Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 7 часа, chandni каза:

 

Aaaa, значи не съм закъсняла... Хайде, на добър път! После ще ми благодариш! :girl_crazy:

Цък

 

 

Е те това ако не е електричка в Русия 🤣😂 Возил съм се на подобна баш там, от Москва до Монино.

Връзка към коментар

Порьчах на приятелка да ми купи фунийки за каноли, да гощавам родата. А тя какво ми донесе .....

пускам и в едър план, с едри букви....

 

5F8FCF75-291D-4E62-B694-41EA1E6E3EB6.jpeg

1C54A42B-C080-4956-908A-560163D275F7.jpeg

  • Харесвам 2
  • Смея се 22
Връзка към коментар

Тази вечер изживях нещо ... не знам как да опиша. Нямам такъв речник и умения, за да изкажа усещанията си.
Бях на концерта на Lara Fabian. Ако не ме бърка паметта, това и беше 4 път в София (първата година направи 2 концерта в два поредени дни). Това дори беше болна и въпреки това пя блестящо. Ходил съм всеки път, не съм и мислил да пропускам, въпреки че всички ми казват "защо ще ходиш пак, нали си бил?" 
Не съм специалист в пеенето и музиката, но тази жена според мен пее феноменално. Всеки път представя песните с различен аранжимент (различна мелодия). И са хубави, и са различни, и наструхвам целия. Удари ме в мозъка на костите ми. Уникално изживяване.
Цялостната идея как да се представи концерта си беше страхотна. Разказваше преди песните за тях, за преживявания и емоции. Имаше и 3 вокалистки, с които се "прелитаха" гласовете. И всеки един от тези 4 концерта, които съм посещавал, беше различен. 

П.с. И сега как да заспя? Като преслушвам песните и умирам от кеф? 😄
П.с. И търся къде още има концерти от турнето, за да повторя 😄

 

  • Харесвам 21
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 13 часа, noshtna_ptica каза:

Порьчах на приятелка да ми купи фунийки за каноли, да гощавам родата. А тя какво ми донесе .....

пускам и в едър план, с едри букви....

 

5F8FCF75-291D-4E62-B694-41EA1E6E3EB6.jpeg

1C54A42B-C080-4956-908A-560163D275F7.jpeg

По-едър план не можа ли да сложиш... че съвсем да се подтиснем с тия големи … каноли

:grin:

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Искам да се похваля, че заедно с още двама магеланци и четирима не-магеланци получих туристическа виза за Чад.

За пръв път от 26 години ми се налага да кандидатствам за виза за някоя държава, преди пристигането ми на място. За последно бях кандидатствал за виза за САЩ през 1993 г в консулството им в Отава, Канада. От тогава нататък винаги с един от двата си паспорта съм минавал без виза или съм я вземал при пристигане, та за пръв път изпитах известно притеснение да не би случайно нещо да ми откажат по някаква си причина.

Паспортите онзи ден пристигнаха от Брюксел с визите на тях, изглежда, че ще яде Хасан баница...

 

 

 

ILIAN SHOPOV visa-1.JPG

  • Харесвам 19
  • Браво 11
Връзка към коментар
преди 2 минути , FlyTraveler каза:

Искам да се похваля, че заедно с още двама магеланци и четирима не-магеланци получих туристическа виза за Чад.

За пръв път от 26 години ми се налага да кандидатствам за виза за някоя държава, преди пристигането ми на място. За последно бях кандидатствал за виза за САЩ през 1993 г в консулството им в Отава, Канада. От тогава нататък винаги с един от двата си паспорта съм минавал без виза или съм я вземал при пристигане, та за пръв път изпитах известно притеснение да не би случайно нещо да ми откажат по някаква си причина.

Паспортите онзи ден пристигнаха от Брюксел с визите на тях, изглежда, че ще яде Хасан баница...

 

ILIAN SHOPOV visa.JPG

Честито, но по-добре си скрий номера на паспорта

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Днес използвах зелен билет в София и отидох на работа без кола. Беше интересно преживяване 😉 И за да не съм просто зелен, а да съм мега зелен, си купих въпросният билет с приложение и спестих хартийката:

sofia.mpass.bg

Сега отивам да се оплача в съседната тема, а именно: Днес в София има зелен билет

  • Харесвам 9
  • Шок 1
  • Браво 5
  • Смея се 5
Връзка към коментар
Преди 1 час, bronco каза:

Днес използвах зелен билет в София и отидох на работа без кола. Беше интересно преживяване 😉 И за да не съм просто зелен, а да съм мега зелен, си купих въпросният билет с приложение и спестих хартийката:

sofia.mpass.bg

Сега отивам да се оплача в съседната тема, а именно: Днес в София има зелен билет

И аз точно по същата методика действах! 🙂

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Направихме си коледно-новогодишен подарък - пътешествие до Хавай през февруари. Но не това е хвалбата, развълнувах се за съвсем друго нещо.

 

Игнорирах директните полети Хонолулу -> Кона и умишлено взех този маршрут (на един билет) с междинни кацания на Молокай и Мауи.

