Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Мисля да ходя и аз утре да си изкарам една Маестро от ПИБ и сега им звънях в картовия отдел да ги поразпитам. Казаха ми, че обикновената Maestro са я спряли, въпреки че я има като опция все още в сайта им. Другите два варианта са Maestro PayPass и Debit MasterCard , като за първата месечната такса е 0.50 лв, а за втората 1 лв на месец, но според тях Debit MasterCard е приемана в много повече сайтове в интернет. Щом казвате, че PayPass върши работа, ще е тя, няма смисъл от 6 лв годишно повече от месечни такси, благодаря :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Debit MasterCard се вижда като кредитна карта от търговеца, т.е. има си други предимства. Писано е за това в темата за кредитни карти.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Debit MasterCard се вижда като кредитна карта от търговеца, т.е. има си други предимства. Писано е за това в темата за кредитни карти.

Хвърли ме в дълбоко мислене..

Супер често ми се е случвало при плащане на билети да се мъча да платя с дебитна мастер кард и да ми я отхвърля..после с яд плащах с кредитна виза и минаваше. Явно е вероятно  като избера дебитна мастер, да я отхвърля, понеже си мисли, че е кредитна.

Връзка към мнение

ОК с риск да стана досаден с темата за банките да кажа какво се случи все пак. Оказа се, че Maestro PayPass мога да си я пусна като допълнителна карта, към сметката която имам в ПИБ и така не струва 0.50 лв на месец както си мислех, а това си е таксата за обслужването на сметката (към която си имам карта Visa electron) . Просто се дава 1 лв за изваждане на допълнителна карта към сметката. Още по добре, спестени 4-5 бири за година :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Оказа се, че Maestro PayPass мога да си я пусна като допълнителна карта, към сметката която имам в ПИБ и така не струва 0.50 лв на месец както си мислех, а това си е таксата за обслужването на сметката (към която си имам карта Visa electron) . Просто се дава 1 лв за изваждане на допълнителна карта към сметката. Още по добре, спестени 4-5 бири за година :)

И аз така направих - имам към ПИБ дебитна карта  MasterCard и миналата седмица си подадох заявление за Maestro PayPass - та двете карти ще са ми към една сметка.

Връзка към мнение

Къде бъркам? :rolleyes:
Опитвам се да задам Белград като дестинация в rumbo.es и не става, и не става.
пробвам Belgrad
пробвам Beograd
пробвам Belgrado
пробвам BEG  (по IATA)
 

тц, не зацепва :wacko:
 

Връзка към мнение

Наистина има някакъв бъг, май. Няма я дори и Сърбия.

 

Пробвай от този линк:

 

http://vuelos.rumbo.es/vuelos/belgrado

 

При мен стана, но е само за Vuelos. Оттам ако нещо може да се продължи...

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

ОК с риск да стана досаден с темата за банките да кажа какво се случи все пак. Оказа се, че Maestro PayPass мога да си я пусна като допълнителна карта, към сметката която имам в ПИБ и така не струва 0.50 лв на месец както си мислех, а това си е таксата за обслужването на сметката (към която си имам карта Visa electron) . Просто се дава 1 лв за изваждане на допълнителна карта към сметката. Още по добре, спестени 4-5 бири за година :)

 

Изпробва ли вече картата? :)

 

Полетите на WIZZ с 21 евро ли ви ги намаля за двупосочен?

Връзка към мнение

Не съм, аз си я взех да я имам на разположение ако ме хванат лудите и не измисля нещо, но с тези постове за откази по технически причини хич не съм ентусиазиран да я пробвам бързо

Връзка към мнение

Според мен честите промени на цените на уиз в следствие на засиленото търсене вчера и промоциите са причината. Ако пробвате за период напред във времето и извън промоция, вероятно няма да има проблем. 

Връзка към мнение

rumbo.fr дава -17EUR с Дайнърс, за същия полет rumbo.es са -10.5EUR с Maestro, a rumbo.pt -7EUR с Дайнърс. Oбаче базовата цена на .fr e 45Е, а на .es - 42.90

 

в крайна сметка докарахме един двупосочен до бургас за другата седмица за 70 (вместо за 170 лв) през lastminute.com - все е нещо  :lol:

Редактирано от adreno
  • Харесвам 6
Връзка към мнение

rumbo.fr дава -17EUR с Дайнърс, за същия полет rumbo.es са -10.5EUR с Maestro, a rumbo.pt -7EUR с Дайнърс. Oбаче базовата цена на .fr e 45Е, а на .es - 42.90

 

в крайна сметка докарахме един двупосочен до бургас за другата седмица за 70 (вместо за 170 лв) през lastminute.com - все е нещо  :lol:

от къде до бургас го докара за 70 лв ?

Връзка към мнение

Така след дълго опитване да купя билети за минус 1 евро не стана, защото постоянно ми даваше грешка и накрая купих за 7 евро, но видях, че денят и месец кога е роден моят съпруг са разменени. Няма да има проблем,нали? Тъй като ние реално не сме се чекирали. Моля, някой е имал подобна случка да сподели.

Връзка към мнение

Аре, па ще направите и  салон на Софето :)

 

Тая екстра ползващите гейт D не могат да я ползват, май.

Виж, чудя се дали да не си ъпгрейдна билетите към J, то се видяло, че  от fly more файда няма никаква. Да видим, там кроасанът сигурно не е нормален, а 7 days MAX  :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тая екстра ползващите гейт D не могат да я ползват, май.

Виж, чудя се дали да не си ъпгрейдна билетите към J, то се видяло, че от fly more файда няма никаква. Да видим, там кроасанът сигурно не е нормален, а 7 days MAX :lol:

D ползват салон 'Преслав'. Виж по какъв начин трябва да вземеш поканата. Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение
Георги Матеев

Една молба. Вчера исках да купя билет през edreams.it -> volagratis.it защото там дава по-ниска цена от Rumbo, но Volagratis поискаха плащане с карта Visa Entropay, а не както досега с Maestro.

 

Може ли някой да симулира покупка и да провери дали се иска Visa Entropay или Maestro? Възможно е Volagratis да ми гледа сегашното испанско IP и затова да иска друг вид карта.

Връзка към мнение
Георги Матеев

Един приятен ъпгрейд на схемата с rumbo.es за постигане на още по-ниска цена.

 

Ако търсенето мине през edreams.es (и допълнително се избере Rumbo) - тогава Rumbo дава още по-голяма отстъпка от 28 евро. Плащането пак е с Maestro.

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Ако търсенето мине през edreams.es (и допълнително се избере Rumbo) 

 

Как става това допълнително избиране на румбо? 

Връзка към мнение

Под тъмносиньото копче - Buscar Vuelo излизат опции къде да търси .

Compara eDreams con (nueva ventana)              Seleccionar todos | Ninguno
Rumbo
Atrapalo.com
Air France
Expedia
При еднопосочно търсене тези опции се скриват, затова трябва да се избере rumbo преди да се тикне еднопосочно.
rumbo.es излиза в нов прозорец. В текущия дава цени на eDreams, които са още по-ниски, но предполагам, че сайта има такса (не съм купувала от eDreams).
Моето еднопосочно търсене в rumbo.es излезе 85 евро, в еDreams - 74.50, в rumbo.es през еDreams - 81.
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.