Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 21 минути , Jorro каза:

Взех ги през скайскенера и трипа после.

Сега чакам да издадат билета и почвам да търся за Луфтханза. За нея жокери?

Румънския джеткост ми свали прилично на Flynas, за други също сваля, пробвай го

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Не съм попадал на съществена отстъпка за полет на Луфтханза, но премисли два пъти преди да резервираш през агент. С честите промени в разписанието , отменени полети и т.н. е  по-лесно да си управляваш резервациите и да избираш нови удобни полети при директна покупка.В рисковия списък са.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

През приложението на trip.com има реферал линк за покана при която при регистрация и двамата получавате 10 паунда отсъпка. Този който кани ги получава след, като мине полета/резервацията, а другия би трябвало при първа резервация да му се добавят тези 10 паунда, но никъде не виждам къде се намират и условията изчетох всичко е както трябва. Някой има ли на представа нещо или нещо пропускам? В профила на канещия са в процес тези 10 паунда значи всичко е било наред.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Не знам дали е споменавано, но Prepaid Mastercard картата, която Austrian дават като компенсация за отказан достъп минава на австралийския Jetcost -> Bravofly  Единствено оставя горчилка превалутирането с оскъпяване от около 6%, но пак не е лошо .

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Някъде някои да е видял или търсил да свали цената от полети на Thai Airways. Имам да взимам едни билети от Виентиан до Банкок, но все още се мотая, че не ми се дават по 150 долара на човек за едночасов полет. 

Връзка към коментар
преди 14 минути , Neo Boss каза:

Здравейте , през jetcost.co.uk -> holidaycart.net ми излизат някакви невероятни цени от 346 паунда за двупосочен София - Бангкок.  някой пробвал ли ги е.

Важното първо е за разбереш с каква карта трябва  да се плати накрая. Ако е дайнърс няма какво да ги гледаш

Връзка към коментар
преди 16 минути , Neo Boss каза:

Здравейте , през jetcost.co.uk -> holidaycart.net ми излизат някакви невероятни цени от 346 паунда за двупосочен София - Бангкок.  някой пробвал ли ги е.

Недей да букваш с тях, мошенници са според инфото в интернет.

Връзка към коментар

Почивните дни преглеждах Jetcost и в различните версии Lastminute продължават да дават сериозни отстъпки с Diners , MasterCard Viabuy , Maestro и Visa Electron - всичките вече недостъпни на нашия пазар 😄

Мисля че екзотичните платежни средства са хитър маркетингов ход за стъпка пред конкуренцията при търсене , а веднъж хванат на кукичката винаги някой ще се подлъже да плати с каквато карта има подръка 🙂

  • Харесвам 7
  • Замислям се 1
Връзка към коментар
преди 17 минути , stanimir каза:

Почивните дни преглеждах Jetcost и в различните версии Lastminute продължават да дават сериозни отстъпки с Diners , MasterCard Viabuy , Maestro и Visa Electron - всичките вече недостъпни на нашия пазар 😄

Мисля че екзотичните платежни средства са хитър маркетингов ход за стъпка пред конкуренцията при търсене , а веднъж хванат на кукичката винаги някой ще се подлъже да плати с каквато карта има подръка 🙂

И аз рових, но не открих също нищо работещо за нас и пак пуснах не една сълза за дайнърса....

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 1 час, Branko каза:

Важното първо е за разбереш с каква карта трябва  да се плати накрая. Ако е дайнърс няма какво да ги гледаш

Вкарах номера на виза дебит карта , всичко попълнено и не се промени. Остана само да кликна плащане, но нещо като е твърде хубаво , обикновенно е лъжа. Затова реших да питам тука. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Neo Boss каза:

Вкарах номера на виза дебит карта , всичко попълнено и не се промени. Остана само да кликна плащане, но нещо като е твърде хубаво , обикновенно е лъжа. Затова реших да питам тука. 

Човек играх го този филм с друг такъв посредник миналата година и едвам успях да си взема парите после. Провери в Гугъл коментарите факта, че има два trustpilot рейтинга един само с високи оценки друг реален с ниски такива трябва да ти говори, че не им е чиста работата. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
2 hours ago, Neo Boss said:

Вкарах номера на виза дебит карта , всичко попълнено и не се промени. Остана само да кликна плащане, но нещо като е твърде хубаво , обикновенно е лъжа. Затова реших да питам тука. 

Може да погледнеш закачения пост най-отгоре в темата.Не изчерпва всичко и има известни промени към днешна дата (примерно Gotogate вече е част от гиганта Expedia), но общо взето обхваща по-читавите посредници.Никога няма 100% гаранция , но много от хората тук през годините са резервирали доста полети през тези агенти и минават за относително сигурни.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 15 минути , stanimir каза:

От Booking

Моя грешка.

Ползва съпорта на Букинг, но само определени телефони и само на английски. Обекновено не са наясно какво се случва с резервациите. Когато ги уведомиш, че има отменена отсечка от билета, продължително време нищо не правят. След многократно звънене намираш някой компетентен, който след 1-2 седмици успява да реши проблема. Ти си на нокти до 2-3 дни преди първия полет и не знаеш, ще летиш или не и на кой полет точно. На мен това безхаберие ми идва в повече.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

opodo.de през прайм акунт ми свали със 70euro полед от София до Бангкок със турските авиолини 612евро при 688евро  от сайта на турците. Револют не приема, но българска карта мина без проблем.

  • Харесвам 10
  • Браво 1
Връзка към коментар

С търсачката не открих да е коментиран този посредник Cheap fly shop - някой да е имал взимане-даване? 
В TrustPilot имат съвсем приличен рейтинг (4.5) при 2800 ревюта 


Питам, понеже дават подозрително добри отстъпки, например ето за полети от SOF-PEK , през австралийския jetcost -  653AUD ( около 398€), докато при останалите посредници цената е от 825AUD нагоре :rolleyes:
Симулирах резервация през Cheapflyshop  и уж до страницата с плащането и въвеждане на карта цената остана 653AUD ...

image.png.446cbf33d5e193d450b03bd772eb9b2f.png

Или друг пример AMS - HND   626AUD (~382€) , докато при останалите посредници цената е от 790AUD нагоре

image.png.c6b82116beafbcc4ad9429c9c87f9baf.png

 

  • Харесвам 6
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
преди 8 часа, Фил каза:

С търсачката не открих да е коментиран този посредник Cheap fly shop - някой да е имал взимане-даване? 
В TrustPilot имат съвсем приличен рейтинг (4.5) при 2800 ревюта 


Питам, понеже дават подозрително добри отстъпки, например ето за полети от SOF-PEK , през австралийския jetcost -  653AUD ( около 398€), докато при останалите посредници цената е от 825AUD нагоре :rolleyes:
Симулирах резервация през Cheapflyshop  и уж до страницата с плащането и въвеждане на карта цената остана 653AUD ...

image.png.446cbf33d5e193d450b03bd772eb9b2f.png

Или друг пример AMS - HND   626AUD (~382€) , докато при останалите посредници цената е от 790AUD нагоре

image.png.c6b82116beafbcc4ad9429c9c87f9baf.png

 

Не ги ползвай...това е поредната скам агенция, виж няколко резултата в Гугъл по-надолу trust pilot с истински ревюта. Не знам от къде плъзнаха последната година толкова много  даже според мен е една с различни имена. Миналата година едвам си взех парите от една такава точно от австралийския jetcost

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.