Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 14 минути , Фичо каза:

Берлин-Аликанте-Берлин "айн цу цвай цу дрън"  (ойро)  :biggrin: 
ЦЪК

image.png.f70d66c238efa81f98183a1ba0f93046.png

В Берлин от едното летище до другото най-тънко се стига със самолет през Швеция :grin:

  • Харесвам 4
  • Смея се 17
Връзка към коментар
On 11/20/2018 at 3:58 PM, Eva eva said:

Отказах се! В сайта на МВнР доста лоши неща пише.

От два месеца живеем в Киев (преди бяхме в Богота и Куала Лумпур). Не ги знам какви неща пишат от външно, но положението е супер спокойно и няма никакви проблеми. Храната е супер вкусна, а градът е красив. Особено пролетта има какво да предложи. Към Киев, може да се добави и Лвов (много красив град е), и Одеса. Е, има и още много други места, но тези са топ при първо посещение.

  • Харесвам 16
Връзка към коментар
преди 13 минути , Мари Николова каза:

Laudamoution имат доста дестинации по 1евро от Берлин Шонефелд/Тегел и Дюселдорф.Пише и от Виена,но аз не открих.

Eкстра е цената, ама от БГ до Берлин за тея дати е ... 120Е. 90% от пишещите сме от БГ. Така, че ако публикуваме нещо извън БГ, нека пишем колко излиза до там. Един вид крайната цена колко идва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Постоянно изизат ниски цени за различни дати - от ноември до февруари.Целта на темата е да сме в час.Колкото повече хора следят за добри оферти,толкова по-добре🙂Може някой пък да нареди липсващото парче от пъзела на своето пътуване.

Опитвам се да комбинирам София-Кьолн за 5 евро и после от Дюселдорф до Фаро,Аликанте или Mалага 1 евро,но нещо сайта заби.А и нещо не намирам особено евтин,а и бърз транспорт между двете летища.Евентуално с преспиване.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

мен направо ми се отщява от техните промоции /и от тези на Уиз, които даже ги няма още.../, само като си сметна наум за 4 отсечки * 2 * цената на прословутия ръчен багаж, щото освен ако не сме за 24 часа някъде, не виждам как ще се поберем в тези жалки размери на безплатния

 

знам, че съм нахална :grin: ама верно си го мисля...

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Те Райън как са тръгнали, няма да се учудя скоро да махнат изобщо багажа в базовата цена и да е само с ръце в джобовете, за да изсмучат още 10 - 20 - 30 евра. Иначе аз лично, като буквам полети за групите които каня и  им правя концерти, с Райън изобщо не се занимавам, като знам цените им за музикален инструмент.

Редактирано от BlackArt77
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 13 часа, Ivko каза:

Нещо различно ще има ли или едни и същи промоции ще въртим 🙄

 

462BEBAF-CE4A-4747-B3F3-8DD2A100C9CD.jpeg

 

Не останаха билети 😁

Хаха. До момента едно голямо нищо! Промоциите са за януари и февруари, когато никой не пътува. Само като прочетох че максималните температури в Берлин за този февруари са били -5 -8 на секундата се отказах.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не съм пропуснала да пътувам януари и февруари от години наред. Задължително поне по веднъж и двата месеца, а при възможност и повече. 

За мен това е чудесно време за пътуване. И понеже имах билети за януари, то си взех за още едно пътуване тогава и за март.

Също така на богато напазарувах на няколко дружки на децата, за да се разходят и да им погостуват в Холандия за 10 -ина лева, останаха едни дати за концерт да нацеля да паднат тия дни и съм на 100% доволна от разпродажбата.. 

Редактирано от Тони
  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар

И аз успях да комбинирам един Санторини за дълъг уикенд през февруари (Раян и Волотея). Е, не е хич за без пари, но 37 евро на човек двупосочно ми изглеждат доста приятно. Хубаво щеше да е да има добри цени и за април-май, ама като няма, февруари ще е май 🙂

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
34 minutes ago, Тони said:

останаха едни дати за концерт да нацеля да паднат тия дни и съм на 100% доволна от разпродажбата.. 

Браво на теб, аз се оглеждам само за Барселона, но изпуснах оня ден, дано се появи нещо пак до понеделник.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

20% намаление???? - пълен майтап. Вчера гледах полета София-Бирмингам еднопосочно на 02.02.2019г. и беше 40,99е, а днес е с 10е отгоре. т.е 50,99е. Тези 20% и повече  процента, май са в другата посока. Много тежко съм възмутена.Чудна промоция.😕

Връзка към коментар
преди 2 минути , Monika_Koko каза:

20% намаление???? - пълен майтап. Вчера гледах полета София-Бирмингам еднопосочно на 02.02.2019г. и беше 40,99е, а днес е с 10е отгоре. т.е 50,99е. Тези 20% и повече  процента, май са в другата посока. Много тежко съм възмутена.Чудна промоция.😕

20%,само за полети от и до Германия е намалението 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, Мари Николова каза:

Постоянно изизат ниски цени за различни дати - от ноември до февруари.Целта на темата е да сме в час.Колкото повече хора следят за добри оферти,толкова по-добре🙂Може някой пък да нареди липсващото парче от пъзела на своето пътуване.

