Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Уви, не. В момента излиза само през jetcost.es -> edreams

 

Давайте да намерим в коя версия се е преместила!

Редактирано от macf1an
Връзка към коментар
Георги Матеев

Само при мен ли е или Динерс опцията вече я няма? Jetcost.fr - Rumbo?

 

Мда, вече иска Carte Bleue Nationale, беше каквото беше. Търси се на кой домейн е новата далавера :) Тея ги сменят като носни кърпички офертите...

 

А и има голям шанс да сме попрекалили с дайнърс покупките от френското румбо и просто да са ни резнали. Щото чак директно да махнат опцията за дайнърс е леко странно.

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Георги Матеев

Пробвах през германско прокси: нъцки. Diners излиза , но няма намаление.

 

Аз влизам на сайта от Норвегия и Diners въобще не излиза като опция.

Връзка към коментар

Оферта с Маестро все още има и то много добра - през всичките Budgetair-и (най на оферта са италианската и португалската версия).

 

За още по-ниска цена skycheck.it -> budgetair.it, плащането с отстъпка е само с Маестро.

Хммм, а как става тоя трансфер от skycheck.it  към budgetair.it , че при мен нещо не излиза ? :rolleyes:

Връзка към коментар

Оферта с Маестро все още има и то много добра - през всичките Budgetair-и (най на оферта са италианската и португалската версия).

 

За още по-ниска цена skycheck.it -> budgetair.it, плащането с отстъпка е само с Маестро.

При проба в момента на .it отстъпка ми дава само с MasterCard Debit .. Редактирано от Двуцветко
Връзка към коментар

Пробвах през германско прокси: нъцки. Diners излиза , но няма намаление.

 

 

Ха-ха!!! Добре, че не извадих днес картата. Предчувствах как ще резнат клончето и стана. :lol:

Връзка към коментар

За Diners club карти има отстъпки в travel2be.fr след като се мине през skycheck.it 

Примерно:

 

 

 

И аз това пробвах но накрая ми слага разни такси и цената става същата. До плащане стигаш ли с тая цена?

Връзка към коментар
Георги Матеев

Хммм, а как става тоя трансфер от skycheck.it  към budgetair.it , че при мен нещо не излиза ? :rolleyes:

 

Уви, вече няма значение, виж следващото мнение.

 

При проба в момента на .it отстъпка ми дава само с MasterCard Debit ..

 

За съжаление си прав, това е нещо ново, буквално от няколко часа. Budgetair очевидно са сменили офертата (при италианската и португалската версия със сигурност, тях тествах) и отстъпката вече важи само при плащане с Mastercard Debit.

 

От друга гледна точка най-накрая ще имам причина да си използвам дебитната Mastercard, която мухлясва от 6 месеца в едно шкафче :)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

edreams.es си е ок с дайнърса, все още

 

Да, току що купих от тях. Bulgaria Air даваше 92, jetcost.fr даваше 53 днес (ама изпуснах), а edreams.es даде 66 което е ОК. 

 

Някой знае ли дали важи ограничението за една покупка на 3 месеца? 

 

Редакция:

 

Следните комбинации ми дават 70 евро с Visa Electron (както и American Express и някаква друга измислена). Visa Electron е доста разпространена карта, така че май това е далаверата за момента :)

Директно на сайтовете дава 88. Цените на БГ Еър са ОК но уиз май не ги сваля толкова.

 

skycheck.de> billigfluege.de

skycheck.de> fluege.de

skycheck.de> airline-direct.de

 

 

Редактирано от macf1an
Махнат скрийншот
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 След потвърждението ми даде, че имам и 20 евро отстъпка от следващ полет, ама като кликнах изчезна. Някой виждал ли го е това?

 

 

attachicon.gif2015-07-09_2223.png

 

Онзи ден като пазарувах от румбо и при мен се случи същото, само че ми "даваха" 10 евро отстъпка, но и аз като кликнах ми изчезна...

Връзка към коментар

Да, току що купих от тях. Bulgaria Air даваше 92, jetcost.fr даваше 53 днес (ама изпуснах), а edreams.es даде 66 което е ОК.

 

Някой знае ли дали важи ограничението за една покупка на 3 месеца?

 

Редакция:

 

Следните комбинации ми дават 70 евро с Visa Electron (както и American Express и някаква друга измислена). Visa Electron е доста разпространена карта, така че май това е далаверата за момента :)

Директно на сайтовете дава 88. Цените на БГ Еър са ОК но уиз май не ги сваля толкова.

 

skycheck.de> billigfluege.de

skycheck.de> fluege.de

skycheck.de> airline-direct.de

 

 

PS Моля модератор ако може да махне скрийншота от мнението.

Извинявам се за глупавия въпрос, но как минавате от сайт на сайт за да даде тези -23-42€? Мислех понеделник да пускам Дайнърс, но както чета май всичко секва..
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.