16 часа, Topfly каза:

Искам да се похваля с какво ме изненада 7 годишния ми син, който още не може да пише и чете и септември ще е първи клас:

 

tokyo.JPG.489de0339c9af865148c31464a910f11.JPG

 

За разлика от други деца, които гледат детски филмчета и т.н. единият от синовете ми цял ден гледа на компютъра www.flightradar24.com като следи самолетите в цял свят. Вече дори измисли, че иска да си създаде собствена авиокомпания в която той ще е пилот 🙂 Всеки ден мисли по какви маршрути ще лети авикомпанията, като фантазията му стига явно чак до Азия 🙂

 

Абе радостта си е радост и така нататък, ама аз на твое място щях сурово да го накажа, задето е сложил Ханой на изток от Токио. Ти също вземи мерки овреме - за назидание го заведи да се повози по маршрута Токио-Ханой, че да му дойде акълът в главата! :rtfm:

Редактирано от Goal & Boss
  • Харесвам 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 8 часа, Goal & Boss каза:

 

 ама аз на твое място щях сурово да го накажа, задето е сложил Ханой на изток от Токио. :rtfm:

Eйййй, ама това дъртите веднага да прекършим детското въображение! :acute:
Все пак земята е крълга и ако тръгне от Токио на изток, пак може да стигне до Ханой, при това ще види много повече интересни места, отколкото ако тръгне по най-лесния път на (юго)запад!  
Така че детенце много правилно си е нарисувало, истински пътешественик! А от Токио на запад за Ханой биха тръгнали само обикновените туристи без въображение, които търсят кратък път, вместо истински приключения! :smile3:

Редактирано от Mary
  • Харесвам 7
  • Браво 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар
1 minute ago, Фичо said:

Eйййй, ама това дъртите веднага да прекършим детското въображение! :acute:
Все пак земята е крълга и ако тръгне от Токио на изток, пак може да стигне до Ханой, при това ще види много повече интересни места, отколкото ако тръгне по най-лесния път на (юго)запад!  
Така че детенце много правилно си е нарисувало, истински пътешественик! А от Токио на запад за Ханой биха тръгнали само обикновените туристи без въобръжение, които търсят кратък път, вместо истински приключения! :smile3:

Пък и като порасне сигурно вече ще има от онези нови "геймченджъри" самолети, които ще могат от Токио на изток  .. до Ханой  без междинно кацане 🙂 

Връзка към коментар
преди 22 часа, Topfly каза:

Вече дори измисли, че иска да си създаде собствена авиокомпания в която той ще е пилот 🙂 Всеки ден мисли по какви маршрути ще лети авикомпанията, като фантазията му стига явно чак до Азия 🙂

Не знам... нали знаеш какво казват за милиардерите и милионерите, та ако имаш намерение да ставаш такъв някой ден може би не е лошо да го откажеш така леко по-отрано, да не се окаже, че е "планирал" разоряването ти още с някоя от тези рисунки...  :yes:

 

Иначе Boeing предлагат помощ... поне за излитането, ако не друго. 🤨
https://www.boeing.com/company/about-bca/startupboeing.page

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След като някакъв индиец проигра с моята кредитна карта маса пари на сайт за онлайн залагания, Съдбата реши да ме компенсира 🙂 😉 🙂
„Извиненията” на KLM за закъснелия ни полет от Делхи и извънредната ни обиколка из Европа.
KLM, I love you! 🙂 🙂 🙂
п.п. чакам да излезе тяхно промо да инвестирам 🙂
 

А извиненията бяха настойчиво изискани от AirHelp, справиха се отлично!

Screenshot_20190507-105616.png

Редактирано от baiKolio
  • Харесвам 13
  • Браво 8
Връзка към коментар

Не мога да повярвам,че хората в Перу колко са разбрани. Трябваше в последния момент да сменим плана, заради стачката в Куско и да се откажа от ходенето до Пуно. Имахме букнати хотели, автобуси, трипове, и всичко беше платено. В сайтовете на автобусните компании пишеше, че искат 48 часа нотификация за да ни върнат парите. Стойността за двама ни беше около 200 долара. Решихме да пробваме и да пишем на всички. За наше учудване, всички реагираха много положително и с разбиране, всички знаеха за стачката. Измъкнахме се само с 15 долара набутване. Хората в Южна Америка са наистина уникални!

