Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 21 минути , КолЮ каза:

Така и пробвах, отворих каяк.ит, търсачката за полети софия-мадрид за 01.02 и ето колегите споделят цена 68лв а при мен е 115ЕУР. Някъде явно бъркам

Мисля, че не бъркаш. Днес бързо отлетяха отстъпките. Коригираха цените на нивата на сайтовете на превозвачите около 10 часа, а някои които проверявах даже станаха по-високи. Обикновено трябва да се реагира бързо и колкото по-подробна е информацията споделена тук, толкова по-полезна е тя.

От друга страна - за да има полезна информация трябва да се експериментира и споделя намереното. Преди два дни публикувах намерени отстъпки през piratinviaggio.it, които прехвърлят към edreams.it и става плащане с Виза дебит, но тя потъна незабелязано въпреки откритата потенциалната възможност...

За съжаление нямах време да търся и експериментирам.

Редактирано от Таньо
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 54 минути , КолЮ каза:

Моля да ме извините за тъпия въпрос, обаче не мога да постигна нищо... Изчел съм  повече от половината тема и нищо не разбирам :( Има ли някъде по-детайлна инструкция какво трябва да се направи, стъпка по-стъпка : нещо като за новобранец, чукча или идиот (както Ви харесдва, ама точно така се чувствам в момента). Има ли някакви трикове, смяна на езици регистрации или каквото и да е... Опитвам се да направя някаква подобна на Вашите резервации и получавам потресаващи резултати, нещо явно бъркам. Ето например за това:

Аз успях да "постигна" невероятния резултат 88Е от някакво kiwi.com и 115 Е от БГеър

Всъщност 115 от БГЕър до 88 си е 27 евро намаление, което не е малко. 

Тези сайтове не си измислят цени, а правят намаление от вече съществуващите. Т.е. хипотетично ако авиокомпанията дава 30Е с 27 намаление ще летиш за 3. Така че е важно какви цени има по принцип за твоята дата в момента, може ниските да са изкупени вече.

 

ПП Т.е. според мен първо намираш най-ниските цени с някоя обща търсачка, каяк, гугъл флайтс, матрицата и после търсиш по тези сайтове за същите дати, като въртиш .es, .fr, .it., .de и т.н. докато излезе нещо.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 4 часа, Doctor Who каза:

П.П. Търсачката на  piratinviaggio.it се подържа от kayak.it / Realizzato da kayak /

 

 

https://www.piratinviaggio.it е сайта на италианските "пирати".

преди 7 минути , Звелина каза:

Не беше  и в момента не ти е добър линка, заради това не се отрази.

.... т.е. , ако се търсеха полети през този сайт, щяха да минат през kayak.it, който насочва към edreams.it

 

Редактирано от Таньо
Връзка към мнение

А сменяте ли езика на сайта или учите италиански и или испански или на какъвто там говорят колумбийци и бразилци?

Отделно какво е по-добре да търся еднопосочни или ритърн-и?

И като цяло групата сме 4 човека - има ли шанс за групова отстъпка или каузата е загубена по дефиниция?

Връзка към мнение
преди 34 минути , Doctor Who каза:

От друга страна - за да има полезна информация трябва да се експериментира и споделя намереното. Преди два дни публикувах намерени отстъпки през piratinviaggio.it, които прехвърлят към edreams.it и става плащане с Виза дебит, но тя потъна незабелязано въпреки откритата потенциалната възможност...

За съжаление нямах време да търся и експериментирам.

Аз се възползвах - Милано-София 0.90 евро - 15 януари. С виртуална Виза Дебит на ЦКБ

  • Браво 1
Връзка към мнение

Много ровене трябва и проби. Например аз купих за Виена за двама за нула лева, но само едната посока. За двете ми вдигаше цената повече от обявената в Уиз. Иначе, да, можеш за четирима да купиш, ако има свободни седалки за толкова на тази цена. Имай предвид, че в повечето сайтове картата минава веднъж. Също така се оказа, че в джеткостовете ти разпознава освен картата, и имената, не можеш да купиш с отстъпка повече в следващите три месеца. Тоест ако купиш евтино едната посока, другата я излезе през сайтове, я не. Игра на нерви е да дебнеш и чакаш. Понякога намалява и двете посоки. Опитвай.

