Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 38 минути , Myraya каза:

Не разбрах, за да ти издадат виртуална карта от този сайт, трябва ли да имаш карта или сметка в ЦКБ?

не

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , liliya каза:

Въвеждането на СPF , даден от интернет генератора , може ли да доведе до проблем с резервацията през бразилския eDreams?

Мисля, че може да възникне проблем единствено, ако има промени по резервацията и се наложи да се контактува с посредника. При Райън - не със сигурност, при Уизеър е възможно, защото те не присъединяват резервация през последник към профил, за Трансавиа не зная.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 8 минути , liliya каза:

Въвеждането на СPF , даден от интернет генератора , може ли да доведе до проблем с резервацията през бразилския eDreams?

 Някой бе споменал,че този номер се е появил,като номер на лична карта в билета.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, Ivko каза:

 Някой бе споменал,че този номер се е появил,като номер на лична карта в билета.

Да, при Райън, но може да бъде променен в последствие.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 24 минути , Salvuccio каза:

Появява се в мейла от e-dreams, но после симулирах чекиране и е възможна корекция на личната карта.

 А ти имаш ли билет от там?

Връзка към мнение

A за по-скъпи билети има хляб в тази схема? Защото чета, че купувате за Wizz и Ryan, никой не се е похвалил за не-low cost компания...

Връзка към мнение
преди 2 минути , Oshko каза:

A за по-скъпи билети има хляб в тази схема? Защото чета, че купувате за Wizz и Ryan, никой не се е похвалил за не-low cost компания...

Щото са им скъпи билети по 20 евро и искат да ги пупят за 1 стотинка :biggrin:

Връзка към мнение
На 11/18/2017 в 22:57, cybersimo каза:

при теб може и да мине тогава. успех!

Ха, дано, ама надали. 

Тези от ЦКБ банка продават номер на ВИРТУАЛНА ДЕБИТНА карта, вързан със СVV код. но Само CVV-то е различен - а сайтът разпознава номера на картата. Та в резултат, прочетох съобщение на португалски - ВАШАТА КАРТА ЩЕ БЪДЕ ИЗПОЛЗВАНА  ОТНОВО СЛЕД 88 ДНИ...

Редактирано от antony2001
лош правопис и мисъл без кафе
Връзка към мнение
преди 1 минута , antony2001 каза:

Ха, дано, ама надали. 

Тези от банката продават номер на картата, вързан със СVV код. Само той е различен - а сайтът разпознавам номерът на картата. Та в резултат, прочехо съобщение на португалски - ВАШАТА КАРТА ЩЕ БЪДЕ ИЗПОЛЗВАНА СЛЕД 88 ДНИ...

Ами моята чакам днес да я одобрят обажада ми се за потвръждение от банката и ще пробвам и споделя

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 33 минути , Ivko каза:

Ами моята чакам днес да я одобрят обажада ми се за потвръждение от банката и ще пробвам и споделя

Не знам за коя банка говориш, но Пиреус в момента предлага истинска visa Debit. 

Срок на изработка - 3 дни

Връзка към мнение
преди 1 час, liliya каза:

Въвеждането на СPF , даден от интернет генератора , може ли да доведе до проблем с резервацията през бразилския eDreams?

Най-добре си запишете номера някъде, в случай че ще се обаждате до eDreams, като идентифиация. Иначе извън Бразилия няма как да ви го искат, няма какво да правят с него, така или иначе, че и не е задължително да се вижда по документи. В Бразилия пак няма да ви го искат, освен като идентификация за онлайн чекин или с машинка или нещо подобно.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 1 минута , antony2001 каза:

Не знам за коя банка говориш, но Пиреус в момента предлага истинска visa Debit. 

Срок на изработка - 3 дни

 За виртуална на ЦКБ jetcost ми я приема,но още не била одобрена и съответно активирана за това не ми минава плащането

Връзка към мнение
В момента, Ivko каза:

 За виртуална на ЦКБ jetcost ми я приема,но още не била одобрена и съответно активирана за това не ми минава плащането

Дано това да е причината! 

Успех

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 37 минути , neuromancer каза:

Най-добре си запишете номера някъде, в случай че ще се обаждате до eDreams, като идентифиация. Иначе извън Бразилия няма как да ви го искат, няма какво да правят с него, така или иначе, че и не е задължително да се вижда по документи. В Бразилия пак няма да ви го искат, освен като идентификация за онлайн чекин или с машинка или нещо подобно.

Много благодаря! :)

Връзка към мнение
преди 2 часа, Ivko каза:

 А ти имаш ли билет от там?

да, имам билет и на мейла за потвърждение от edreams на място за лична карта пише CPF номера. В последствие си свързах резервация с профила в Раян и при симулиране на чекирване, всичко си е нормално и ми дава да си въведа лична и т.н

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Най-накрая успях с виртуалната карта Виза на ЦКБ два еднопосочни билета Барселона-София платени COP$ 134.792 /37 евро през jetcost Колумбия срещу 58 евро в сайта на Раен :lol::dancing: ,като при отделно вземане излизаха 24 евро двата ама да не сме алчни.

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 2
  • Браво 3
Връзка към мнение
преди 3 часа, Гост каза:

Ще погледнеш ли пак - при мен излиза отстъпка само на AmEx

Търсачката на piratinviaggio.it ме прехвърли към edreams.it  и излезе, че е възможно плащане с  Visa Debit.

Търсенето ми беше Бергамо - Прага - Бергамо за началото на февруари. Спрямо сайта на Райън имаше малка разлика в минус.

image.png.0a358153677e84df7a0544c124ee136d.png

image.png.bb61d08be222a4e7e42af432c0cc91b7.png

 

Публикувах, защото се сетих че южноамериканските версии дават отстъпки с Visa Debit.

 

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение
преди 3 минути , Гост каза:

Да, през piratinviaggio.it  дава отстъпката с Виза Дебит, а директно с edreams я дава с AmEx

Ако някой намери добри цени нека споделя.  Дано изскочи заек от този храст, че нищо сериозно в последните месеци не е излизало.

Връзка към мнение
В момента, Doctor Who каза:

Ако някой намери добри цени нека споделя.  Дано изскочи заек от този храст, че нищо сериозно в последните месеци не е излизало.

Пробвах за билети на Алиталия София-Рим, сваля малко, както ти каза, а директно през edreams свали повече с amex, но не е нищо драстично.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • tony555
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.