Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Ако трябва да се изразим "политически коректно" това се нарича "monkey see, monkey do" и освен при хора работи и при други видове даже независимо от възрастта. 

 

Слагам и снимка да не вземе @ven62 да сложи пак нещо от някое племе и да ми отиде на кино научният подход.

 

1920px-Makak_neonatal_imitation.png 

  • Харесвам 1
  • Смея се 11
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Искам да се похваля,че вчера на 08.08.19г.навърших 51 години.Не ме притесняват килограми,бръчки,побелели коси.

Щастлива съм с хората,които ме обичат.Благодарна съм за всичко,което имам.

Радвам се искрено и от сърце на малките добринки,които всъщност са големите и важни неща в живота!На успехите на всички около мен.Само хората,които го умеят това упражнение,могат да ме разберат.

Свободна съм да правя избор за всичко,което зависи от мен.Другото е Божа работа.Не правя планове,имам мечти и ги следвам.

Пътешествията са ми любимо хоби.Наред с хиляди други интересни неща.

Готова съм за нови предизвикателства и прекрасни моменти.Хубавите пожелания се сбъдват с правилните хора.Те не са списък в социалните мрежи,а истински приятели.Вярвам,че имам определена мисия и съм щастлива,макар да нямам всичко,за което съм мечтала.Но ценя много това,което имам и това,от което се уча всекидневно.

20190808_190642.jpg

  • Харесвам 19
  • Браво 17
Връзка към коментар
преди 18 минути , jungfraujoch каза:

Искам да се похваля,че вчера на 08.08.19г.навърших 51 години.Не ме притесняват килограми,бръчки,побелели коси.

Щастлива съм с хората,които ме обичат.Благодарна съм за всичко,което имам.

Радвам се искрено и от сърце на малките добринки,които всъщност са големите и важни неща в живота!На успехите на всички около мен.Само хората,които го умеят това упражнение,могат да ме разберат.

Свободна съм да правя избор за всичко,което зависи от мен.Другото е Божа работа.Не правя планове,имам мечти и ги следвам.

Пътешествията са ми любимо хоби.Наред с хиляди други интересни неща.

Готова съм за нови предизвикателства и прекрасни моменти.Хубавите пожелания се сбъдват с правилните хора.Те не са списък в социалните мрежи,а истински приятели.Вярвам,че имам определена мисия и съм щастлива,макар да нямам всичко,за което съм мечтала.Но ценя много това,което имам и това,от което се уча всекидневно.

20190808_190642.jpg

Честита да си!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 1 час, mamaivy каза:

Честита да си!

Благодаря!

Преди 1 час, Дани Магелани каза:

Честито! Много щастливи дни на път!

Благодаря!

преди 39 минути , Светославов каза:

На попрището жизнено в средата!

С тази положителна нагласа от поста ти да пропътешестваш и другите две половини!

Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
On 7/6/2019 at 11:24 AM, georgebg said:

Преди малко резервирах през edreams.es  едни билети, но се получи "глич" 🙂 и при плащането нещо заби, не ме върна в сайта на едреамс, но плащането мина, както и се появи резервацията на мейла(от Райън) /и я добавих в профила ми в Rayanair. Но писмо от едреамс нямам и в профила ми при тях не излиза тази резервация. 

Сега какъв е шансът да го отменят, и да им пиша ли че резервацията е успешна и да не я отменят?

Самоцитирам се, но да споделя развитието на случая, след като вече държа в ръце бордните карти 🙂

Авторизацията за плащането след като над 3 седмици "отлежава" в картата ми, беше официално свалена т.е. тези билети ми струват 0 (нула) лева 🙂

И в онази тема, където "големите" (аз защото съм си начинаеш 😉 ) си ги сравняваха по цена/км,  моята сега идва 0/км. и май няма кой да я бие 😎

Връзка към коментар
преди 15 минути , bad kid каза:

Честито, иначе имаме тонове 'купени' билети по 0 евра на един черен петък....😀

Ииии, остави чиляка да се порадва дееее!

