Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

какво им стана на тия ryan, нещо за 1 ден вдигнаха цените якоооо

оня ден с румбо.ком успях един билет за 26 евро да го сваля oт 70 от малага до софия, днеска нищо....всички полети са двойни и тройни цените....а някои даже ги няма в румбото. Наложи се да взимам билет до мадрид с автобус и от там с wizz

отделно пък търся за края на месеца софия - малага и вижте какво става 

или дава failed или дава един гаечен ключ и пише maintenance....а като кликнеш на тези цени от скрийншота и те закара в ryanair и цените са двойни...

Capture5345345.JPG

Редактирано от Grishkata
Връзка към мнение

София - Ню Йорк за 381 евро през jetcost.pt -> travelgenio. Намират се дати поне до февруари 2018-та.

Плащането е с Маестро или МС кредит. Примерни дати 15-27 октомври.

 

Редактирано от dimov
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

edreams.it дава чутовни отстъпки ако платиш с американ експрес....с прекачване през бирмингам, 2 билета софия - малага ми сваля от 75 евро на около 9

 

на някой да му се намира американ експрес да ми ги купи, както и тези навръщане? ще покрия всички такси и т.н. :) 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Има ли в момента сайт от който да купя билети на уиз с намаление. За един приятел е, а няма членство.

Имам маестро, виза, мастъркард и Дайнърс карти.

Връзка към мнение
На 24.09.2017 г. в 0:09, Mistela каза:

Има ли в момента сайт от който да купя билети на уиз с намаление. За един приятел е, а няма членство.

Имам маестро, виза, мастъркард и Дайнърс карти.

Да, но по мои наблюдения в момента играе главно Amex-a...

Връзка към мнение

Здравейте, и аз търся билети на Уиз

в момента jetcost pt намаля билетите, които ме интересуват от 55 на 40 евро, плащане с маестро дебит

За същите цената на Уиз с членство е 45 евро

Редактирано от vellinna
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Според мен конкретно на Уиз няма много оферти с отсъпки по тези сайтове понеже обииновенно отсъпките където излизат се равняват на цената на билет взет с дискаунт карта понеже тези отсъпки са от нормалната цена на билета

Връзка към мнение
На 30.09.2017 г. в 11:28, vellinna каза:

Здравейте, и аз търся билети на Уиз

в момента jetcost pt намаля билетите, които ме интересуват от 55 на 40 евро, плащане с маестро дебит

За същите цената на Уиз с членство е 45 евро

И мен точно това ме интересува. Проиграх в този сайт примерен билет, стигнах до вида карта, но как да съм сигурна че като напиша номера на картата няма да ми увеличи цената. В някои сайтове като отбележа вида карта и виждам как ми сменя цената. А тук нещо не се променя на това ниво. А вие сте писали че с маестро дебит е ниска цената. 

image.png.d0dd4d630b57bcca649f527d31a1ace3.png

 

 

 

А понеже сега оглеждам и оо в edreams за същия полет цената е 118 евро...а в сайта на уиз 94 евро.

 

Връзка към мнение

И аз намерих от същия сайт много хубава цена за полети Варна София , София Варна . И се чудя дали да ги купя от gotogate.pt? някой има ли впечетления за сайта? Купували ли сте от там. Рейтинга му в trustpilot е 6.3.

Връзка към мнение
преди 19 часа, Individuala каза:

някой има ли впечетления за сайта? Купували ли сте от там. Рейтинга му в trustpilot е 6.3.

gotogate без значение с домейна на коя държава е -pt, -ie, -de, es, -ch, -pl, -no, -be, -at, от известно време е един от най-често използваните от потребителите на форума, заедно с rumbo, jetcost, momondo, edreаms и редица други. Преди 3.5 години, мисля че аз му направих кръщенето тук покрай търсенето на едни "сложни" билети (или поне дотогава никой не го беше споменавал в темите). От тогава и аз, и много други често търсещи билети хора най-редовно си го ползваме, и до момента никой не се е оплакал. За определени дестинации излизат много добри цени през него (не за всички е най-добрият). Но относно надеждност и сигурност, поне до момента не е имало място за притеснение, така че давайте смело, но разумно :) 

  • Харесвам 8
  • Браво 2
Връзка към мнение

Здравейте,

Търся билети на БГер, до вчера се намаляха добре през Jetcost.pt , но днес по всички сайтове които проверих са по-скъпи от колкото на сайта на БГер.

Накакви идеи къде да търся?

