Прескочи до съдържание

rumbo/edreams/budgetair 23-123 eur отстъпка от билети


Препоръчани мнения

преди 2 часа, Kamen каза:

Италианската версия, виза дебит

И аз стигнах до плащане, за съжаление много бързо са сменили от Виза дебит на гадната Американ експрес :(  А цената беше супер...

Връзка към мнение

Здравейте, попаднах на нов сайт viafly.eu . Дава ми цена с 200 евро по-ниска от тазш на Катарците за София-сидни и обратно. Сайтът е естонски. Няма скрити такси. Някой пробвал ли го е?

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 21 минути , elmapl каза:

Здравейте, попаднах на нов сайт viafly.eu . Дава ми цена с 200 евро по-ниска от тазш на Катарците за София-сидни и обратно. Сайтът е естонски. Няма скрити такси. Някой пробвал ли го е?

 Хм не го бях чувал :huh: интересно сега проверих и за билети за Дубай за когато ме интересува и ми дава с 50 евро надолу.Тръгнах да резервирам да видя дали няма някави такси,карти..,но ми се поави нещо като поле за регистрация и се отказах.Но забелязах,че не изкарва резултати за нискотарифните

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 22 минути , elmapl каза:

Здравейте, попаднах на нов сайт viafly.eu . Дава ми цена с 200 евро по-ниска от тазш на Катарците за София-сидни и обратно. Сайтът е естонски. Няма скрити такси. Някой пробвал ли го е?

Хмм и аз го чувам за първи път. Дава подозрително ниски цени на кажи-речи всички полети. Да не е наследник на airfasttickets? :)

Връзка към мнение
преди 1 минута , Георги Матеев каза:

Хмм и аз го чувам за първи път. Дава подозрително ниски цени на кажи-речи всички полети. Да не е наследник на airfasttickets? :)

 Айде давай xD теб чакаме да кажеш дали работи този сайт и дали са реални тези цени :dancing:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Защо си мисля,че това е сайт за само ниски цени :blink: и тези с много високи не ги дава.Реших да тествам и с България ер софия-аликанте сега септември и на сайта на Bgair ми дава,че има полет с цена 570лв двупосочен,а като се вкарах същите параметри в този сайт и ми излезна това: 

 

 

Untitled.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Направих проба и нямаше скрити такси. Плащане през пейпал. След 5 мин. Ми се обади съпорта им да да пита дали е винало плащането. Залъгах го, че първо искам да заредя картата сии с пари. Получих мейл, че ще ме чакат 24 ч.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

В действителност не може да се резервират полети преди 10 Октомври.

 

На плащане през Пейпал ме губят. Ако собствен пос не могат да си осигурят .. къде ти да очакваш някаква сериозност.

 

Отделно, няколкото им обяви в руски сайтове са с интересен послеслов:

PS: Сервис является полностью легальным и не основан на покупке билетов с чужих карт!

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Имам код за -20E в volagratis, който няма да използвам.

Валиден е до 23:59 на 29/08/2017(италианско време). За минимум 60Е.

Успях да намеря поле за въвеждане само като търся директно на сайта им.


9303186775008431


Il voucher sconto può essere utilizzato per la prenotazione di un volo a/r con spesa minima di 60€ sul sitoVolagratis.
Il voucher può essere utilizzato entro e non oltre il 29/08/2017.
Il corrispettivo valore del voucher verrà decurtato dall’importo totale della prenotazione.
Il voucher non é cumulabile con altri voucher o promozioni (incluse attività di cashback).
Il voucher non può essere convertito in denaro, gettoni d'oro o altri beni/servizi, né essere ceduto o venduto in alcun modo. Il voucher non é rimborsabile, neanche in caso di smarrimento o furto.
Il voucher é ad uso strettamente personale. È vietato condividere pubblicamente i suoi dettagli su qualsiasi canale o inoltrarli a terzi. Volagratis si riserva il diritto di modificare, sospendere o cancellare il voucher in qualsiasi momento.
Volagratis si riserva il diritto di cancellare la prenotazione effettuata, qualora l'utilizzo del voucher non fosse conforme alle condizioni sopra indicate.

 

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

rumbo.com в момента дава добри отстъпки с Маестро :)

Две последователни плащания на еднопосочни билети на Aеgean с отстъпка 24 евро на билет,

погледнах и на Wizz дава около 13.24 евро на еднопосочен/двупосочен,

за полети на Райан ми даде по-висока цена от тази на сайта им.

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
преди 2 часа, dimitrov6 каза:

Rumbo.com днес ми дава отстъпка на билет на Раян Еър ,двупосочно до Берлин от София за 9,90 евро,при нормална цена- 19,98.Плащане с Маестро

Screenshot_2017-09-04-19-40-21-527_org.mozilla.firefox.png

Да,явно от днес дава намаление за полети на Раян,вчера излизаха малко по-високи цени отколкото на сайта им.

П.П. И вътрешните полети  на БГ ер са по 10евро.Септември го дават горещ,а и има празнични дни.:)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И аз сега погледнах цените на Раян. Но защо за примерно 3 билета, отстъпката е пак 20евро, както при купуването на 1 билет? Маестрото няма да мога да го ползвам повторно.

Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 35 минути , garvanat каза:

Преди около месец маестрото ми мина 23 пъти за 24 часа :D

Това е за рекорд. :lol:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 32 минути , Vyara каза:

Някой дали е успявал да намали билети на FlyDubai през някой сайт?

Това се питам и аз даже бях питал някъде докато не се появи един сайт,който ми намаляше с 50 евро от общата цена,но нещо сайта не бе много ок.Тук прочети за него малко по назад в темата 

 

Редактирано от Ivko
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Вчера купих билет през Rumbo.com до Варна с Wizz за  и обратен с Bulgaria air. Днес дъщеря ми пожела да дойде и тя и пробвам да купя билет и за нея( тя е почти на 7), но не ми приема рожденната и дата за полета на Wizz. При полет на Bulgaria air нямам такъв проблем, тъй като не се изисква дата на раждане. Може ли към моята резервазия да добавя още един билет или да и сменя годината на раждане? Дайте съвет какво да направя.

Връзка към мнение
преди 2 часа, mitaka каза:

Вчера купих билет през Rumbo.com до Варна с Wizz за  и обратен с Bulgaria air. Днес дъщеря ми пожела да дойде и тя и пробвам да купя билет и за нея( тя е почти на 7), но не ми приема рожденната и дата за полета на Wizz. При полет на Bulgaria air нямам такъв проблем, тъй като не се изисква дата на раждане. Може ли към моята резервазия да добавя още един билет или да и сменя годината на раждане? Дайте съвет какво да направя.

Ами с Уиз не може да пътуват сами деца, така че няма да стане. За да добавиш дете към съществуваща резервация трябва да се обадиш по телефона, така че няма да стане през Румбо, а по телефона с Уиз.

Или пък резервираш като възрастен и после се оправяш както дойде :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Може да купиш билет за възрастен и след това да се обадиш на телефона на Wizz да променят типа на билета.

Може да се наложи да изпратиш копие от паспрта или документ, доказващ възрастта на детето.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.