Прескочи до съдържание

Ryanair - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

преди 13 минути , Plovdiv_BG каза:

Кажете през БГ IP ли влизате че още не мога да влезна?

Опитай от тук. Линка прехвърля директно към промоционалните  двупосочни цени.

https://www.ryanair.com/bg/bg/cheap-flights/?from=SOF&out-from-date=2018-11-19&out-to-date=2019-10-26&budget=150&trip-length-from=1&trip-length-to=3

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Ако някой иска и има възможност може да направи този тур! До Берлин има и евтини билети става връзката! 🙂

Discover Portugal! Lisbon, Azores, Porto and Algarve in one trip from Berlin for €32.98!

Travel dates:
January 16 – January 17 – January 22 – January 24 – January 28, 2019

Routing:
Berlin – Lisbon – Ponta Delgada – Porto – Faro – Berlin

m-38.png

За повече цък.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 47 минути , Ivko каза:

 Като миналата година всеки ден пускат “промоция” до черния петък, когато ще е едно нищо 🤣🤣

 

 

F3891F96-6449-40F2-B0DA-E9CB985D73EB.jpeg

Вчера имаше масово двупосочни полети под 10 евро включително и от България с дати до март.

По-промоция от това не се сещам. 🙂

Добре е да ги следим, че вчера се включихме късно!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 4 минути , bad kid каза:

Още има разни по 5 евро, но не знам дали има в двете посоки.

Това е в момента. До Атина излизат и във февруари.

image.png.114aec15f6687e088c50209cb505bbef.png

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

До Брюксел, Шарлероа, се появяват билети по 5 Е в посока и през февруари, през март са вече по 10Е. Обаче цена 5Е през февруари се вижда, когато е преглед в графика. Като дам на преглед в месец, цените са нулеви. Не, че ми е спешно и съм се засилила да купувам, ама се чудя какво не гледам или правя правилно, та виждам такава разлика.

Връзка към коментар
6 minutes ago, Ann said:

До Брюксел, Шарлероа, се появяват билети по 5 Е в посока и през февруари, през март са вече по 10Е. Обаче цена 5Е през февруари се вижда, когато е преглед в графика. Като дам на преглед в месец, цените са нулеви. Не, че ми е спешно и съм се засилила да купувам, ама се чудя какво не гледам или правя правилно, та виждам такава разлика. 

Преглед в графика не е ли достатъчно? Като се мине на "преглед по месец" при мен се зареждат. Ако стоят нулеви цени, просто рефрешнете. Иначе има доста февруарски дати по 5€. Например 6 - 10.02.

 

18/20 - 24/25 февруари също...

Връзка към коментар
2 minutes ago, Ann said:

Случайно забелязах разликата и опитах да намеря обяснение. Благодаря. Интересуват ме оферти през март и то първата половина.

Пишете за февруари понеже. Иначе дали ще е в табличен вид или графика пише 4,89, а реално полета е 5€. Това все е така при Ryanair. "външната" показана цена не отговаря на цената като се зареди конкретна дата.

Март са по 10€ на посока. Но нали цялата седмица ще има намаления, та може и за март да пуснат.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Такива цени са много подходящи за трипчета като на @antea,нейните ми подействаха силно вдъхновяващо:smile:За няколко дни(за уикенда например) -няколко града и прибирането да е от различен град.Сега се опитвам да сглобя пътуване с полет до Ейнховен и прибиране през Брюксел.

 

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 9 минути , Мари Николова каза:

Такива цени са много подходящи за трипчета като на @antea,нейните ми подействаха силно вдъхновяващо:smile:За няколко дни(за уикенда например) -няколко града и прибирането да е от различен град.Сега се опитвам да сглобя пътуване с полет до Ейнховен и прибиране през Брюксел.

 

Моля сподели, ако сглобиш нещо. :smile3:

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Може би е изкарал за такси и автобус. И за 100€ да е купил пак няма как да се телепортира от /до летището. 

 

П. П.  Здраво са орязали Бургас или ще пускат летните на час по лъжичка. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 34 минути , Ivko каза:

И като сложиш такси после на връщане в София и транспорта от летището в Атина не е никак евтин малко ниските цени на билета се обезсмислят 😶

Гледам да избягвам такситата, за кратки пътувания си паркирам колата до летището. 
А транспорта от летището в Атина няма да стане по-евтин ако си купя скъпи самолетни билети, нали. :wink3: 
Аз още не съм посещавал Атина, тази година имах от безплатните билети, но не можах да осъществя пътуването. Все някога трябва да видя Акропола отблизо. :smile3: 

 

..........

 

Нова година в Дъблин от 37€ :smile3:
image.png.9d028b7a5208e4120e3f4e70a59b453d.png

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 8 минути , Фичо каза:

Гледам да избягвам такситата, за кратки пътувания си паркирам колата до летището. 
А транспорта от летището в Атина няма да стане по-евтин ако си купя скъпи самолетни билети, нали. :wink3: 
Аз още не съм посещавал Атина, тази година имах от безплатните билети, но не можах да осъществя пътуването. Все някога трябва да видя Акропола отблизо. :smile3: 

 

..........

 

Нова година в Дъблин от 37€ :smile3:
image.png.9d028b7a5208e4120e3f4e70a59b453d.png

С това тръгване в 8 сутринта, ще трябва да не се спи изобщо 😄 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , Христиан каза:

С това тръгване в 8 сутринта, ще трябва да не се спи изобщо 😄 

От бара - на самолета! :biggrin:
Иначе срещу още 15€ може да си тръгнеш  и на 2-ри. 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 2
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 25 минути , Фичо каза:

... тази година имах от безплатните билети, но не можах да осъществя пътуването. ...
image.png.9d028b7a5208e4120e3f4e70a59b453d.png

Значи, … имало вселенска справедливост. :grin:

----------------

В Атина освен Акропола и ония пичове с дебелите чорапогащници и налъмите пред парламента им, май няма кой знае какво друго интересно.

Може да го раздаваш лежерно или пък до едно Делфи да се метнеш … или поне Коринт.

:good:

 

 

  • Харесвам 2
  • Шок 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.