Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 16 минути , aleksandrina каза:

Това пък къде го иска? Не ми се е случвало досега там да попълвам данни за ЛК/паспорт.

На Brussels Airlines иска и TuiFly Belgium. По принцип може после при чекирането.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ахааа. Ами при мен досега никъде не е искало, а съм купувала доста билети през jetcost -> lastminute. Та затова се зачудих. А като гледам е и задължително поле и не може да се прескочи...

ЛК няма ли да свърши работа? Или дестинацията е само с паспорт?

Редактирано от aleksandrina
Връзка към коментар
преди 3 минути , vinidj каза:

По принцип може после при чекирането. 

Значи няма проблем после при чекирането да се промени?

преди 2 минути , aleksandrina каза:

ЛК няма ли да свърши работа? Или дестинацията е само с паспорт?

Да, необходим е паспорт за дестинацията.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Един малко странен въпрос, но как от аржентинския джеткост се прехвърля към lastminute.es.  При моите опити ме прехвърля към lastmunite.com и цените са в аржентинско песо. 

Аз ли нещо не съм в час...

Връзка към коментар
преди 8 часа, zhivko7 каза:

Значи няма проблем после при чекирането да се промени?

Да, необходим е паспорт за дестинацията.

Никакъв проблем - може да се смени после номера на паспорта при чекирането.

преди 22 часа, vinidj каза:

ar.jetcost.com -> www.lastminute.es. - както каза колегата по-горе, билета трябва да е над 40Евро за да има отстъпка.

На Вюлинг доста големи ги дава по тази схема.

Картата вече е Маестро, която приемат за отстъпките.

Редактирано от vinidj
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, vinidj каза:

Никакъв проблем - може да се смени после номера на паспорта при чекирането.

Картата вече е Маестро, която приемат за отстъпките.

Потвърждавам: нашите любимци от ar.jetcost.com -> www.lastminute.es вече дават отстъпки само с Маестро.

 

Току-що ми продадоха Ryanair билет буквално на половин цена - на ryanair.com беше €53, а го взех за €26.80.

 

¡Viva Argentina! 🙂

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към коментар

Извинявайте, но къде се вижда с каква карта дава отстъпките при закупуване на билети по схемата ar.jetcost.com -> www.lastminute.es ? Тъй като е на испански не ми е много ясно и не мога да го открия. Има ли начин хем да съм в испанския lastminute хем да ми се изписва на английски, пък ако може и сумата да ми излиза в евро та да не го преизчислявам...  😀

Връзка към коментар
преди 2 минути , DGTG каза:

Извинявайте, но къде се вижда с каква карта дава отстъпките при закупуване на билети по схемата ar.jetcost.com -> www.lastminute.es ? Тъй като е на испански не ми е много ясно и не мога да го открия. Има ли начин хем да съм в испанския lastminute хем да ми се изписва на английски, пък ако може и сумата да ми излиза в евро та да не го преизчислявам...  😀

Ако може и някой друг да го плати? 😄 

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 4 минути , DGTG каза:

Извинявайте, но къде се вижда с каква карта дава отстъпките при закупуване на билети по схемата ar.jetcost.com -> www.lastminute.es ? Тъй като е на испански не ми е много ясно и не мога да го открия. Има ли начин хем да съм в испанския lastminute хем да ми се изписва на английски, пък ако може и сумата да ми излиза в евро та да не го преизчислявам...  😀

Когато стигнеш до плащането, може да видиш каква е цената с различните карти. Може да пробваш да ползваш автоматичен превод на Chrome на страницата, за да ти е на наглийски. Все пак не разчитай, че преводът е 100% коректен, разбира се. 🙂 Сумата няма как да излиза в евро в тоя случай.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Аржентинското Песо днес е поевтиняло с няколко процента и е ударило дъното...та затова и отстъпката е още по-голяма...

Има опция да се преведе на Български в Хром още - истинската цена се вижда като се въведат няколко числа на мястото на картата - изписва ги в Евро отдолу.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 5 минути , vinidj каза:

Аржентинското Песо днес е поевтиняло с няколко процента и е ударило дъното...та затова и отстъпката е още по-голяма...

Има опция да се преведе на Български в Хром още - истинската цена се вижда като се въведат няколко числа на мястото на картата - изписва ги в Евро отдолу.

Не се заблуждавайте от това. Цената в ARS е само ориентировъчна, като накрая се плаща директно в евро така или иначе.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, DGTG каза:

Извинявайте, но къде се вижда с каква карта дава отстъпките при закупуване на билети по схемата ar.jetcost.com -> www.lastminute.es ? Тъй като е на испански не ми е много ясно и не мога да го открия. Има ли начин хем да съм в испанския lastminute хем да ми се изписва на английски, пък ако може и сумата да ми излиза в евро та да не го преизчислявам...  😀

Валутата се сменя, като натиснеш върху "Atras":

 

image.png.927766d65bc337889e42314b923aafc2.png

 

И после на "Divisas" си избираш например Euro.

 

image.png.112c17227bf33863b693dcad6dfbf3c2.png

 

Освен това след смяната на валутата на последната страница за известно време могат да се търсят и билети с отстъпка за други дестинации и брой пътници и резултатите ще излизат вече само в евро. Цената, която показва в евро е и крайната цена, която реално се плаща за билетите. А картата, с която важат отстъпките се вижда най-накрая, точно преди да се извърши самото плащане. Вече за трети път я сменят, но досега поне винаги с масово разпространена в България такава.

Редактирано от koliob
  • Харесвам 12
Връзка към коментар

Направих резервация през ar.jetcost~lastminute.es. и постигнах отстъпка 37€ надолу. Парите от картата са ми дръпнати,но резервацията още не е потвърдена. Някакви идеи на какво може да се дължи това?!? Благодаря 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, misha каза:

Направих резервация през ar.jetcost~lastminute.es. и постигнах отстъпка 37€ надолу. Парите от картата са ми дръпнати,но резервацията още не е потвърдена. Някакви идеи на какво може да се дължи това?!? Благодаря 🙂

Дължи се на нетърпеливостта ти 🙂 Изчакай до утре сутринта, lastminute не издават моментално както edreams, допускам че говорим за Ryanair. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Вчера се опитах та купя билет с Меастро карта, но се оказа, че е изтекла преди два месеца. Банката я беше преиздала и аз отидох да я взема.

Оказа се обаче, че новата пластика вече не е Маестро, а Мастъркард..

 

Банката е ПИБ и са прекратили издаването на Маестро.

 

Така, че ако ви предстои изтичането на Маестро от ПИБ си търсете алтернатива. Аз си поръчах нова от ДСК.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.