 

Връзка към мнение
преди 26 минути , vellinna каза:

Здравейте,

Търся билети на БГер, до вчера се намаляха добре през Jetcost.pt , но днес по всички сайтове които проверих са по-скъпи от колкото на сайта на БГер.

Накакви идеи къде да търся?

 

За коя дестинация имаше/излизаше намаление, с каква карта и какво беше то в цифри.

/Вчера търсих София - Франкфурт - София/ и цената беше като в сайта на България еър.

Връзка към мнение

 София - Париж 07,01,2018, на сайта на БГер беше 440лв, а през Jetcost.pt излизаше  360лв - плащане с мастъркарт кредит

 

Редактирано от vellinna
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Нещо много куцо навсякъде....всички сайтове искат разни местни карти които ги нямаме....

Някой от някъде да му изскачат по-сериозни отстъпки, че се опитвам да взема до малага няколко билета?

Връзка към мнение

Гледам едни билети на LATAM oт Madrid до Punta Arenas. Цената през Момондо в Travel2be е 850 Евро, в сайта на LATAM e 980. Какво ще кажете за Travel2be, читав сайт ли са? Само на испанси е такава цената, но доколкото успях да с еоправя до стъпката за плащане, каквато и карта да избера цената си остава тази. Бъркам ли нещо?

Редактирано от digitalpr
Връзка към мнение
преди 18 минути , digitalpr каза:

Гледам едни билети на LATAM oт Madrid до Punta Arenas. Цената през Момондо в Travel2be е 850 Евро, в сайта на LATAM e 980. Какво ще кажете за Travel2be, читав сайт ли са? Само на испанси е такава цената, но доколкото успях да с еоправя до стъпката за плащане, каквато и карта да избера цената си остава тази. Бъркам ли нещо?

Провери в сайта на LATAM, но на португалски - има разлика в цените.

Връзка към мнение
преди 21 минути , digitalpr каза:

Само на испанси е такава цената, но доколкото успях да се оправя до стъпката за плащане, каквато и карта да избера цената си остава тази. Бъркам ли нещо?

Пуснах едно търсене в momondo.es --- Travel2be  с произволни дати и излиза, че цената е еднаква при плащане с каквато и да е карта:

1.png.00b17f4fe1ca93dabab906f5ab94651c.png

Връзка към мнение

@chandni, при изпснски цената е LATAM e 887EUR. Tова не се бях сетил.

 

@Яничка, значи изглежда правилно съм разбрал. Цената си е една и съща, независимо от плащането.

 

Остава някой да каже нещо за този сайт, струва ли си, или да прежаля разликата от 40 Евро и да купя от LATAM. Става дума за няколко човека, та разликата се натрупва. 

 

EDIT: Всъщност далавера в travel2be има само ако е за един човек. В момента в който сложа двама или повече цената става колкото в сайта на LATAM на испански + такса за плащане 58EUR на човек :(

Редактирано от digitalpr
Връзка към мнение

Здравейте, аз да поискам помощ и да дам малко ъпдейт по тези сайтове. Първо за помощта... колеги, дайте къде се сваля сега цените на Ryan, че един полет до Берлин много ме натяга. Пробвах всичко, което ми дойде на акъла и нищо...

 

Jetcost.es ---> lastminute.es ми свали 7 евро (от билет 17 евро) за полет София-Варна. Купих 7 билета общо и всичко си мина с една карта. Картата е AmEx, издавана в UK.

Връзка към мнение

edreams.es дава 22,92 Евро срещу 37,18 Евро на сайта на Ryan.

Симулирах резервация и цената остана непроменена до края.

Изглежда, че цената важи при плащане с каква да е карта, но все пак при въвеждане на данните от картата погледни дали не се променя цената:

1.jpg.099c2f185abb7ac853b74f835d316f44.jpg

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 14 минути , Яничка каза:

edreams.es дава 22,92 Евро срещу 37,18 Евро на сайта на Ryan.

Симулирах резервация и цената остана непроменена до края.

Изглежда, че цената важи при плащане с каква да е карта, но все пак при въвеждане на данните от картата погледни дали не се променя цената:

1.jpg.099c2f185abb7ac853b74f835d316f44.jpg

 

Симулацията е непълна - недовършена. Напиши числата на картата, за да е довършена. Тогава ще видиш крайната сума.

 

При полетите излиза това 04dc771e-666d-49b5-b64a-da24571ec615.png

Редактирано от Hollywood
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.