Ползвам автоматичния превод на хром. Обаче преведено на испански, не ми позволява да гледам дати за 2018-та. Там го цъкам на испански, после пак го сменям на бг.

Редактирано от Bellaero
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Bellaero каза:

Много ровене трябва и проби. Например аз купих за Виена за двама за нула лева, но само едната посока. За двете ми вдигаше цената повече от обявената в Уиз. Иначе, да, можеш за четирима да купиш, ако има свободни седалки за толкова на тази цена. Имай предвид, че в повечето сайтове картата минава веднъж. Също така се оказа, че в джеткостовете ти разпознава освен картата, и имената, не можеш да купиш с отстъпка повече в следващите три месеца. Тоест ако купиш евтино едната посока, другата я излезе през сайтове, я не. Игра на нерви е да дебнеш и чакаш.

Ползвам автоматичния превод на хром. Обаче преведено на испански, не ми позволява да гледам дати за 2018-та. Там го цъкам на испански, после пак го сменям на бг.

Картата минава веднъж на всеки три месеца или мога да я използвам един единствен път?

Връзка към мнение
преди 10 минути , Bellaero каза:

Много ровене трябва и проби. Например аз купих за Виена за двама за нула лева, но само едната посока. За двете ми вдигаше цената повече от обявената в Уиз. Иначе, да, можеш за четирима да купиш, ако има свободни седалки за толкова на тази цена. Имай предвид, че в повечето сайтове картата минава веднъж. Също така се оказа, че в джеткостовете ти разпознава освен картата, и имената, не можеш да купиш с отстъпка повече в следващите три месеца. Тоест ако купиш евтино едната посока, другата я излезе през сайтове, я не. Игра на нерви е да дебнеш и чакаш. Понякога намалява и двете посоки. Опитвай.

Ползвам автоматичния превод на хром. Обаче преведено на испански, не ми позволява да гледам дати за 2018-та. Там го цъкам на испански, после пак го сменям на бг.

Аз да попитам... за коя Виена (Братиславската или Виена - виенската) :D

Връзка към мнение
преди 25 минути , КолЮ каза:

А сменяте ли езика на сайта или учите италиански и или испански или на какъвто там говорят колумбийци и бразилци?

Отделно какво е по-добре да търся еднопосочни или ритърн-и?

И като цяло групата сме 4 човека - има ли шанс за групова отстъпка или каузата е загубена по дефиниция?

Учиш чужди единици :) някой път ползвам гугъл транслейт, но не винаги. Така или иначе информацията е сходна. Може да си отвориш версията на английски и на италиански и да гледаш какво ти иска:) 

Някой път изкарва добри отстъпки на еднопосочен, друг път дава и на двупосочни. В повечето случаи най- добрите отстъпки са за 1 човек. Поне аз все като съм търсила за двама цената скача доста. Така че иска ровене, за да прецениш коя комбинация ти е най- добра. За 4- ма според мен трудно ще намериш нещо, особено ако имаш само една виза дебит.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Зависи от дестинацията и с коя компания също. Примерно аз като вземах за Барселона билети с Раен намаля,но никога не изкарваше цени от 5-10лв така бе и с Мадрид явно Испания си е скъпа дестинация. При мен двупосочен билет ми излезна по-изогно от еднопосочен през тия сайтове и както @Алекс спомена трябва си играчка

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение
преди 4 часа, Гост каза:

София-Рим с Алиталия за 17 евро на човек през февруари при резервация за двама. С Алиталия в петък вечер :)

Още умувам как да смъкна връщането в неделя.

