Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 8 часа, koliob каза:

ar.jetcost.com -> lastminute.es намалява двупосочния с около 14-15 евро, което е същото като bravofly и rumbo, но поне няма ограничение за честотата на използване на картата.

И аз благодаря, свали ми полети на Раян и се възползвах. Може ли да ми кажеш сега как трябва да вкарам резервацията си в профила си, за да се чекирам?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , slujitel каза:

И аз благодаря, свали ми полети на Раян и се възползвах. Може ли да ми кажеш сега как трябва да вкарам резервацията си в профила си, за да се чекирам?

Ще ти кажа за мобилното приложение, че нямам друга машина под ръка. Логваш се с твоя профил и натискаш "My Trips" - после "Email Address". В полето "ReservationNumber" слагаш 6-значния буквено-цифров код на резервацията, а в полето "Email Address" попълваш адреса, който ще намериш в потвърждението от Lastminute малко по-надолу в текста. За всяка резервация генерират странни уникални адреси. Натискаш "Get my booking" и си готова.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

И аз да докладвам за първата си покупка през посреднически сайт: ar.jetcost.com -> lastminute.es Купих 2 билета Баден-Баден - София за 38 евро при цена в сайта на райън 60 евро. Сайтът приема само visa electron, при всички останали карти качва почти двойно цената.

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 11 минути , mary_shery каза:

И аз да докладвам за първата си покупка през посреднически сайт: ar.jetcost.com -> lastminute.es Купих 2 билета Баден-Баден - София за 38 евро при цена в сайта на райън 60 евро. Сайтът приема само visa electron, при всички останали карти качва почти двойно цената.

Еднопосочни или двупосочни и на куп ли ги взе ?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И мен скоро аржентинците ме изненадаха приятно за полети на Aegean. Билетите се бяха качили до 300 лв. двупосочен, като почнах да гледам по сайтовете, цената първо падаше до 280 лв., после намерих за 255-260 лв. и точно, когато мислех, че няма да излезе нищо по-евтино, ar.jetcost.com ги свали на 217 лв. Пак пренасочвайки към lastminute и с Visa Electron, която там минава многократно.

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към коментар

Да докладвам:

Не успях да последвам съвета на @koliob. Оказа се, че е необходима VISA Electron - нямам.

Та взех 4 билета.  София-Амстердам - 2 и Амстердам - София - 2 през rumbo.fr.

Там отстъпката е по 8 евро на билет.

Успях да мина с една Mastercard debit на ЦКБ. Сайта не успя да я блокира в следващите 20 мин. след първото й използване.

 

Перфектно - за по 25 евро на билет до/от Амстердам. Това лято имах щастието да усетя 40 градуса по Целзий в Амстердам. Дано по Коледа да замръзнат каналите.:laugh:

 

Щях да забравя - По схемата на @koliob ( ar.jetcost.com -> lastminute.es ) отстъпката за два билета наведнъж, но в една посока е около 22 евро.

т.е. "прецакал" съм се с около 12 евро.:angry2::wink:

 

Това последното май не трабваше да го пиша - гледайте сега какви бъзици ще последват от Chandni, Фичо и Георги Матеев.

Редактирано от ven62
  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към коментар

И аз пробвах ar.jetcost.com - lastminute- за 1 билет в посока не ми даде никаква отстъпка, вече за два в една посока ми даде общо около 15-16 евро надолу с Visa electron. До плащането всичко беше ОК и цената си стоеше, но ми измисли някакъв error на не ползвана в последната половин година Visa electron. После с друга такава карта пак всичко ОК до края и пак същата грешка, пробвах с другo IP пак същото - скъса ми нервите 😞 Иначе вчера на два пъти успешни плащания с bravofly.dk с Mastercard debit различни карти за една посока, еднопосочни 7 евро отстъпка - при нов опит, пишеше  че е ползвана и не даваше. Много тегав период за всички видове карти и отстъпки, ама какво да се прави - шанс.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 36 минути , edbloom каза:

И аз пробвах ar.jetcost.com - lastminute- за 1 билет в посока не ми даде никаква отстъпка, вече за два в една посока ми даде общо около 15-16 евро надолу с Visa electron. До плащането всичко беше ОК и цената си стоеше, но ми измисли някакъв error на не ползвана в последната половин година Visa electron. После с друга такава карта пак всичко ОК до края и пак същата грешка, пробвах с другo IP пак същото - скъса ми нервите 😞 Иначе вчера на два пъти успешни плащания с bravofly.dk с Mastercard debit различни карти за една посока, еднопосочни 7 евро отстъпка - при нов опит, пишеше  че е ползвана и не даваше. Много тегав период за всички видове карти и отстъпки, ама какво да се прави - шанс.

Пробвай с инкогнито прозорец.Така си купувах билети за БГ ер.

Връзка към коментар
преди 5 минути , Мари Николова каза:

Пробвай с инкогнито прозорец.Така си купувах билети за БГ ер.

Инкогнито ми беше, не и не 😞 Пробвах и всички видове jetcost, rumbo, bravofly, opodo, liligo, momondo с всякакви видове държави и каквото се сетих и все греда. Явно точно когато ми трябват някакви отстъпки е най-тегавият момент за това. Все пак и на bravofly.dk съм благодарен, 14 евро са си 14 евро.

