Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 8 часа, Kasper каза:

Не знам защо ползвате френската и испанската версия в приложението на trip.com. Британската версия работи по същия начин, но сваля по 12 евро на еднопосочен билет.

Една от идеите на форума е споделянето на добри цени, грешки, промоции и т.н., защото ново знание проверено и пречупено през опита на много хора е общополезно. Твоята информация доведе до намерена и споделена от @Argentique възможност за ден в UK за 12 евро двупосочно, което e супер! 

  • Харесвам 12
Връзка към коментар
19 minutes ago, Doctor Who said:

Една от идеите на форума е споделянето на добри цени, грешки, промоции, защото новото проверено и птечупено през опита на много хора е общополезно. Твоята информация доведе до намерена и споделена от @Argentique възможност за ден в UK за 12 евро двупосочно, което e супер! 

Тази възможност я има от поне една година. Проблемът е, че след закупуването на двуцифрен брой самолетни билети по 2-5 евро изчезват отстъпките на мобилното устройство, с което са направени, дори и да се влезе с друг акаунт. 

Връзка към коментар
преди 6 минути , Kasper каза:

Тази възможност я има от поне една година. Проблемът е, че след закупуването на двуцифрен брой самолетни билети по 2-5 евро изчезват отстъпките на мобилното устройство, с което са направени, дори и да се влезе с друг акаунт. 

Има начини отстъпките да не изчезват. Поразрови се в темата назад - описани са немалко възможности, питай - ще ти се отговори и споделяй откритията. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
16 minutes ago, Doctor Who said:

Има начини отстъпките да не изчезват. Поразрови се в темата назад - описани са немалко възможности, питай - ще ти се отговори и споделяй откритията. 

Ще се радвам някой да сподели как да избягна изчезването на отстъпките в мобилното приложение на trip.com. Отстъпките си ги има, но са само за билети, по-скъпи от 50 паунда. Не знам някой да е писал каквото и да било за това по-назад в темата.

Връзка към коментар

Между другото, за безплатните два салона в trip.com - забравих, че имам от тях още билети София-Атина и Атина-София, купени като еднопосочни. За София ми дава да избера безплатен салон, а за Атина - не. 🤔

Връзка към коментар
преди 10 минути , Guinness каза:

Някой знае ли откъде може да бутна малко цената на полети на АZAL? Пробвах всички търсачки, платформи, но отстъпки има само при плащане с Diners и Mastercard Viabuy.

На мен ми свали 22Е на билет за купени на 2 пъти по 2 билета през Bravofly, но не помня през кой сайт ме препрати към тях.

Връзка към коментар
преди 14 часа, Stryper каза:

За тази оферта с намаление до 12 евро трябва да избереш страна UK и валута EUR. В моето приложение пише, че може да се използва до 3 пъти на акаунт.

и при мен стана така, след третата покупка спря да вади намалените цени :smile: не помня и аз да съм виждала описани начини да се възстановят отстъпките,  освен да се смени устройството, но може и да съм пропуснала... ако някой ги сподели (евентуално) отново, ще бъде чудесно

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Jetcost.co.za с препращане към Gotogate намалява цените с между 5 и 15 евро при плащане с Mastercard Debit. Работи за много авиокомпании, но за да намали по-евтините билети трябва да са повече пътници на една резервация. Може да намали цената до 15 лв. на човек например.

image.png.70ef2a7aa7c8bfa4e5c7b6ddaa9a27ef.png

 

On 8/2/2024 at 3:31 PM, Doctor Who said:

Има начини отстъпките да не изчезват. Поразрови се в темата назад - описани са немалко възможности, питай - ще ти се отговори и споделяй откритията. 

Поразрових темата назад и не намерих нито една възможност. Може ли някакъв линк или разяснение?

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Michail Sougarev
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.