Прескочи до съдържание

подарък ?


Препоръчани мнения

Здравейте Магеланци,

любовта ми следващия месец има РД и за подарък мисля да и взема плуване с делфини във варненския делфинариум, обичам да подарявам на човек емоция и изживяване вместо стандартните дрешки, бижута или парфюми.

Та на въпроса някой възползвал ли се е от въпросната услуга и има ли някакви впечатления ?

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Имам позната плувала с делфини в Истанбулския делфинариум.

Според нея преживяването е невероятно.

За Варненския нищо не знам, но като идея много ми харесва. Браво!

Връзка към мнение

Здравей,

поздравления за хубавата идея, и аз мисля, че е по-добре да се подаряват преживявания, а не предмети.

Плуването с делфини ми беше мечта и го направих в Тунис. Та по тази причина преди да реша къде да го направя, четох доста из нета. Тогава попаднах на мнение за Варненския делфинариум, което не беше ласкаво. Човекът беше направил подарък на съпругата си. Говореше за мръсотия, за това, че не му дали снимките на носител, а само няколко снимки на хартия и че не са го пуснали да гледа жена му как плува с делфините. Самата идея като идея е страхотна, но те съветвам все пак да разцъкаш нета и да видиш какви отзиви има към днешна дата. Може пък да са взаимствали от чуждия опит и да са подобрили условията.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравей,

поздравления за хубавата идея, и аз мисля, че е по-добре да се подаряват преживявания, а не предмети.

Плуването с делфини ми беше мечта и го направих в Тунис. Та по тази причина преди да реша къде да го направя, четох доста из нета. Тогава попаднах на мнение за Варненския делфинариум, което не беше ласкаво. Човекът беше направил подарък на съпругата си. Говореше за мръсотия, за това, че не му дали снимките на носител, а само няколко снимки на хартия и че не са го пуснали да гледа жена му как плува с делфините. Самата идея като идея е страхотна, но те съветвам все пак да разцъкаш нета и да видиш какви отзиви има към днешна дата. Може пък да са взаимствали от чуждия опит и да са подобрили условията.

Яничка и аз го видях това мнение, но ми беше малко странно като оплакване от негова страна при условие че в страницата на Делфинариума си пише, че пускат само човека който ще плува и че не дават друг да снима и че снимките остават собственост на Делфинариума. Но мръсотията малко и мен ме притеснява.

Няма да имам възможност да и взема подарък за някъде в чужбинско ...иначе и аз бих го предпочел сега се замислих дали има нещо подобно в Саранда в Албания защото ще ходим двамата с нея на море там и после на нашето черноморие

Връзка към мнение

Друг вариант за подарък-преживяване е полет с балон или да отидете в онези real escape стаи, където преживяването е готино. Вярно, че в стаите е по-добре да сте повече хора, но това ми хрумва като идея.

Не знам дали си от София, но ако да, тук има и опцията за летене във вертикален въздушен тунел. Цената предполагам е сходна на плуването с делфини във Варна. Такъв полет съм правила в Сингапур и мисля, че е жестоко преживяване, но всеки има различни предпочитания, затова само давам идеи...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

аз скоро подарих на един роднина издигане с балон за 60лв., имаше и друг вариант - полет няколко минути за малко повече пари, но пък много скъпо щеше да излезе подаръка :)

Връзка към мнение

аз скоро подарих на един роднина издигане с балон за 60лв., имаше и друг вариант - полет няколко минути за малко повече пари, но пък много скъпо щеше да излезе подаръка :)

Може ли малко повече подробности за балона?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ами взех ваучер през януари, който беше със срок до края на май. Но още не е ползван и тези дни ще ми го продължат за още няколко месеца безплатно. Всеки месец балонът е на различни места - София, Сопот, Банско .... и трябва предварително да питаш за програмата и да се запишеш. Ще ти пиша повече на лично съобщение, че ще стане реклама :)

Връзка към мнение

Друг вариант за подарък-преживяване е полет с балон или да отидете в онези real escape стаи, където преживяването е готино. Вярно, че в стаите е по-добре да сте повече хора, но това ми хрумва като идея.

Не знам дали си от София, но ако да, тук има и опцията за летене във вертикален въздушен тунел. Цената предполагам е сходна на плуването с делфини във Варна. Такъв полет съм правила в Сингапур и мисля, че е жестоко преживяване, но всеки има различни предпочитания, затова само давам идеи...

Какво е 'real escape стаи'?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Какво е 'real escape стаи'?

Стаи, в които влизате група хора и започвате да разгадавате някакви загадки, като целта е да излезете от стаята. В София има две такива, доколкото знам. Мисля, че има и в други градове, но не съм проучвала. Голям хит са сега :)

Редактирано от Nati
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За real escape стаите - само да добавя, за мен и компанията ни беше много готино и интересно изживяване. За 1 час време хората стават екип и се сплотяват около идеята как най-бързо да намерят изхода. После настроението е доста приповдигнато :) Установихме, че най-добрата бройка за тези стаи е не повече от 4-5 човека, защото ако са повече, хората почват да си пречат и да се губи координацията.