Опитвам се да комбинирам София-Кьолн за 5 евро и после от Дюселдорф до Фаро,Аликанте или Mалага 1 евро,но нещо сайта заби.А и нещо не намирам особено евтин,а и бърз транспорт между двете летища.Евентуално с преспиване.

И аз следя за Малага или до Лисабон,дали ще излезе някоя добра връзка

Връзка към коментар
преди 19 часа, BlackArt77 каза:

Те Райън как са тръгнали, няма да се учудя скоро да махнат изобщо багажа в базовата цена и да е само с ръце в джобовете, за да изсмучат още 10 - 20 - 30 евра. Иначе аз лично, като буквам полети за групите които каня и  им правя концерти, с Райън изобщо не се занимавам, като знам цените им за музикален инструмент.

Раян постепенно отиват към багажната политика на Buta Airways - само дамска или лаптоп чанта 🙂 Само че и на това му се намира цаката. Онзи ден като се прибирах от Баку изненадах (неприятно) авиокомпанията с лаптоп чанта, в която естествено имаше всичко друго, но не и лаптоп 😎 Иначе да, лоукостките като цяло не стават за изпълнители, и аз имам подобен проблем с тях.

преди 16 часа, muchachote каза:

Хаха. До момента едно голямо нищо! Промоциите са за януари и февруари, когато никой не пътува. Само като прочетох че максималните температури в Берлин за този февруари са били -5 -8 на секундата се отказах.

Зимните месеци са прекрасни за безумно евтино пътуване до някои по-топли дестинации - примерно Канарите, Йордания, Азорите и тн. Вчера си взехме февруарски билети за Мароко (Танжер) буквално за стотинки. Оттам ще отскочим и до Сеута, абе въобще определено съм много на кеф с тея промоции.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 7 минути , Георги Матеев каза:

Раян постепенно отиват към багажната политика на Buta Airways - само дамска или лаптоп чанта 🙂 Само че и на това му се намира цаката. Онзи ден като се прибирах от Баку изненадах (неприятно) авиокомпанията с лаптоп чанта, в която естествено имаше всичко друго, но не и лаптоп 😎 Иначе да, лоукостките като цяло не стават за изпълнители, и аз имам подобен проблем с тях.

Зимните месеци са прекрасни за безумно евтино пътуване до някои по-топли дестинации - примерно Канарите, Йордания, Азорите и тн. Вчера си взехме февруарски билети за Мароко (Танжер) буквално за стотинки. Оттам ще отскочим и до Сеута, абе въобще определено съм много на кеф с тея промоции.

може ли да споделиш,комбинацията за Танжер,понеже и аз търся около тази дестинация.Благодаря

Връзка към коментар
преди 1 минута , don каза:

може ли да споделиш,комбинацията за Танжер,понеже и аз търся около тази дестинация.Благодаря

Взехме това:

 

24 Feb, sun // Ryanair
SOF 07:00 - MAD 09:50
MAD 12:25 - TNG 13:55

 

27 Feb, wed // Ryanair & Wizz Air
TNG 14:20 - MAD 15:40
MAD 21:55 - SOF 02:30 +1 day
 

Но имай предвид, че 5 евровите цени вече ги няма. Пак са доста евтини де, а последния полет с Уиз (ако имаш кредит) дори ти е безплатен.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар

Аз взех два липсващи билета, които ги дебна от над месец. Бяха по 27 и нещо, после 30-32, като вчера дори станаха 37. Нямам много време, а съм с точно определена дата-петък, на коята Уиз е много по-скъп и днес реших да купувам, след като отново паднаха на по 27. 

 

Връзка към коментар

ГОРЕЩИ! Евтини полети от Берлин до Майорка само за 50 цента двупосочен!

 

Евтини полети от Берлин, Германия до Палма де Майорка, Испания само за 50 цента двупосочен с Ryanair или Laudamotion!

 

MallorcaSpain.jpg.e3ee84cb4678821f91e5438620f24564.jpg

 

Дати на пътуване:
От януари до февруари 2019

 

За проверка на дати тук.

 

Пример

 

5.png.2111f2c1072d52165428f9584f9c0e5c.png

 

Edit: Вече са по 4 евро и само за януари.

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 4
Връзка към коментар

От София до Венеция през декември има по 1,94 евро в посока, ако на някои му се ходи може да направи 3/4 дни. :girl_witch: 

image.png.ade2b777d643ef4501fddafa1b0b2aca.png

 

За повече инфо тук.

Редактирано от Иван Попов
добавяне
  • Харесвам 10
  • Браво 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.