  • Харесвам 15
  • Браво 5
Връзка към коментар
Дани Магелани
В момента, bay_kolio каза:

Хей хора!

Днес отново станах дядо!

Рано тази сутрин, даже през нощта се появи нова нова принцеса. Казва се МАРИНА.
Някои от вас познават вече, престолонаследничката  Яна, представена официално на Варварската сбирка.

https://youtu.be/FBVdlZEK9F8 

Честито! 

Това е най-прекрасното събитие!

Да е много здрава, щастлива и успешна!

Да има силен магелански дух, което е несъмнено, при тези добри гени!

Да носи радост на цялата фамилия!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 26 минути , bay_kolio каза:

Хей хора!

Днес отново станах дядо!

Рано тази сутрин, даже през нощта се появи нова нова принцеса. Казва се МАРИНА.
Някои от вас познават вече, престолонаследничката  Яна, представена официално на Варварската сбирка.

МАРИНА

Честито, да ти е жива и здрава адашката!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честито и от мен!Да е жива и здрава Марина!Да слуша кака си Яна,която на сбирката подробно ми обясни,че играчките не се хвърлят,а само топката.Вече си има сестричка за игра и гушкане! ❤️

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря ви от сърце.

Светле вие сега попътувайте овреме, че синковците може да ви вържат в недалечно бъдеще.
iaia_mama  тя вече вече започна радостта. Ще продължи още ден два докато си я вземем у дома.
Дани дай Бог всичко да е така както казваш. Щом има кой да каже добрите думи ... те се трупат.
Фичо, благодаря, не се съмнявай изобщо, скоро с две моми ще идваме. 
Мариша, на 17 юли ще се черпим

Миланка и вие с Петър да се радвате на същото!

Юле, ние се надяваме да я приеме не много враждебно...

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 5 часа, bay_kolio каза:

Хей хора!

Днес отново станах дядо!

Рано тази сутрин, даже през нощта се появи нова нова принцеса. Казва се МАРИНА.
Някои от вас познават вече, престолонаследничката  Яна, представена официално на Варварската сбирка.

МАРИНА

Честито , дядо! Да е жива и здрава Марина и цялата й рода!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Честита внучка! Честита голяма радост! Да ви е жива и здрава, да поема цялата обич, която й давате, и да ви я връща умножена, да се радва на живота и да има прекрасно детство!

Връзка към коментар
На 15.05.2019 г. в 10:06, bay_kolio каза:

Хей хора!

Днес отново станах дядо!

Рано тази сутрин, даже през нощта се появи нова нова принцеса. Казва се МАРИНА.
Някои от вас познават вече, престолонаследничката  Яна, представена официално на Варварската сбирка.

МАРИНА

Честито на цялото ви семейство! Да е здрава и щастлива и много да ви радва!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам дали е точно за хвалене, ама искам да споделя машината от днешния ми полет60320692_1263086720539446_4522563050443636736_n.thumb.jpg.88e76d53181db4b5776966c0522f23c5.jpg

 

Тъй като с тях летяхме за медения ни месец и точно тогава получихме единствения до момента ъпгрейд в бизнес класа и ми стана едно такова мило. Нищо, че фалираха 2 седмици преди полета ни за Куба и останахме с пръст в уста 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

И аз с чужда пита...: Бронз за най-малката щерка на световната купа по кикбокс в Унгария. Не това ми е толкоз важно, а че е боец - падна си на врата/гърба, но си довърши последната среща. Аз не можах да довърша гледнето - сестрите й ми предаваха live. 😯

  • Харесвам 13
  • Браво 9
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • kgg
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.