Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

много им се чудих и аз, все пак едва ли не безплатно ти ги дават /ако не броим чекиран багаж, че за море без слънчеви масла и тн не ставам аз/, обаче в този период там колите са по 35+ евро на ден, а да седиш една седмица само в Каламата-та и градския плаж /не мисля, че са нещо особено/ не е много опция.... та с две думи само за двама човека не ми се стори оправдано ей така спонтанно (стисла!) :girl_crazy:за четворка или семейство с деца обаче звучи като приятна опция за едно извънредно море

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 1 минута , kaka reni каза:

Да, но ми добави и летищни такси и двупосочен стана 8.20 евра 😞

Странно, вчера закупих двупосочен билет (не, че мисля да го изпозвам), и ми взе 1,98.

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към коментар

Точно гледам какво може да се види с градски транспорт за един уикенд в района с полети София-Атина и Каламата-София.Егати мъката е.От летището в Атина има удобен влак до Коринт.Трябва да има автобус до Каламата обаче няма никакво разписание.Може да се отиде до Нафплио от някаква автогара извън града.Оттам обаче има един автобус в петък и един в неделя за Каламата.Пълен абсурд.Май наистина няма смисъл ако не си с кола.А да,а автобуса от Атина до Каламата е 25евро и още 6 за да стигнеш до АГ.А на сайта на lonely planet чета колко добре развит е обществения транспорт на Пелопонес.Или аз нещо пропускам или някой голям шегаджия е барнал разписанието и ценните???!!!

  • Харесвам 5
  • Смея се 1
Връзка към коментар

От Атина има автобус до Спарта https://www.ktel-lakonias.gr/en/routes/yperastika/item/1822-sparti-athina-athina-sparti

и аз не мога да им разбера хилядите сайтове на Ктел за всяка област....едни са с превод, други без

разписанията се ъпдейтват ...евентуално

 

на Крит обаче са добре организирани

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

От Спарта до Каламата е същото положение - един автобус в петък и един в неделя.🙄Не вярвам толкова да няма пътуващи с обществен транспорт,че да са такива разписанията.Може би има някакви локални транспортни фирми,които да не излизат в интернет,знам ли.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, aleksandrina каза:

Няма летищни такси. Цената си е 0,99€. Местата са 8€- 2х4€. И ако искаш priority- още 12€. С всичко това става 21,98€. Без места и пр. си е точно 1,98€.

Хм, странно. Ние сме трима и не съм купувала места, някои редове си бяха включени в цената. Изписа ми летищни такси и ги добави автоматично и цената се качи на 8.20 на човек.

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
2 minutes ago, kaka reni said:

Хм, странно. Ние сме трима и не съм купувала места, някои редове си бяха включени в цената. Изписа ми летищни такси и ги добави автоматично и цената се качи на 8.20 на човек. 

И ние сме 3-ма. С дете до 12 год.задължително продава място за възрастен 6€ и аз купувам по принцип и още едно (обикновено 4€).

Иначе места са включени само, ако не е бейсик тарифата... Няма редове с включена цена.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 37 минути , Мари Николова каза:

От Спарта до Каламата е същото положение - един автобус в петък и един в неделя.🙄Не вярвам толкова да няма пътуващи с обществен транспорт,че да са такива разписанията.Може би има някакви локални транспортни фирми,които да не излизат в интернет,знам ли.

 

и аз се съмнявам да няма транспорт...

пп. билетите по евро са се поизчерпали, който иска , да побърза

Връзка към коментар
преди 4 часа, kaka reni каза:

Хм, странно. Ние сме трима и не съм купувала места, някои редове си бяха включени в цената. Изписа ми летищни такси и ги добави автоматично и цената се качи на 8.20 на човек.

:rolleyes: Това на сайта на Ryanair ли се случва? Летищни такси??? :scratch_one-s_head:

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 43 минути , Фичо каза:

:rolleyes: Това на сайта на Ryanair ли се случва? Летищни такси??? :scratch_one-s_head:

Фичо, нито резервацията се вижда на сайта, нито пък мейл съм получила, обаче парите ги дръпнаха още снощи. А сега де, да буквам ли хотели?

Връзка към коментар
преди 2 минути , Sju каза:

Линкът от страницата на fly4free водеше към страницата на Esky, може би от там си резервирала 

И там проверих, нищо. Разцъквах ги и на двете места, така е.

Връзка към коментар
преди 17 минути , kaka reni каза:

Фичо, нито резервацията се вижда на сайта, нито пък мейл съм получила, обаче парите ги дръпнаха още снощи. А сега де, да буквам ли хотели?

На сайта на Ryan няма как да ти добавят летищни такси, те са включени по подразбиране и затова помислих, че си минала през някой посредник, като esky (българският) е най-лошият вариант, защото те товарят с измислени техни такси. 

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , ДиянаВ каза:

Виж кой е получил плащането ти.

Фичо излезе прав, точно през eSkay.bg  съм ги напазарила набързо. Големи профита има тук. Уча се и аз, ама бавно :).

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
3 minutes ago, kaka reni said:

Фичо излезе прав, точно през eSkay.bg  съм ги напазарила набързо. Големи профита има тук. Уча се и аз, ама бавно :).

Нищо, поне и други да знаят какво се случва. Важното е, че се учиш и споделяш👍

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
53 minutes ago, Stryper said:

Благодаря на хората, който споделиха офертата вчера. Аз взех билети за август. Надявам се, че ще може да се стигне с транспорт до Коринт и Нафплио.

И аз това се надявам. Ако има някой юни, началото на юли- дано сподели. 🙂

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.