София-Рим го взех през kayak.it -> edreams

Сега взех и Рим-София, през  piratinviaggio.it -> edreams

И въпреки че се обслужва от kayak, ми прие абсолютно същата карта Visa Debit и ми издаде билета.

Връзка към мнение
преди 1 час, MARTiNSHO каза:

Аз да попитам... за коя Виена (Братиславската или Виена - виенската) :D

Братиславската :)

 

 

Преди 1 час, Гост каза:

И въпреки че се обслужва от kayak, ми прие абсолютно същата карта Visa Debit и ми издаде билета.

Това е много добре. За съжаление май сработва много рядко.

 

Редактирано от Bellaero
Връзка към мнение

С благодарности към @Гост от когото се подсетих за схемата с италианския kayak :smile3: , купих и аз нещо, да не съм капо на "черния петък" :lol: 
Една пролетна разходка да видя дали са цъфнали лалетата в Холандия, удължен уикенд 6-9.04.2018  SOF-AMS-SOF  с Transavia. 


Първо през kayak.it >>> edreams.it  взех АMS_SOF   с карта Visa Debit (виртуална от ЦКБ)  за 0.99€   
 image.png.b689cda70aa215c507744f3398f19339.png

 

После пробвах през www.piratinviaggio.it >>> opodo.it да взема и отиването SOF-AMS пак за 0.99€ 
image.png.d2f5d2694675bb032cac56ff6c72fe00.png

обаче не ме допусна със същата карта да платя втори път ...
Тогава реших да пробвам през колумбийците  jetcost.com.co >>> edreams   и там излезе цена с Visa Debit 24 030COP, което е около 7€
image.png.1ba3eb8040c7183f092ceaefe8450a3a.png
Пробвах пак виртуалната от ЦКБ и плащането мина.  :smile3:

На сайта на Transavia цените за SOF-AMS--SOF за 6-8.04.2018 са 25+29=54€

А за тези, които нямат Visa Debit или имат, но вече са изгърмяли патроните, забелязах, че днес при budgetair.it също излизат някакви отстъпки. Официално уж -30€, обаче понеже те преди това дават по-висока цена, реално тук-там излиза намаление от около 10€, и може да се плаща с различни видове карти. 
За същите полети SOF-AMS-SOF 6-9.04.2018  излиза цена 44.91€
image.png.54ec42ea70e19687e25ccd02d67b3162.png

а за дати 23-26.03.2018 - цената e 32.83€ , което също е добре

image.png.e56550582dea55e1807748699cfee4d3.png

 

 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 13
  • Браво 8
Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

С благодарности към @Боби от когото се подсетих за схемата с италианския kayak :smile3: , купих и аз нещо, да не съм капо на "черния петък" :lol: 
Една пролетна разходка да видя дали са цъфнали лалетата в Холандия, удължен уикенд 6-9.04.2018  SOF-AMS-SOF  с Transavia. 


Първо през kayak.it >>> edreams.it  взех АMS_SOF   с карта Visa Debit (виртуална от ЦКБ)  за 0.99€   
 image.png.b689cda70aa215c507744f3398f19339.png

 

После пробвах през www.piratinviaggio.it >>> opodo.it да взема и отиването SOF-AMS пак за 0.99€ 
image.png.d2f5d2694675bb032cac56ff6c72fe00.png

обаче не ме допусна със същата карта да платя втори път ...
Тогава реших да пробвам през колумбийците  jetcost.com.co >>> edreams   и там излезе цена с Visa Debit 24 030COP, което е около 7€
image.png.1ba3eb8040c7183f092ceaefe8450a3a.png
Пробвах пак виртуалната от ЦКБ и плащането мина.  :smile3:

На сайта на Transavia цените за SOF-AMS--SOF за 6-8.04.2018 са 25+29=54€

А за тези, които нямат Visa Debit или имат, но вече са изгърмяли патроните, забелязах, че днес при budgetair.it също излизат някакви отстъпки. Официално уж -30€, обаче понеже те преди това дават по-висока цена, реално тук-там излиза намаление от около 10€, и може да се плаща с различни видове карти. 
За същите полети SOF-AMS-SOF 6-9.04.2018  излиза цена 44.91€
image.png.54ec42ea70e19687e25ccd02d67b3162.png

