Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 1 час, wilks каза:

С Turkish няма да може сам през профила си, или в приложението. При проблем с полети на Луфтханза, там ще излязат полети, изпълнявани само от LH Group (LH, OS, SN, Swiss и останалите от групата), не на целия Star Alliance.

Да, аз се премаршрутирах през чата като поисках конкретен полет на Туркиш. Ок, може да не е много лесно, но не пречи да се опита,но трябва да знаеш какво искаш и да го отстояваш.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 43 минути , Jorro каза:

Да, аз се премаршрутирах през чата като поисках конкретен полет на Туркиш. Ок, може да не е много лесно, но не пречи да се опита,но трябва да знаеш какво искаш и да го отстояваш.

Да, не знам дали ако се купят през агенция като Expedia после при проблем ще ми кажат да се оправям с агенцията. Подозирам, че ще е така. 

Връзка към коментар
преди 18 минути , Loverboy каза:

Да, не знам дали ако се купят през агенция като Expedia после при проблем ще ми кажат да се оправям с агенцията. Подозирам, че ще е така. 

По принцип експидия не са киви и няма да е проблем, а и не знам да имат някакви такси за промени

Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 44 минути , Jorro каза:

По принцип експидия не са киви и няма да е проблем, а и не знам да имат някакви такси за промени

Имат труден съпорт. Веднъж опитах да направя връщане на пари, смяна на дата или поне смяна на име, че бях сгрешила датата - нищо.

Връзка към коментар

Да ви кажа случка с travelstart (ТС). Купувам билет с раян о+в. Не помня каква е била цената, но по-ниска от директно от АК.

Летя на отиване. За връщане обаче няма да летя и раян ми връщат парите. Аз обаче не знам каква е сумата, щото виждам цената на ТС. Пари по КК няма обаче, нито по банкова сметка (а раян ми искаха такава).

Питам аз и Раян казват: върнахме върнахме парите по оригиналния метод. Супер, а колко? Еми ХХХ евро.

От ТС тишина 2 седмици. Пиша им през чата. Ааа наша грешка пускаме парите. След 2 дни получавам ХХХ минус 35е.

След още един чат се оказа, че тия 35 евро били намалението на билета от тях и те си ги взимат.

Така математиката излиза, просто да знаете.  

Връзка към коментар
преди 11 часа, era123 каза:

Да ви кажа случка с travelstart (ТС). Купувам билет с раян о+в. Не помня каква е била цената, но по-ниска от директно от АК.

Летя на отиване. За връщане обаче няма да летя и раян ми връщат парите. Аз обаче не знам каква е сумата, щото виждам цената на ТС. Пари по КК няма обаче, нито по банкова сметка (а раян ми искаха такава).

Питам аз и Раян казват: върнахме върнахме парите по оригиналния метод. Супер, а колко? Еми ХХХ евро.

От ТС тишина 2 седмици. Пиша им през чата. Ааа наша грешка пускаме парите. След 2 дни получавам ХХХ минус 35е.

След още един чат се оказа, че тия 35 евро били намалението на билета от тях и те си ги взимат.

Така математиката излиза, просто да знаете.  

При мен отменен полет на България Еър купен от Травелстрат върнаха цялата сума.

Връзка към коментар
преди 31 минути , vinidj каза:

При мен отменен полет на България Еър купен от Травелстрат върнаха цялата сума.

Ами то и на него са върнали всички пари. То ако връщаха повече от платеното от крайният клиент, това щеше да е нова схема ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.