Прескочи до съдържание

подарък ?


Препоръчани мнения

Георги Василев

И аз, като фен на различните и нестандартни неща, харесвам идеята за тези стаи. Довечера ще тествам една, в която не съм била. Разбира се, далеч съм от твоя рекорд 8 стаи :)  Respect

Успех....и да се измъквате бързо! :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Благодарение на Mary си направих страхотен подарък - полет урок с двуместно самолетче близо до СФ. Миналата година бях открила, че правят такива полети на едно летище в Кипър, но така и не стигнах до Кипър, затова искам специално да благодаря на Mary, че ми сподели къде в България мога да го направя! Mary, страхотна си!!!

Ето една снимка от гледката под лявото крило:

 


post-1179-0-76762200-1435505451_thumb.jpg

Редактирано от Яничка
  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Полетите се изпълняват от летището на Долна Баня с предварителна резервация на телефона, посочен на сайта им:

http://www.airportdb99.com/index.php/try-fly

Единствената пречка е времето, което тези дни е доста нестабилно. Полетите се правят до към 12 - 13 ч. през деня, защото след това има вероятност от турболенция. Предлагат полети по 15 мин., 30 мин. и 60 мин. Мисля, че оптималният вариант откъм времетраене и цена е 30 мин. - за това време се лети над близките курорти и планините, фермата за щрауси в Долна Баня, въобще времето ми се видя достатъчно. По време на полета дават достатъчно възможност да се пробваш да пилотираш. Инструкторът, с който летях, беше много внимателен и отговаряше на всичките ми тъпи въпроси :)

2 пъти направи спускане към земята с леко рязко издигане (сори за непрофесионалното изразяване, сигурно си има термини за това...), което на мен много ми хареса, но разбрах, че когато снимали предаването "Мис Пепеляшка" било голямо пищене от въпросната манекенка.

Като кацнеш накрая (инструкторът каца, кацането си е сложна работа), ми дадоха сертификат. Йееее :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

 

Благодарение на Mary си направих страхотен подарък - полет урок с двуместно самолетче близо до СФ. Миналата година бях открила, че правят такива полети на едно летище в Кипър, но така и не стигнах до Кипър, затова искам специално да благодаря на Mary, че ми сподели къде в България мога да го направя! Mary, страхотна си!!!

Ето една снимка от гледката под лявото криво:

 

attachicon.gifGledkata.JPG

 

не съм знаел че търсиш такова нещо...по миналата година подарих на любовтта ми полет с една чесничка та на въпросното летище Лесново организират такива полети и само като демо и начални курсове за пилот със сертификация даже ако не се лъжа телефона им беше 0888 123 123 но за всеки случай ако някой се интересува нека го провери в нет пространството в сайта на летището

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

не съм знаел че търсиш такова нещо...

Интересувам се от всякакви различни и нестандартни преживявания, така че ако се сетиш за още нещо лудо, свиркай :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Интересувам се от всякакви различни и нестандартни преживявания, така че ако се сетиш за още нещо лудо, свиркай :)

имаше една фирма която организираше полет с паратрайк над Приморско по изгрев слънце ...усещането е невероятно да гледаш изгрева над морето от високо и да се рееш като птичка над морето и плажа....организираха и полети над 7-те Рилски езерца (или както го чух последния път и щях да си скъсам дрехите 7 рилски язовира) но според мен над морето е по красиво :)

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Миналата година подарих на моят приятел ваучер от една фирма, с възможност да избира за парапланер,делтапланер или паратрайк + безплатна ветроходна разходка(от която нямаше време да се възползва).Избра си паратрайк или май беше парапланер. Полета беше в Приморско към 8 сутринта, виждало се е морето. Беше голяма емоция за него. Дори на мен ми се прииска (много ме е страх от височини).

Редактирано от nataly_2003
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Миналата година подарих на моят приятел ваучер от една фирма, с възможност да избира за парапланер,делтапланер или паратрайк + безплатна ветроходна разходка(от която нямаше време да се възползва).Избра си паратрайк или май беше парапланер. Полета беше в Приморско към 8 сутринта, виждало се е морето. Беше голяма емоция за него. Дори на мен ми се прииска (много ме е страх от височини).

Брех, ще вземете да ме зарибите :)

Тези вайчери от СФ предварително ли ги взимате или на място по морето?

