Прескочи до съдържание

Чатъри от всички страни, съединявайте се!


goldeneyeful

Препоръчани мнения

dani и аз това се чудех  :lol:

 

Иначе аз се спрях на втората единствено защото първата отляво е до вратата и когато се отваря всеки кротко минаващ отвън може да види какво си извадил ... чак такъв ексхибиционист не съм   :P

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Иначе аз се спрях на втората единствено защото първата отляво е до вратата

 

 

:lol: удивително е колко прозаични причини се крият понякога зад определени действия

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 3
Връзка към коментар

dani и аз това се чудех  :lol:

 

Иначе аз се спрях на втората единствено защото първата отляво е до вратата и когато се отваря всеки кротко минаващ отвън може да види какво си извадил ... чак такъв ексхибиционист не съм   :P

 

 

Ха-ха-ха, аз от тази редица избирам предпоследната в черно със загадъчно-ироничната усмивка и то не за друго, а защото мразя да ме подценяват... :P

Връзка към коментар

Интересно...на мен пък всички писоари ми изглеждат абсолютно еднакви и ако трябва да избирам, в общия случай избирам най-малко опикания, а в някои по-специални случаи - най-близкостоящия свободен :)

Ако става дума за снимките отгоре върху писоарите - избирам тая с най-големите ц*ци B)

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Интересно...на мен пък всички писоари ми изглеждат абсолютно еднакви и ако трябва да избирам, в общия случай избирам най-малко опикания, а в някои по-специални случаи - най-близкостоящия свободен :)

Ако става дума за снимките отгоре върху писоарите - избирам тая с най-големите ц*ци B)

Да ти напълнят погледа и ръцете, нали? :D Тези форми са присъщи на онзи, любимия ти стил. :D От опит ти го казвам. :D

Връзка към коментар

Интересно...на мен пък всички писоари ми изглеждат абсолютно еднакви и ако трябва да избирам, в общия случай избирам най-малко опикания, а в някои по-специални случаи - най-близкостоящия свободен :)

Ако става дума за снимките отгоре върху писоарите - избирам тая с най-големите ц*ци B)

Това ме подсети за един виц :)

 

Борец отишъл при баща си за съвет:

- Татко, имам три гаджета, и не знам за коя да се оженя. Какво да направя?

- Дай на всяка по 5000 $ - казал бащата - и виж коя как ще ги изхарчи.

Минал един месец. Срещнал се бореца с баща си и му казал :

- Изпълних заръката ти, татко. Първата си вкара парите в една пирамида и изгоря. Втората ги изхарчи за дрехи, обувки и глезотии, а третата ме заведе в един бутик и ми накупи сума костюми, ризи, обувки, вратовръзки и т.н.

- Много хубаво, сине - зарадвал се бащата - и ти коя избра?

- Естествено тази с най-големите цици!

Връзка към коментар

Да ти напълнят погледа и ръцете, нали? :D Тези форми са присъщи на онзи, любимия ти стил. :D От опит ти го казвам. :D

 

А, не! "Луи XIV" е любимият ми стил, така е, но той се отнася само до крака! :)

 

Ето нагледни примери: https://www.google.bg/search?q=furniture+louis+xiv&client=firefox-a&hs=lVw&rls=org.mozilla:en-US:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=GA3hUdWzLIm9OYzRgMAM&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1680&bih=914

 

:)

Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

А, не! "Луи XIV" е любимият ми стил, така е, но той се отнася само до крака! :)

 

Ето нагледни примери: https://www.google.bg/search?q=furniture+louis+xiv&client=firefox-a&hs=lVw&rls=org.mozilla:en-US:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=GA3hUdWzLIm9OYzRgMAM&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1680&bih=914

 

:)

Е, сега съм спокойна. Половин признание си е половин ... Доволна съм! А ц*ците са си бонус екстра. :D Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Да, да, благодаря на всички включили се. Аз уредих нещата, да не говорим, че може и да ме огрее най-добрия вариант - служебен автомобил за лични нужди.  :biggrin: Ще пиша като приключи цялата тая драма.

От служебна кола и чужда жена по-добро нема :lol:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Публикувано: (редактирано)

респективно - козметиката, парцалките и бижутата :biggrin:

Идеално, взимам чужд мъж и служебната кола тогава. :D

Редактирано от goldeneyeful
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.