Вие нямате стигане. :)))

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 4 часа, georgebg каза:

Самоцитирам се, но да споделя развитието на случая, след като вече държа в ръце бордните карти 🙂

Авторизацията за плащането след като над 3 седмици "отлежава" в картата ми, беше официално свалена т.е. тези билети ми струват 0 (нула) лева 🙂

И в онази тема, където "големите" (аз защото съм си начинаеш 😉 ) си ги сравняваха по цена/км,  моята сега идва 0/км. и май няма кой да я бие 😎

Размишлявах над сходна ситуация,ама на обратно,когато видях поста ти.🙂Вчера купувах билети през идриймс,стана ми странно,че потвърдиха резервацията без да иска 3Д паролата на картата.Влязох в банкирането да погледна дали са взели или поне блокирали парите - ами не,сумата по-картата ми не е пипана.Иначе си имам потвърждение,резервацията излиза на сайта на АК.Мисля си,че са много ларж с тези,които имаме Прайм,защото картата,с която купуваме членството се запаметява при тях с цел да дръпнат автоматично пари за подновяването му след една година и/или  да възстановят сумата на отстъпките,ако се откажем в 30 дневният срок от закупуването му.Нищо чудно на по-късен етап да се усетят и да дръпнат парите(извинявай,ако ти развалям радостта,дано пък да бъркам🙂)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
45 minutes ago, Мари Николова said:

Размишлявах над сходна ситуация,ама на обратно,когато видях поста ти.🙂Вчера купувах билети през идриймс,стана ми странно,че потвърдиха резервацията без да иска 3Д паролата на картата.Влязох в банкирането да погледна дали са взели или поне блокирали парите - ами не,сумата по-картата ми не е пипана.Иначе си имам потвърждение,резервацията излиза на сайта на АК.Мисля си,че са много ларж с тези,които имаме Прайм,защото картата,с която купуваме членството се запаметява при тях с цел да дръпнат автоматично пари за подновяването му след една година и/или  да възстановят сумата на отстъпките,ако се откажем в 30 дневният срок от закупуването му.Нищо чудно на по-късен етап да се усетят и да дръпнат парите(извинявай,ако ти развалям радостта,дано пък да бъркам🙂)

Аз им писах по всички канали, че имам еди коя си резервация и тя не излиза в сайта им, на всичко отгоре като паднаха още билетите се опитах "за по-сигурно" да ги купя, но от Райън ми отказаха с мотива - дублирани имена ... та едва ли някога ще дръпнат пари, то нали и основание си трябва 😉 

Връзка към коментар
преди 3 минути , georgebg каза:

Аз им писах по всички канали, че имам еди коя си резервация и тя не излиза в сайта им, на всичко отгоре като паднаха още билетите се опитах "за по-сигурно" да ги купя, но от Райън ми отказаха с мотива - дублирани имена ... та едва ли някога ще дръпнат пари, то нали и основание си трябва 😉 

А какво ти отговориха от идриймс?

Връзка към коментар
1 minute ago, Мари Николова said:

А какво ти отговориха от идриймс?

До 3-4 писмо нямаше абсолютно никаква реакция, след което дойде отговор, че ще се проверят и ще се свържат с мен ...е - не се свързаха 🙂

Впечатлението ми е, че съпорта направо го няма, и ако човек наистина има проблем, ще е много трудно да го разреши, може би само по телефона когато наистина е спешно...

Връзка към коментар

Намерих тетрадката с рецепти на баба ми, събирани от 50те години (тя е на 98г. в момента), но тя не дава да я разглеждам без надзор, "защото ще объркаш нещо". 😁😁😁 Като гледам обаче количеството масло и захар явно някога не е имало притеснения за диабет и холестерол. 

  • Харесвам 19
  • Браво 2
  • Смея се 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, darinamarinova каза:

Намерих тетрадката с рецепти на баба ми, събирани от 50те години

Това си е съкровищница, особено ако имаш склонност към кулинарията!

Вече ти завиждам 😉 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

@Lyubina Имам, да, и то доста голям (за съжаление си личи и по тялото 😄 ), но интересите са ми в традиционната българска и донякъде европейска, не съм много по префърцунените гурме работи 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.