а за дати 23-26.03.2018 - цената e 32.83€ , което също е добре

image.png.e56550582dea55e1807748699cfee4d3.png

 

 

Аз да кажа, че при мен проработи схемата ти, която не ти е проработила на теб. Купих за 26 януари отиване SOF-FCO с Alitalia с Visa Debito от ЦКБ физическа по схемата kayak-edreams. След това пробвах www.piratinviaggio.it - opodo за обратния полет и ми даде пак цена от 0.99E. Викам дай да пробвам - и мина. 

 

Иначе същите дати с WizzAir с Discount излизат общо 40 лева, ама друго си е да летиш за 0.99 EUR. Дано само АлИталия не фалират дотогава :D

 

 

Edit: Тествам пиратите и с Берлин през декември, цена от 0.99E за двама :)  Има и Bulgaria Air до Варна през декември за по 10 EUR.

Редактирано от Loverboy
  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение

и аз се възползвах. Kayak.it --> opodo.it AMS-SOF 16.04.2017 (1Euro)

Помагайте за връщането, че нещо много скъпо ми се виждат тия 24 евра, които излизат вмомента през piratinviaggio.it :D

Може и да помисля за вариант през Айндховен.

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

Първо през kayak.it >>> edreams.it  взех АMS_SOF   с карта Visa Debit (виртуална от ЦКБ)  за 0.99€   

Аз виждам вече около 45 евро за човек. Свърши ли или нещо правя грешно?

Връзка към мнение
преди 5 минути , Vanko каза:

и аз се възползвах. Kayak.it --> opodo.it AMS-SOF 16.04.2017 (1Euro)

Помагайте за връщането, че нещо много скъпо ми се виждат тия 24 евра, които излизат вмомента през piratinviaggio.it :D

Може и да помисля за вариант през Айндховен.

Пробвайте различните схеми - едното е през kayak-edreams

другото kayak-opodo

третото пиратите-оподо

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Направих си и аз виртуална карта на ЦКБ, но не ми минават плащанията по 0.99Е, получавам за SMS-и за "неразрешена транзакция" :( Някой със същия проблем? Чудя се дали не е защото при регистрация си въведох имената на български, а после при ползване на картата въвеждам на латиница. :blink:

Редактирано от Carrie
Връзка към мнение
преди 1 минута , Carrie каза:

Направих си и аз виртуална карта на ЦКБ, но не ми минават плащанията по 0.99Е, получавам за SMS-и за "неразрешена транзакция" :( Някой със същия проблем? Чудя се дали не е защото при регистрация си въведох имената на български, а после при ползване на картата въвеждам на латиница. :blink:

Ако току-що си я регистрирала, няма да минат. Някой писа по-рано, че минават поне 24 часа докато я активират.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

През Kayak - Edreams има

 

SOF-AMS 07.02 - 14 EUR

09.02 - 2 EUR

Чуквате на зелените дати и изкарва ниски цени и си играйте: ) 

 

Интересното е, че на някой дати дава 1 евро само за един човек, но на други за един дава 18 евро, но ако сложиш двама - става 1 евро.

Screen Shot 2017-11-24 at 22.17.39.png

Редактирано от Loverboy
  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 53 минути , Loverboy каза:

Пробвайте различните схеми - едното е през kayak-edreams

другото kayak-opodo

третото пиратите-оподо

Малко пояснение моля: В търсачката на каяк въвеждаш дестинация и дати и после най-добрата цена се очаква да бъде офертата на edreams (първата посочена схема) или по някакъв начин от първия сайт (в случая каяк) се влиза във втория и там вече задаваш посока и дати

Връзка към мнение

Някой май беше писал, че ако си пробвал веднъж с картата и не е минало плащане после не минава? Брои я за използвана.

Редактирано от Vyara
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.