Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 9 минути , Георги Матеев каза:

Силен black friday уикенд. Току-що взех и 2 двупосочни билета до Амстердам за общо €3.96. Почти ме досрамя :lol:

През кой сайт и кои дати ?

Връзка към коментар
преди 4 часа, Vanko каза:

София - Дъблин (26 април)

 


Порто - Милано (13 май)
Милано - София (13 май)

Тоталката е 60лв. Остава ми свързващия полет от Дъблин до Португалия (помощ:)). Един ден бонус в Дъблин и като цяло майските празниците са резервирани. Благодаря! 

Да спомена само, че оперирах с една единствена VISA Debit на ДСК, като с нея правих плащания и снощи през италиянския kayak до Амстердам (2 билета) - и не съм сменял проксита, мрежи и т.н. :)

 

Добавих и 2 билета за коледните празници:

София - Варна - София (21-27декември) 30лева

 

Да обобщя само за билетите по-горе:

Връзката през Дъблин изглеждаше неудобна, та реших да я сменя с Милано. Нещата изглеждат по следния начин

София - Милано (26 април) - 3 паунда
Милано - Порто (26 април) - 4 паунда

Порто - Милано (13 май) - 9 паунда
Милано - София (13 май) - 6 паунда

Тотал: 22 паунда до Португалия

Сега дебна и по линията Порто - Лисабон, но там ще е трудно - преди години ги бях взимал по 0.50 евро :D

  • Харесвам 1
  • Браво 5
Връзка към коментар
преди 15 минути , babuger каза:

През кой сайт и кои дати ?

В общи линии през всички търсачки, чиито линкове са дадени на последните 2-3 страници в тази тема. 6-9 Април за Великден.

Връзка към коментар
преди 8 минути , Георги Матеев каза:

В общи линии през всички търсачки, чиито линкове са дадени на последните 2-3 страници в тази тема. 6-9 Април за Великден.

С коя Авиокомпания са тези цени, тк не откривам подобни за същите дати и точно през кой сайт, моля да споделиш!

 

Не че не взех по 0.99 евро за други места де, но Амстердам що да го пропуснем?

Връзка към коментар
преди 15 минути , Diana Alexandrova каза:

С коя Авиокомпания са тези цени, тк не откривам подобни за същите дати и точно през кой сайт, моля да споделиш!

 

Не че не взех по 0.99 евро за други места де, но Амстердам що да го пропуснем?

 

преди 2 часа, Радослав каза:

И аз се разписах: SOF - AMS - SOF 6-9 април. 3.75 евро

 

jetcost.ie  --> opodo         visa credit

kayak.it  --> edreams       visa debit

 

И аз взех по тази пътека,но само по веднъж ми ги прие картите :( Иначе в рамките на седмица виртуална виза дебит на ЦКб  ми мина два пъти през edreams

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар

Темата стана малко, като: Искам да се похваля :lol:

 

Много ме засърбяха пръстите, та напазарувах още:

София - Рим 28-ми януари с Wizz - през momondo.co.uk -> opodo - 2.66 паунда

Рим - Барселона - 30-ти януари с Ryan - през momondo.co.uk -> eDreams - 5.42 паунда

и двете с една и съща Виза кредитна, с която преди това купих и билет до Амстердам

 

 

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към коментар

Обаче в мейлите има различия за тотала :O 

Мейла от opoodo пише платени 2.75 евро реално, колкото съм платил,а в мейла от Трансавиа пише ,че са платени 0.44 евро от което заключвам,че Трансавия продава билетите на opoodo за 44 цента , а opoodo на нас за 2.75 евро :lol::lol:

Направих на бързо един анализ

 

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар

Купих билет София-Дъблин за 9E през piratinviaggio.it-opodo + Дъблин - Ню Йорк (norwegian) за 101E през piratinviaggio.it-edreams при цени в сайта на авиокомпаниите 39 и 139E. Общо София - Ню Йорк ми се върза 110E!!! Благодаря ви! 

 

Нещо странно - първия път разпозна една карта Visa Electron като Visa Debit, а при следващи проби с друга карта със същите начални цифри, я приемаше за Electron. Като цяло по няколко пъти минавах търсачките и в "инкогнито" режим. 