 

HNL 09:30 - MKK 10:08
MKK 10:55 - OGG 11:25
OGG 12:25 - KOA 13:10

 

3 излитания / 3 кацания на 3 различни хавайски острова, очертава се силно панорамно преживяване 😍

 

Отгоре на всичко този междуостровен билет ми струваше невероятно скромните... $20 😎

  • Харесвам 21
  • Браво 17
  • Смея се 1
Връзка към коментар

@Фичо,  ако случайно вече няма, провери и в aliexpress.  Виждал съм разни дизайни. Завеси, възглавници,  цели спални комплекти и т. н.   Търси world map curtains. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, Граф Вронски каза:

От Lidl си взех завеса за банята (като видях цветната карта). И реших на шега да я окача на прозореца 😄 То взе, че ми харесва.  😂😂😂20191222_180944.jpg.bc1d2c6b639aabf36f5204af6dc5cf31.jpg

И аз днес забърсах една, малко кичарийка в банята😂🤣🤣

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Граф Вронски каза:

От Lidl си взех завеса за банята (като видях цветната карта). И реших на шега да я окача на прозореца 😄 То взе, че ми харесва.  😂😂😂20191222_180944.jpg.bc1d2c6b639aabf36f5204af6dc5cf31.jpg

Много е готина!Може да водиш гаджета в спалнята с невинната реплика"Ела да ти покажа колко държави посетих тази година!🤩

@Фичо,ти за същото ли се сети?😜

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 2 часа, Граф Вронски каза:

От Lidl си взех завеса за банята (като видях цветната карта). И реших на шега да я окача на прозореца 😄 То взе, че ми харесва.  😂😂😂20191222_180944.jpg.bc1d2c6b639aabf36f5204af6dc5cf31.jpg

Ми супер си е завеската, де!

Можеш да си отбелязваш, посетените места:)))

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Мари Николова каза:

Много е готина!Може да водиш гаджета в спалнята с невинната реплика"Ела да ти покажа колко държави посетих тази година!🤩
🤩

@Фичо,ти за същото ли се сети?😜

Ха-ха, опасявам се че не. :grin:  Къде ме търсиш в една група с младежи като Графа, че да мисля за такива неща :grin:
Аз по-скоро друго се замислих :biggrin: - хареса ми завесата, но веднага ми направи впечатление, че цветовете би било удачно да са разположени по малко по-друг начин - синьото да е на север - Канада, Гренландия, Русия, а червеното и жълтото - в централна и южна Азия, Африка и Австралия. 
Кой за какво си мисли ... :biggrin:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 1 минута , AlexandraKo каза:

Ми супер си е завеската, де!

Можеш да си отбелязваш, посетените места:)))

за отбелязването имам друга, подарък от колегите:

 

 

20191222_204105.jpg

  • Харесвам 14
  • Шок 1
Връзка към коментар
В момента, Граф Вронски каза:

за отбелязването имам друга, подарък от колегите:

 

 

20191222_204105.jpg

Ееее, ти си се двойно подсигурил:))))

преди 3 минути , Фичо каза:

Ха-ха, опасявам се че не. :grin:  Къде ме търсиш в една група с младежи като Графа, че да мисля за такива неща :grin:
Аз по скоро друго се замислих :biggrin: - хареса ми завесата, но веднага ми направи впечатление, че цветовете би било удачно да са разположени по малко по-друг начин - синьото да е на север - Канада, Гренландия, Русия, а червеното и жълтото - в централна и южна Азия, Африка и Австралия. 

@Фичо, туй е ширпотреба, завеска за баня:)))))Мяза на карта, ама, горе-долу:))))

  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , DaBo каза:

... с билети за концерта на Селин Дион в Будапеща и бързо организиран уикенд, заради концерта! 😊 

Страхотно! Аз доста се чудех, защото тогава ми е РД, но реших да го пропусна. 😄 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не знам, на мене ми идва твърде кървавочервено петното връз Северна Америка. В първия момент помислих, че някой си е халосал брутално главата в банята и кръвта е попила в завесата...

За да не е спам, днес вкъщи бихме рекорда си за скоростно нареждане на традиционния пъзел за Коледа. Обичайно взимам по-голям, на останалите им писва след първия ден и оттам насетне си го донареждам сам. А сега го приключихме за няма два часа. Обаче пък ни се връзва със следващата дестинация 🥇🗺️

IMG_20191222_211012.thumb.jpg.47de6ae10978d7a4ff5d299fae9d458c.jpg

 

Сега трябва да мисля занимавки за следващите дни. Ама какъвто южняк е повял, май ще закрия годината с нощно къпане в морето... Нищо че вълните стават и за сърфисти 🌊😎

 

И още - новият китайски император на поднебесната бухалска империя Клъвдий... не знам вече кой поред номер (известен още като Клъв Лий) зае полагаемото му се място и ще прекара първата си Коледа в трона на елхата 🦉🌲

IMG_20191222_181341.jpg.d1e1d1865b4fc138e718ecd6209fd530.jpg

  • Харесвам 18
  • Браво 3
Връзка към коментар
преди 11 часа, Фичо каза:

Ха-ха, опасявам се че не. :grin:  Къде ме търсиш в една група с младежи като Графа, че да мисля за такива неща

:biggrin:

Не така пораженчески! Какво и е на твоята възраст, че се предаваш?! Да цитирам ли много известни личности, които са били в кондиция и създавали и деца в доста преклонна възраст?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • SFS
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.