А за балона - аз от 2 месеца следя сайтовете за групово пазаруване, но оферти за момента не излизат. Дано със затоплянето на времето да пуснат някоя оферта, че и аз го бях избрала за подарък...

Ето една снимка от летене във вертикален въздушен тунел за зарибяване :)  В София намерих само едно място, където го правят, но може пък да има и други, не съм търсила по-детайлно.

 

 

post-1179-0-13447700-1431418047_thumb.jpg

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

...

А за балона - аз от 2 месеца следя сайтовете за групово пазаруване, но оферти за момента не излизат. Дано със затоплянето на времето да пуснат някоя оферта, че и аз го бях избрала за подарък...

...

Яничка, много моля, ако видиш оферта да я покажеш и на мен.

Аз също ще гледам. :)

Връзка към мнение

Яничка миналата година летенето с балон ми беше коледния подарък само че ходихме до Пловдив да летим ....беше интригуващо за мен и доста нестандартно макар че съм пробвал какви ли не щуротии ( скачал съм с парашут доста пъти, с бънджи, рафтинг, каяк,) а идеята за делфините ми е по една простичка причина.... тя обожава животинки всякакви и искам да и подаря нещо свързано с тях....не мога да и взема защото има 2 котки в къщи ходили сме и на сафари с нея но такова преживяване свързано с делфини не е имала....относно стаята там по скоро е за тимбилдинг или с приятели но за подарък мисля че ще е малко странно ...макар че си зависи от хората 

колкото до летенето в тунел е уникално но то по скоро за мен отколкото за нея тя си е малко шубе а аз преди скоковете съм минавал какво ли не включително и симулатор на катапулт :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

За real escape стаите - само да добавя, за мен и компанията ни беше много готино и интересно изживяване. За 1 час време хората стават екип и се сплотяват около идеята как най-бързо да намерят изхода. После настроението е доста приповдигнато :) Установихме, че най-добрата бройка за тези стаи е не повече от 4-5 човека, защото ако са повече, хората почват да си пречат и да се губи координацията.

А за балона - аз от 2 месеца следя сайтовете за групово пазаруване, но оферти за момента не излизат. Дано със затоплянето на времето да пуснат някоя оферта, че и аз го бях избрала за подарък...

Ето една снимка от летене във вертикален въздушен тунел за зарибяване :)  В София намерих само едно място, където го правят, но може пък да има и други, не съм търсила по-детайлно.

Мен много ме заинтригуваха тези real escape стаи и запазих във Варна за 05.06. в стая наречена Лабораторията, та ще разкажа как е ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 5 седмици по-късно ...

Понеже цялата тема тръгна от плуването с делфини, а тук има хора, обиколили всяко кътче на света, да ви питам - има ли дестинации, където го предлагат в морето, а не в басейн, както е стандартно?

Връзка към мнение

Понеже цялата тема тръгна от плуването с делфини, а тук има хора, обиколили всяко кътче на света, да ви питам - има ли дестинации, където го предлагат в морето, а не в басейн, както е стандартно?

В Пунта Кана един от парковете е в заградена част от океана и е що годе естествено.

Снимката не е моя, но дава представа.

post-1273-0-07566200-1434894409_thumb.jpg

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Понеже цялата тема тръгна от плуването с делфини, а тук има хора, обиколили всяко кътче на света, да ви питам - има ли дестинации, където го предлагат в морето, а не в басейн, както е стандартно?

Мавриций - направо в океана си плуваш

Редактирано от macf1an
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мен много ме заинтригуваха тези real escape стаи и запазих във Варна за 05.06. в стая наречена Лабораторията, та ще разкажа как е ;)

Лидия, не каза как мина и дали ти хареса?

Връзка към мнение

Лидия, не каза как мина и дали ти хареса?

Ох, извинявам се и добре, че ми напомни. След като се върнах в UK ме грабна работа и нямам много време.

Горещо препоръчвам,много ни хареса, но нямам право да издавам какво точно се случи,защото това е политика на компанията и попълваш декларацийка,затова трябва да се посети ;) Само в общи линии, ние бяхме в стая наречена Лаборатория - в тази тематика се случваха нещтата и целта е да намериш изход от стаята в рамките на 1 час ;) ние не успяхме да излезем в тези рамки, но пък беше голям fun ;) Доколкото сподели тази компания от Варна правят още някои нови стаи,от които една ще е на плажа.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Георги Василев

Да използвам да направя и аз реклама на тези стаи. За подарък са чудесна идея. Обиколил съм 8 и не съжалявам, даже сега в неделя пак ще ходя. :)

Редактирано от Георги Василев
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да използвам да направя и аз реклама на тези стаи. За подарък са чудесна идея. Обиколил съм 8 и не съжалявам, даже сега в неделя пак ще ходя. :)

И аз, като фен на различните и нестандартни неща, харесвам идеята за тези стаи. Довечера ще тествам една, в която не съм била. Разбира се, далеч съм от твоя рекорд 8 стаи :)  Respect

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.