Връзка към мнение

Поръчваш ги през сайта им и идват по куриер, може да напишеш пожелание върху ваучера, никъде не пише цената и е в плик за писмо запечатан с клеймо, много е оригинално.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Яничка от същата фирма и аз взех ваучера за моята госпожица :)...имам и клипче от камера която и закичих на главицата докато лети и се рее над морската шир ....за ветроходната разходка и ние не успяхме да се възползваме защото моята има панически страх от дълбока вода а само аз и инструктура нямаше как защото попаднахме на ден който се случвал ведъж годишно як вятър и почти никакви вълни ....но и само летенето беше страхотно изживяване за принцесата ми :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Една семпла идея с предимството, че е лесно, достъпно и не изисква особени усилия - Коколандия в Борисовата градина. Особено подходящо е за деца, за останалите ще е може би като детска играчка. Представляват маршрути с различни препятствия над земята - ходене по въжета :)

Редактирано от Asterisk
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 години по-късно ...

Хубава тема. Цяла нощ не спах и се чудих дали да пусна такава тема. Горните предложения много ми харесват, но все пак нещо друго си представям за РД. Например: Ваучер за посещение на Айфеловата кула, или друга подобна значима забележителност, или група от забележителности в рамките на Европа, без да се посочва дата и час; Билет за вход за някакви автомобилни атракции, в UK или другаде. Младежа има интереси в автомобилните спортове, автомобилните изложения, всичко свързано с коли. Или посещение на изложения, свързани с нови технологии или електроника. Някакви такива неща. С една дума-да бъде незабравимо, да е подходящо за двадесет и пети рожден ден. Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете. Имам една-две седмици за да го измисля. За следващата година вече може ли да се купуват билети за състезанията на Ф1? 

Редактирано от rdd
Връзка към мнение
преди 1 час, rdd каза:

Младежа има интереси в автомобилните спортове, автомобилните изложения, всичко свързано с коли. Или посещение на изложения, свързани с нови технологии или електроника. Някакви такива неща. С една дума-да бъде незабравимо, да е подходящо за двадесет и пети рожден ден. Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете. Имам една-две седмици за да го измисля. За следващата година вече може ли да се купуват билети за състезанията на Ф1? 

Зависи много от бюджета. Най-евтините билети за Ф1 са 120-150 евро. Има още два старта в Европа тази година. На Спа на 26.08 и на 02.09 на Монца и двете са легендарни писти. Следващите стартове в Европа ще са чак през май месец догодина. По-евтин вариант е старт от DTM, там също има тръпка и емоциия, а и колите са по-шумнички. Там за около 80 евро може да се вземе билет с перфектно място (не като Ф1 на поляните), освен това те пускат и в pit lane и може да зърнеш колите от по-близко.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, rdd каза:

Младежа има интереси в автомобилните спортове, автомобилните изложения, всичко свързано с коли.

Посещение на музея на Ферари в Маранело + обиколка на фабриката + евентуално тест-драйв с Ферари/Ламборгини ? 
 

Редактирано от Фичо
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, rdd каза:

Горните предложения много ми харесват, но все пак нещо друго си представям за РД. Например: 

Skydiving - ако обича екстремността? Има прекрасни възможности близо до Cambridge, но са weather conditioned. И не са никак, ама никак евтини...

Със сигурност ще го запомни, обаче! 

 

преди 2 часа, rdd каза:

Цяла нощ не спах и се чудих дали да пусна такава тема. 

Тогава със сигурност няма да спиш! Личен опит :blush: А ако отложат скачането, и два пъти няма да спиш :blush:

Но ако синът ти иска такова изживяване, безкрайно ще ти е благодарен!

 

И още една идея, свързана с колите. Близо до нас има център на Mercedes. Тестовите му сесии са много известни... 

 

https://drivingexperiences.mercedes-benzworld.co.uk/#!/

 

Връзка към мнение
преди 6 часа, Гост каза:

Mercedes

Благодаря, това ми харесва дори и на мен. Ще разгледам подробно сайта. 

преди 7 часа, tch каза:

Зависи много от бюджета. Най-евтините билети за Ф1 са 120-150 евро. Има още два старта в Европа тази година. На Спа на 26.08 и на 02.09 на Монца и двете са легендарни писти. Следващите стартове в Европа ще са чак през май месец догодина. По-евтин вариант е старт от DTM, там също има тръпка и емоциия, а и колите са по-шумнички. Там за около 80 евро може да се вземе билет с перфектно място (не като Ф1 на поляните), освен това те пускат и в pit lane и може да зърнеш колите от по-близко.

За състезанията за Ф1 до края на тази година няма как да стане. Същото се отнася и за  DTM. Видях че календара е зареден само за тази година. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.