Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

http://m.capital.bg/kakvo_stava/2016/10/20/2847617_ne_se_vijda_kraiat_na_cenovata_voina_v_aviosektora_v/

 

:)

Не се вижда краят на ценовата война в авиосектора в Европа

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Някой успява ли да купи? Аз избирам цените и маршрута, но не мога да избера Continue. Нито през сайта, нито през приложението.

 

В момента май има някакъв проблем, защото в някои търсачки спря да ми показва резултатите на Раян.

Връзка към мнение

Някой успява ли да купи? Аз избирам цените и маршрута, но не мога да избера Continue. Нито през сайта,

нито през приложението.

Същото и при мен от около час.

Връзка към мнение

И сайта при мен върви като с палец отзад.

През джеткост обаче става :) Трима за 10 евро ретърн с Амекс предлага, но като нямам, се жертвах за 12 с Маестро!

 

Едит: правопис

Редактирано от Пламен
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За къде и кога ?

И сайта при мен върви като с палец отзад.

През джеткост обаче става :) Трима за 10 евро ретърн с Амекс предлага, но като нямам се жетвах за 12 с Маестро!

Връзка към мнение

Здравейте! Не съм използвала услугите на Ryanair досега и моля за помощ - можете ли да напишете една подробна инструкция как става резервацията, как става заплащането и как да се избегнат "уловките". Извинявам се, ако в друга тема има такава, но не съм я открила.

Връзка към мнение

Здравейте! Не съм използвала услугите на Ryanair досега и моля за помощ - можете ли да напишете една подробна инструкция как става резервацията, как става заплащането и как да се избегнат "уловките". Извинявам се, ако в друга тема има такава, но не съм я открила.

 

Това дали си го погледнала: Ryanair - FAQ

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

сега се прибирам от работа с надеждата да е останало нещичко, но уви....дори цени не зарежда  -_-  а хем получих мейла още сутринта, но някак си не се надъхах да гледам.....

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз три пъти влизах днес в сайта и трите пъти нямаше проблем, е последният път преди около 45/50 мин трябваше да се изчака малко по-вече докато зареди цените, но си работи ок.

Друг е въпроса, че за моите примерни дестинации - Мадрид, Дъблин и т.н. цени от 2Е няма за ноември.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.