Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

Това е относително понеже зависи от дестинация и дати било то и на една компания и за това трябва да се играе за еднопосочен,двупосочен,един,три билета...всеки път различна цена, но да чекнах няколко билета и 'твоя' сайт даде по-добри цени 🙂

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 14 минути , don каза:

Картата еднократно ли минава или може и още билети да се купуват

През Румбо многократно, през Бравофлай отскоро въведоха еднократно, но за 1 Евро онлайн издават нови карти на доста места виртуални.

Връзка към коментар
преди 3 минути , vinidj каза:

през Бравофлай отскоро въведоха еднократно, но за 1 Евро онлайн издават нови карти на доста места виртуални.

 Аз в рамките на седмица два пъти ползвах маестро за общо 7 билета

Връзка към коментар

В rumbo.es ми разпозна кредитната МС на Уизз като МС Виабай припейд и ми направи 12 Е отстъпка за Полет на Райън от Венеция до София. Потвърждението по имейл дойде след минути.

  • Харесвам 11
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 6 часа, dimov каза:

В rumbo.es ми разпозна кредитната МС на Уизз като МС Виабай припейд и ми направи 12 Е отстъпка за Полет на Райън от Венеция до София. Потвърждението по имейл дойде след минути.

Ха това е много добро откритие - пробвах си всички карти и Мастеркарда на Skrill също го разпознава като Viabuy , а таксата за него е 10Евро на година.Както и Transferwise MC Debit също 🙂 Както и Visa Leupay и ICard Visa Debit.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 8
Връзка към коментар

И аз взех със схемата МС Уиз, минаваща за Виабай, дори 3Д парола не потрябва. Хубаво е, че сваля за двупосочни за много хора, за 5 човека, общо свали 25 евро спрямо цената на Ryan.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 47 минути , vinidj каза:

Ха това е много добро откритие - пробвах си всички карти и Мастеркарда на Skrill също го разпознава като Viabuy , а таксата за него е 10Евро на година.Както и Transferwise MC Debit също 🙂 Както и Visa Leupay и ICard Visa Debit.

 

Щом плащането минава това е най-добрата находка тук от доста време! 

Конкретно при Ryan дава 14-15€ отстъпка за еднопосочни билети над 30€ и 20 € отстъпка за билети над 50€.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 40 минути , stanimir каза:

Конкретно при Ryan дава 14-15€ отстъпка за еднопосочни билети над 30€ и 20 € отстъпка за билети над 50€.

Еха на мен ми даде 50% отстъпка Бари—Венеция ми го даде за 16 евро срещу 32 за еднопосочен но за двама, а за един ми го дава за 22 евро.За повече билети дава по-голяма отстъпка. А Венеция-София даже с 60% пак за двама еднопосочни за 13 евро срещу 31

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Още една работеща по малко странен начин схема: 

www.kayak.de -> www.edreams.de

Сваля крайните цени за SOF <-> BER до под EUR 3 на пътник еднопосочно, но трябва да се купят билети поне за двама души на една резервация. Може да работи и за други дестинации (тези, които проверих не стават). Плащането е с VISA Credit. Става и директно на www.edreams.de за повечето дати. 

 

image.png.c54f8f80b87ecc629bacaaf6dfc9943a.png

 

 

Редактирано от koliob
  • Харесвам 12
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 21 часа, dimov каза:

В rumbo.es ми разпозна кредитната МС на Уизз като МС Виабай припейд.

 

👏 адмирации, току що взех два еднопосочни билета Бари-Пиза за обща цена от 32 евро срещу 65 евро в сайта, което прави отсъпка от 50%, което пък прави първата ми BIG отсъпка до сега 😁

 

П.С. А някой пробвал ли е вече дали картата минава повече от веднъж. Ако и занапред се разпознава по сайтовете като Viabuy prepaid /а тази карта доста често я пускат като промоционална/  то картата на Уиз ще се окаже златна мина 🤩

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Ivko каза:

В rumbo.es ми разпозна кредитната МС на Уизз като МС Виабай припейд.

 

преди 5 минути , Ivko каза:

П.С. А някой пробвал ли е вече дали картата минава повече от веднъж.

Аз използвах вчера картата успешно три пъти 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Дойде потвръждение веднага, но като го заредя в профила в Раян ми излиза резервацията, слагам отметка да ми се запази при пътуванията, но не става. Дали защото полетите са догодина или има нещо друго?

Редактирано от Ivko
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Ivko каза:

Дойде потвръждение веднага, но като го заредя в профила в Раян ми излиза резервацията, слагам отметка да ми се запази при пътуванията, но не става. Дали защото полетите са догодина или има нещо друго?

Има бъг в системата на Райънеър, ако натиснеш back Бутона, не реагира и дава, че няма резервация.

Трябва да излезеш и влезеш наново или без да влизаш си пишеш резервацията и мейла.

Бавно реагира сайта им нещо - но ги намира след 2-3 опита.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аз от 3 дни опитвам да се чекирам и не мога и май ще платя 100 евра или бр.лири за нечекиран, защото за по евтино полета е през Брюксел. В сайта на райън е залегнал някакъв невалиден паспорт и не мога да го сменя. Отделно тези измислени имейли от ръмбо  въобще не ги познава. Само си загубих времето и телефонния лимит да се разправям с тях. Пазете се и от двата

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Явно е, че имаш проблем, но чак да се пазим.. Доста хора имат трицифрени числа полети купени от тях и не е имало проблеми.

Последно вчера си купих от тях, използвах мейла, който създават за да вляза и си сложих моя мейл без проблеми.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И аз така мислех. От ръмбо като им обясних че не става ми изпратиха някакъв линк "bookryanair.com", който щял да оправи нещата, но той не зарежда. В райън пък мога да се чекирам с невалиден  паспорт, но не приема промяна с моя. Изхаби ми нервите

Връзка към коментар

Някой резервирал ли е през trip.com? Опитах се да купя един билет от jetcost.ie ->trip.com, но след като попълня всичко и кликна на плащане ме връща на първа страница с някаква грешка и не приема плащането ми. Не виждам някъде да има ограничение на определени карти. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.