Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

Преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

Не, казаха ми , че мога да мина със старите биометрични данни, а на снимката си изглеждам същия. 🙂

Браво бе, запазил си се във времето от преди 10 години 😀

  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, T.E.Lawrence каза:

Не, казаха ми , че мога да мина със старите биометрични данни, а на снимката си изглеждам същия. 🙂

Малеее, завижд, значи, си си все така млаааад!😯

  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 12.10.2019 г. в 22:32, Таньо каза:

Искам да ... споделя прекрасното чувство, че когато напиша в търсачката "маге ...." ,  "нашият сайт" излиза първи!

Благодаря @Георги , че съм частица от това прекрасно място!

Поздрави!  🙂

Ааааа, това е нищо! Моите дивайси, само кат М-ъцна и вадят магеланци.:yahoo:

  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 32 минути , Tonyco каза:

Браво бе, запазил си се във времето от преди 10 години 😀

 

преди 26 минути , AlexandraKo каза:

Малеее, завижд, значи, си си все така млаааад!😯

Иска ми се, ама не е чак толкова. 🙂 Отпреди четири години е снимката за предишния паспорт,  явно за лична карта също нея ще ползват. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 12.10.2019 г. в 10:06, edbloom каза:

Тази сутрин в 06:22 ч се появи първото бебе, на запознали се в magelanci хора - София 🙂 Кръстено е на любимият ми град 🙂

Е това направо не знам как съм го пропуснала 😳 Честито! Да е жива и здрава София и родителите й. Ще празнуваме заедно имен ден. 

Връзка към коментар
преди 3 часа, Lyubina каза:

Ние палци стискаме, но така като гледам, ти трябват здрави нерви, защото това едва ли се придвижва с висока скорост 😉

Около 80-90 км/ч. Когато цялата тази маса се движи с такава скорост, е просто страховито. Особено като се престрояваш.

Е, като спре, спирането също е фамозно...  🙂 Благодаря за палците!

Връзка към коментар
1 hour ago, Rainy said:

Около 80-90 км/ч. Когато цялата тази маса се движи с такава скорост, е просто страховито. Особено като се престрояваш.

Е, като спре, спирането също е фамозно...  🙂 Благодаря за палците!

С тези скорости трябва някой светец да ти стиска палци...

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар

Е, по светещите стопове се вижда, че колите са спрели. Я в какви хубави колони са. Аз в София не съм виждал 3 коли, които да са точно една зад друга. Това е далеч по-добре от празно шосе и самотен пернишки голф срещу теб.

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към коментар

Ние пък ще ходим с Африка за пръв път 🦓🐒🦁🦒 🐘🦔🦏. Чувствам се много, много ентусиазирана и се чудя защо не сме си купили по-рано билети за там, щом така ми действат 🤩

  • Харесвам 14
  • Браво 5
Връзка към коментар
1 minute ago, Lindt said:

Ние пък ще ходим с Африка за пръв път 🦓🐒🦁🦒🦔. Чувствам се много, много ентусиазирана и се чудя защо не сме си купили по-рано билети за там, щом така ми действат 🤩

Аз реших, че сте се развели с фитнеса... 😉

Честито за билетите!

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 1 минута , aleksandrina каза:

Аз реших, че сте се развели с фитнеса... 😉

Честито за билетите!

То, и аз така. И тази новина дойде като гръм от ясно небе 😄

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар

Днес бях на интервю за виза за САЩ - падна ми се голям симпатяга, който скорострелно ми зададе няколко въпроса и накрая ми каза, че визата ми е одобрена :)))) Сега ще си чакам паспорта да го видя черно на бяло 😄 😄 

  • Харесвам 16
  • Браво 4
Връзка към коментар
16 minutes ago, Goal & Boss said:

Едва взел българско гражданство и тръгна пожарникар да става!

Браво! Добре се е ориентирал! :tongue:

Ако му бяха обули слипове върху панталоните, щеше да е ясно, че е супер герой 🙂 

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към коментар
преди 10 часа, домосед каза:

Спрингбоците  - Южна Африка - спечелиха световната купа по ръгби!

 

1eb0d3a0-fd65-11e9-bfd3-98f1d00abdf0

 

https://uk.sports.yahoo.com/news/south-africa-win-third-world-cup-as-england-fall-short-105616892.html

Не, че разбирам нещо от ръгби, но се кефя когато любимата ми англоезична държава (добре де, на кантар с Канада) побеждава. 🙂 

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Аз да похваля Агенцията по геодезия..... Т. Нар. Кадастър в Бургас. Добра организация на работа, малко чакане, плащане на ПОС терминал и на всичкото отгоре предложиха да ми изпратят документите до София, да не се разхождам пак до там. 

  • Харесвам 7
  • Браво 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.