Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 1 минута , yordanov каза:

 

При Уиз не може да се добавят резервации направени от друг, в това число и от агенции.

 

Можете да ги проверявате и да се чекирате с резервационния код, който ви е бил изпратен. 

Може ли да ми напишеш стъпка по стъпка, че нещо не ми открива резервацията?

Връзка към мнение
преди 2 минути , slujitel каза:

Може ли да ми напишеш стъпка по стъпка, че нещо не ми открива резервацията?

Влез си в профила от там Check-in and bookings, мисля беше и се оглеждай за нещо от сорта на Find booking или Намери резервация, според езика.

 

Нямам компютър под ръка в момента, но горе долу това са стъпките. 

В темата за Уиз може някой да успее да помогне с повече подробности. :)

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За моя полет jetcost.com.co ме насочва към almundo.com. Този сайт читав ли е? За сведение гледам SOF-KUL-SOF бизнес класа - излиза към 700 евро, което според мен е добра цена.

 

Връзка към мнение

Току-що купих един билет Милано-Варна за 4.58 лв.при цена в сайта на Wizzair 19.99Е без членство.Картата е Виза електрон на ПИБ,но цената до последно не се промени.Действително един билет излиза доста по на сметка от два.

Връзка към мнение
преди 50 минути , Alexander каза:

Аз пробвах с виза електрон на ПИБ,  разпознава се точно като такава и веднага ми слага сериозно  увеличение..

На мен също.

Връзка към мнение
Преди 1 час, yordanov каза:

 

При Уиз не може да се добавят резервации направени от друг, в това число и от агенции.

 

Можете да ги проверявате и да се чекирате с резервационния код, който ви е бил изпратен. 

Всеки пътник поотделно, така ли? Правил съм го, но съм забравил.

Връзка към мнение
преди 2 минути , Zaro каза:

Всеки пътник поотделно, така ли? Правил съм го, но съм забравил.

Ако всеки пътник е с отделна резервация, ще трябва по отделно да се чекират. Просто пазете резервационните кодове и с тях е лесно.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 47 минути , Zaro каза:

Всеки пътник поотделно, така ли? Правил съм го, но съм забравил.

Аз се оправих, отиваш на търсене на резервация и въвеждаш името на пътника и резервационния код от имейла и ти излиза резервацията. От там чекираш. Колкото резервации, толкова пъти.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, yordanov каза:

Ако всеки пътник е с отделна резервация, ще трябва по отделно да се чекират. Просто пазете резервационните кодове и с тях е лесно.

 

Преди 1 час, slujitel каза:

Аз се оправих, отиваш на търсене на резервация и въвеждаш името на пътника и резервационния код от имейла и ти излиза резервацията. От там чекираш. Колкото резервации, толкова пъти.

През eDreams направих една резервация, получих от Уиз потвърждение с код и имената ва всички наведнъж,  но по кода в сайта на Уиз трябва да въвеждам имената поотделно. Т.е. след въвеждане на кода  веднъж въвеждам моето име, после упражнението се прави още веднъж за втория пътник и трети път за третия, независимо че са на една резервация с един код. 

Редактирано от Zaro
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, tch каза:

Чак след като ти дръпнаха парите от картата ли разбра реалната цена?

Не.Понеже четох по-напред в темата,че Виза електрон на ПИБ не се разпознава като виза дебит и се добавя значителна сума,много внимавах.До момента ,в който потвърдих плащането,цената с моята виза електрон си остана все една и съща и точно нея платих.Вероятно е до карта.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Мисля че Виртуалната карта на ЦКБ се води Виза дебит. Издава се лесно, Имат такса 3% при зареждане от друга карта. Може на някой да му е от полза.

http://virtualcard.ccbank.bg/index.php?lang=1

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Може ли някоя добра душа да каже каква цена му излиза за София - Мадрид на 01.02 с Иберия? Картата ми е Виза Електрон на Уникредит, при въвеждане данните я разпознава като Виза Дебит. Предполагам, че цената е 239 430 COP, а не тази в ляво?

1.png.ea9e5de09e8ad83e9527eecdfcbdd781.png

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Яничка каза:

Може ли някоя добра душа да каже каква цена му излиза за София - Мадрид на 01.02 с Иберия? Картата ми е Виза Електрон на Уникредит, при въвеждане данните я разпознава като Виза Дебит. Предполагам, че цената е 239 430 COP, а не тази в ляво?

1.png.ea9e5de09e8ad83e9527eecdfcbdd781.png

Това вляво ти е отстъпката, и затова пред кода на валутата се мъдри минусче.

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Яничка каза:

Може ли някоя добра душа да каже каква цена му излиза за София - Мадрид на 01.02 с Иберия? Картата ми е Виза Електрон на Уникредит, при въвеждане данните я разпознава като Виза Дебит. Предполагам, че цената е 239 430 COP, а не тази в ляво?

1.png.ea9e5de09e8ad83e9527eecdfcbdd781.png

истинската цена е 239000+164000. реално вече ти е показало цената след отстъпката за виза дебит - 239ххх

Редактирано от cybersimo
  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Има и за Братислава от София за по  "COP$ 1" или "2$".:dancing:

Примерни дати: Петък -Понеделник 

отиване:17.01.2018,19.01.2018,26.01.2018

връщане:19.01.2018,22.01.2018,29.01.2018

@Яничка и при мен цените са същите.

Редактирано от Иван Попов
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 4 часа, bobole4e каза:

Сега проверих София-Милано за 13.01.18(събота) -и за един и за два билета цената е общо COP$ 1. Въведох цифрите на Виза електрон и я разпозна като Виза дебит, отрази отстъпка -COP$ 278.147 . Не съм платила реално, просто пробвах за два билета.

Аз направих такава резервация за двама. Получих потвърждение но в банката нищо не ми взеха....

  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, slujitel каза:

Виза на Сибанк, никога не използвана, пише, че е изчерпан лимита. Браузъри сменях, не минава. 

И визата на съпруга ми от Експресбанк е така.Даже се смеем с него,почти никъде не минава.

Връзка към мнение

Аз ги купих с Виза Електрон, която се разпозна като Виза Дебит.

Опитах втори път с нея и вече се разпознава като Виза Електрон и отстъпка няма...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • Христиан
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.