Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

:) Здравейте,магеланци. :)

С днешната промоция гледам има много падане на цените,но аз си търся билет за Барселона от 04.02.2017до 07.02.2017година за сега са 42,99 евро отиване и 35,99 евро връщане.Как мислите дали ще паднат.Благодаря Ви за препоръките.Поздрави. :)

Връзка към мнение

Ако не е някаква ваканция тогава твърде вероятно ще паднат. Това е доста висока цена за зимата.

A сайтът отново литна , та ако има да пазарувате вие сте на ход :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Сайта литна , литнаха и цените :) цял ден се мъча да купя 3 билета за  Хамбург ... сутринта показваше 2 € , но не даваше възможност да се купят, сега дава , но цената е 23,19  ... 

Някой въобще  успя ли да се възползва от таз промоция ... или всичко беше едно голямо нещо, за едно няма нищо. .???

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

след един милион грешки, забивания и какво ли не, успях да си взема няколко билета. Някои са по 2 евро, други по 17. Май предобрих даже, за едно пътуване си взех три билета вместо два, за всеки случай, защото не съм сигурна кой ден ще ми се връща, но обмислям да го сменя. Най-вероятно знаете, но да напомня - до 24 часа след резервация може да се смени всичко по билета - име, дестинация, дата - без такса, с обаждане или live chat. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Аз се изкушавам много, ама вчера се прибрах от пътуване, а имам още 6 полета с ваучери та...

 

Я не използвах нито един от безплатните  ваучери по повтарящите се дестиции. Набих им яко празни места в празните самолети  :biggrin:   , и като пи* си взех билети на Уиз  :lol: Още малко W6 ще стане W7 в Софето :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Реално ти си се набил, защото не си летял без пари. Багажа не го и коментирам. Пък самолетите са всичко друго, ама не и празни.

 

Последния път имаше двама пътника, които системата беше разпределила на едно и също място - 30F. Имаше 3 свободни места, та му дадоха друг прозорец. Иначе - при пилотите най-вероятно. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Щом имаш излишни парички, жив и здрав, това да се чува :)

Я не използвах нито един от безплатните ваучери по повтарящите се дестиции. Набих им яко празни места в празните самолети :biggrin: , и като пи* си взех билети на Уиз :lol: Още малко W6 ще стане W7 в Софето :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Абе да ви питам, как така имате повече от 1 ваучер? Те не даваха ли отстъпка за попълнен профил? Все пак с едно име и документ колко профила можеш да попълниш. Отделно ме гризе черна завист, разбира се, защото аз си попълних чинно профила три месеца преди въпросната промоция:)))

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Я не използвах нито един от безплатните  ваучери по повтарящите се дестиции. Набих им яко празни места в празните самолети  :biggrin:   , и като пи* си взех билети на Уиз  :lol: Още малко W6 ще стане W7 в Софето :)

 

Размекваш се. Що си не взе билети на FB ? 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Абе да ви питам, как така имате повече от 1 ваучер? Те не даваха ли отстъпка за попълнен профил? Все пак с едно име и документ колко профила можеш да попълниш. Отделно ме гризе черна завист, разбира се, защото аз си попълних чинно профила три месеца преди въпросната промоция :)))

И аз имах, но се сдобих с още - просто различни мейли. Нямаше ограничение по айпи, така че при желание човек можеше да се пренесе на Т1 и да стане на здравей-здрасти с митничарите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Много интересно, аз ако бях, щях да направя ограничение поне по два критерия - мейл + име или мейл + номер на документ. Не че и тогава няма прецакване системата де:)

Връзка към мнение

ей така на шега и майтап и за 3 минути обмисляне ще празнуваме семеен рожден ден в Хамбург между 22 и 24 ноември, по 12 евро билета; знам, че сигурно звучи скъпо на фона на ваучерите, ама за мен си е сделка :))

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

https://www.ryanair.com/gb/en/plan-trip/explore/promo/Halloween

 

Мисля, че промоцията е до 20% за някои маршрути. Вчера имаше намаление София-Лондон и много дати бяха по 9.99 евра.

 

Всъщност има Sofia - Birmingham за 8.99, но са останали малко дати през декември.

Редактирано от Stryper
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.