Връзка към коментар

Е след дълги опити най-накрая се получи нещо - jetcost.cl - edreams с английско IP уж трябваше Visa Viabuy , но ми прие Visa debit на Revolut - 17 вместо 25 евро +5 ( в сайта имаше и административна такса 5 евро) - 13 евро надолу. После пробвах и с друга Visa debit на Revolut по този начин - но беше непреклонно, ползвал съм си лимита за 3 месеца. И едно плащане в rumbo.fr с Maestro направих за същият билет - за 26 евро, колкото да не е без хич вместо 30 🙂

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

@silvia_b, в момента през аржентинския jetcost -> lastminute може да си купиш еднопосочен билет София - Цюрих, за март, за около159 лв с Bulgaria air. Плащане с Visa Electron.

(да не спамя темата за wizz).

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
На 6.06.2018 г. в 10:10, Ivko каза:

 Виртуална на цкб и пластика на дск за сега не знам да са имали проблем.Плащал съм и с двете.

От 4-5 дена ЦКБ не може да се влиза в системата за виртуални карти  поради Техническа Профилактика. Имам да закривам една карта, ходих на живо питаха за някакво име на картата 4 букви и цифри не го знаех и ме върнаха...та не мога да вляза 5 дена и да го видя.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 26.08.2018 г. в 17:02, Яничка каза:

И мен скоро аржентинците ме изненадаха приятно за полети на Aegean. Билетите се бяха качили до 300 лв. двупосочен, като почнах да гледам по сайтовете, цената първо падаше до 280 лв., после намерих за 255-260 лв. и точно, когато мислех, че няма да излезе нищо по-евтино, ar.jetcost.com ги свали на 217 лв. Пак пренасочвайки към lastminute и с Visa Electron, която там минава многократно.

Чувам аз, че сме имали връзки в Аржентина и затова аржентинския jetcost бил толкова дащен към форума... 🤣

  • Харесвам 4
  • Браво 3
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 2 часа, vinidj каза:

От 4-5 дена ЦКБ не може да се влиза в системата за виртуални карти  поради Техническа Профилактика. Имам да закривам една карта, ходих на живо питаха за някакво име на картата 4 букви и цифри не го знаех и ме върнаха...та не мога да вляза 5 дена и да го видя.

Явно нещата се повтарят трагично от миналия месец. Същата ситуация беше в рамките на седмица. Пътека направих до ЦКБ, предоставях кодове, звъняха по телефони и... нищо. Даже ми се скараха, че толкова настоятелно със си искал собствените пари - имали си голяяяям технически проблем.

  • Шок 1
Връзка към коментар

Търсех билет от Берлин до София около Коледа 22-06. Все билети от по 220-230 евро. Някой дали може да помогне с нещо по-евтино и да не е с прикачване 14 часа в Рим през зимата 🙂 

Връзка към коментар

С Ryanair Берлин - София на 26.12 е 49,97 €

21.12 и 22.12 - 123,41 €

23.12 и 24.12 - 103,01 €

 

През аржентинския jetcost -> lastminute

21.12 и 22.12 - около 107 €

23.12 и 24.12 - около 86 €

Редактирано от aleksandrina
  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 19 часа, Георги Матеев каза:

Чувам аз, че сме имали връзки в Аржентина и затова аржентинския jetcost бил толкова дащен към форума... 🤣

Покрай теб намазахме и ние 🙂

Връзка към коментар

Искам да направя едно допълнение, което може да се окаже важно при използването на схемата ar.jetcost.com -> www.lastminute.es.

Оказва се, че тя работи за много повече дестинации и за много авиокомпании, но за да се активира намалението по повечето от тях е необходимо резервацията да е на обща сума не по-малка от EUR 42-43 (това все пак не е универсално правило). Ето защо за по-евтините билети отстъпката се активира при закупуването на 2,3,4 или 5 билета и/или двупосочни такива.

Прагът на общата сума може да е и по-висок в някои случаи. Например 6 еднопосочни билета с Ryanair от София до Атина на 7.10.2018 излизат общо EUR 36 вместо EUR 59, но за по-малко схемата не проработва. Все пак като знаете някакво правило е по-лесно да си намерите подходящи отстъпки.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 10
  • Браво 11
Връзка към коментар
преди 3 часа, Jorro каза:

Мисля, че знам отговора, но все пак да попитам...билети на easy jet могат ли да се намалят през някой от сайтовете?

ar.jetcost.com -> www.lastminute.es. - както каза колегата по-горе, билета трябва да е над 40Евро за да има отстъпка.

На Вюлинг доста големи ги дава по тази схема.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 2
Връзка към коментар
На 27.08.2018 г. в 18:30, vinidj каза:

От 4-5 дена ЦКБ не може да се влиза в системата за виртуални карти  поради Техническа Профилактика. Имам да закривам една карта, ходих на живо

Днес и аз исках да закрия една, но се оказа, че много от клоновете вече не работили с тях, да съм отишла в централата или съвсем странно в Изипей?

Връзка към коментар
преди 7 часа, Катя мравката каза:

Днес и аз исках да закрия една, но се оказа, че много от клоновете вече не работили с тях, да съм отишла в централата или съвсем странно в Изипей?

2 пъти ходих в ЦКБ и от там ме връщаха да не съм ги занимавал с глупости и не знаели как, на третия път сериозно се оплаках на мейла им front ccbank bg и поисках да отида в Изипей да си взема парите, не ща да виждам служителките отново. Извиниха се и казаха, че служителките вече знаят как - само в банката можели да оправят работата и го направиха - успях там. Ако се отиде след като изтече срока парите оставали блокирани 30дена...

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.