  • Харесвам 5
  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 57 минути , mamaivy каза:

София -Атина  13-ти юли 2018,полет с Уиз цена през momondo.co.uk -opodo.co.uk за 0 GBP.От оподо обаче ме таксуваха 0.33 GBP,което е цели 0.73 лв.Как не ги е срам...:lol:

Значи как можа да изкупиш евтините билети, а нещастна аз на 13 отиване, на 14 вечерта връщане с Уизз за 2.99 паунда за двама ... не можах да смъкна цената под това :lol:

  • Смея се 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Diana Alexandrova каза:

momondo.it отряза картите и в момента само с Виза Дебит са намаленията 

При мен през  цялото време през италианските сайтове беше с Виза дебит, немските швейцарски и английски - Виза кредит.

Връзка към коментар

Mилано- София през momondo.co.uk с  Visa electron за 12.03.2018   на стойност 1.60 паунда. Странното е, че две плащания минаха без проблем едно след друго. Онзи ден като пазарувах през колумбийския jetcost прие само едно плащане от същата карта.

 

Сега се опитвам да навържа отполет

Ейлат до Милано на 11.03, но цената в момондо е почти двойна на сайта на Райн.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Вие ме депресирахте с тези цени :biggrin: Не мога да намеря такива - веоятно не ми се отдава търсенето, но през kayak.it ми даде една много приятна цена за 4 май Лондон София от 16 евро, при положение, че от сайта на Раян е £42. 

 

Да ви питам - това с каква карта накрая ли излиза, извинявам се за глупавия въпрос :) 

 

И още - датите напосоки ли ги целите?

 

Благодаря.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Rainy каза:

Вие ме депресирахте с тези цени :biggrin: Не мога да намеря такива - веоятно не ми се отдава търсенето, но през kayak.it ми даде една много приятна цена за 4 май Лондон София от 16 евро, при положение, че от сайта на Раян е £42. 

 

Да ви питам - това с каква карта накрая ли излиза, извинявам се за глупавия въпрос :) 

 

И още - датите напосоки ли ги целите?

 

Благодаря.

Аз лично оперирам с дебитна Виза на ДСК, като същата мина многократно (17 билета) - ползвах предимно momondo.co.uk

 

Датите ги търся през azair.com - ефективното намаление е в рамките на 15-30евро, зависи от полета/дестинацията. 

  • Харесвам 2
  • Шок 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , Vanko каза:

Аз лично оперирам с дебитна Виза на ДСК, като същата мина многократно (17 билета) - ползвах предимно momondo.co.uk

 

Датите ги търся през azair.com - ефективното намаление е в рамките на 15-30евро, зависи от полета/дестинацията. 

Благодаря ти!

Връзка към коментар

Да благодаря за подсказката с щвейцарския kayak.ch. Успях за закупя билети  за отсечката Ейлат - Милано за 11.03.2018 на стойност 17 CHF или 14.50 EUR  всеки, при цена от 28.79 EUR. от сайта на Райън. Намалението не е толкова голямо като при другите билети, но само тук фигурираше за тези полети.

Връзка към коментар
преди 20 минути , Vanko каза:

Аз лично оперирам с дебитна Виза на ДСК, като същата мина многократно (17 билета) - ползвах предимно momondo.co.uk

 

Датите ги търся през azair.com - ефективното намаление е в рамките на 15-30евро, зависи от полета/дестинацията. 

Momondo.co.uk дава с всички карти, при това многократно пазаруване :) 

  • Браво 1
Връзка към коментар

Обаче трябва да си играете със сайтовете всеки път дава различни отстъпки през различни сайтове и карти:

jetcost.ie  --> opodo         visa credit 2.75 евро София-Амстердам

kayak.it  --> edreams       visa debit  0.99 евро Амстердам-София
 

това за един пътник и след това почнах за втори пак по-този път,но ми даваше различни цени и сайтове:

 

kayak.it--->opodo     visa debit 1 евро Амстердам-София/тук не стана с нито една карта и увиснах с тази дестинация ще си чакам новата виза дебит :lol: понеделник/ и после търсих София-Амстердам, но нещо не се получаваше ядосах се и взех през:

momondo.co.uk---> edreams /тук приема всякакви-виза дебит и електрон,виза кредитна и маестро/ на цена 7 паунда викам си да не съм много алчен

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.