Прескочи до съдържание

подарък ?


Препоръчани мнения

преди 7 часа, Фил каза:

Посещение на музея на Ферари в Маранело + обиколка на фабриката + евентуално тест-драйв с Ферари/Ламборгини ? 
 

Благодаря, това е вариант, ще проверя има ли възможност да се закупи ваучер за следващата година. За тази вече не се предвижда пътуване.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Може ли някой, който е купувал предварително ваучер за тест драйв в Маранело, да даде линк, че виждам няколко сайта? А в Истанбул има ли опция за Ферари и ако да, сайт? Благодаря предварително.

Връзка към мнение

Няма нужда от ваучер, на място има доста фирми с различни коли, няма да останете без кола.

Освен всичко, ако се купи ваучер и колата, която е избрана е счупена или не е налична, става сложно. 

Когато аз ходих, търсих определен модел и на едното място беше счупена в този ден.

Иначе щом е с интерес към коли, няма какво по-добро от тест драйв, не знам само колко е удачно и дали има опит с по-сериозни коли. Ако няма такъв, няма да може да се накефи максимално.

Карал съм на писта и на обикновен път, втория вариант е пъти по-добър.

 

Друг вариант е, ако няма опит да го возят други, като шофьорите са разни състезатели от различни шампионати, но това вече не става в Маранело има писти, където предлагат такива неща.

Макар возенето на пръв поглед  да не звучи като нещо много интересно, беше повече от запомнящо се,  наравно с карането.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Alexander каза:

Карал съм на писта и на обикновен път, втория вариант е пъти по-добър.

 

Това пък защо? Да вземеш кола 300-400 коня и да я караш с 90...🤔

Връзка към мнение
преди 2 минути , tch каза:

Това пък защо? Да вземеш кола 300-400 коня и да я караш с 90...🤔

Кой е казал, че ще караш с 90? Тук съм писал как се кара и с колко.

Ако мислиш, че на пистата ще караш с 250 се лъжеш много.

Реално се кара с идентична скорост и на двете места, но на обикновен път с други коли усещането е в пъти по-силно.

На пистата е малко като на полигона за учебни коли, сам си, право, широко  и се губи донякъде усещането за скорост.

Сериозните Ферарите са 500-600 коня, не знам дали имат изобщо 300 коня.

Връзка към мнение
преди 13 минути , Alexander каза:

Кой е казал, че ще караш с 90? Тук съм писал как се кара и с колко.

Ако мислиш, че на пистата ще караш с 250 се лъжеш много.

Реално се кара с идентична скорост и на двете места, но на обикновен път с други коли усещането е в пъти по-силно.

На пистата е малко като на полигона за учебни коли, сам си, право, широко  и се губи донякъде усещането за скорост.

Сериозните Ферарите са 500-600 коня, не знам дали имат изобщо 300 коня.

Просто си имал лош късмет, ако валеше в Маринело пак щеше да си недоволен. А рискът от инцидент е много по-висок по улиците

Връзка към мнение
преди 36 минути , Alexander каза:

 

Сериозните Ферарите са 500-600 коня, не знам дали имат изобщо 300 коня.



И аз съм на тази вълна - ваучер за подарък, имате ли информация за нещо подобно с такива коли, ферарита, ламборгинита, само че във Великобритания?

Ако няма начин това да се случи във Великобритания, ще избера ваучер за подарък от сайта, който е качила Рейни за мерцедес в Лондон, по-горе. Аз не ползвам английски език и не мога да разбера, дали може да се закупи само ваучер, да речем с определен срок за ползване, без да се конкретизира дата и час. Ако има някой който е свободен и му се занимава, би ли ми казал. 

Редактирано от rdd
Връзка към мнение

100% има в Англия, въпрос на търсене и избор е останалото.

https://www.buyagift.co.uk/driving-experiences/ferrari

 

В страни с голяма традиция в тези неща може да се карат и други МПС-та, като малки формули от ниските класове, а там вече било голямата работа, нямало нищо общо дори с Ферари, най-вече в сцепление и спиране.

Следващия път се каня да карам такова нещо вече.

https://www.buyagift.co.uk/driving-experiences/silverstone-driving-choice-experience-anytime-br-10260135.aspx

преди 31 минути , tch каза:

Просто си имал лош късмет, ако валеше в Маринело пак щеше да си недоволен. А рискът от инцидент е много по-висок по улиците

Ако валеше нямаше да карам просто, а и не знам дали изобщо карат на дъжд.

Докато в другия вариант има 1 ден в месеца и ако ще и камъни да падат се кара. 

Инцидент може да има винаги и навсякъде с тези коли, дори да си внимателен. Отделно, че и те пускат задължително всякакви системи, настройка за дъжд и т.н. 

Аз съм карал на писти и по-нормални коли и винаги усещането за скорост се притъпява много. 

Кара се извън града, не на улиците в градчето, може и там де, ама е ясно, че ще е с 40-50. Има избор, в градчето, на междуградски път или магистрала.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Alexander каза:

100% има в Англия, въпрос на търсене и избор е останалото.

https://www.buyagift.co.uk/driving-experiences/ferrari

 

В страни с голяма традиция в тези неща може да се карат и други МПС-та, като малки формули от ниските класове, а там вече било голямата работа, нямало нищо общо дори с Ферари, най-вече в сцепление и спиране.

Следващия път се каня да карам такова нещо вече.

https://www.buyagift.co.uk/driving-experiences/silverstone-driving-choice-experience-anytime-br-10260135.aspx

Ако валеше нямаше да карам просто, а и не знам дали изобщо карат на дъжд.

Докато в другия вариант има 1 ден в месеца и ако ще и камъни да падат се кара. 

Инцидент може да има винаги и навсякъде с тези коли, дори да си внимателен. Отделно, че и те пускат задължително всякакви системи, настройка за дъжд и т.н. 

Аз съм карал на писти и по-нормални коли и винаги усещането за скорост се притъпява много. 

Не мога да отворя сайта, но благодаря! По-точно пише - че сайта не е защитен и да го затворя бързо, което направих.

 

Редактирано от rdd
Връзка към мнение

Във връзка с моя въпрос по подаръка - Моля ако някой Магеланец има свободно време за губене, би ли ми казал този сайт https://www.buyagift.co.uk/driving-experiences/supercars?ft=1z141en   става ли за целта?

Познат ли е на някого, ползвал ли го е? Страхувам се да не е менте. Предварително благодаря!

 

Връзка към мнение
На 4.09.2018 г. в 11:26, rdd каза:

Във връзка с моя въпрос по подаръка - Моля ако някой Магеланец има свободно време за губене, би ли ми казал този сайт https://www.buyagift.co.uk/driving-experiences/supercars?ft=1z141en   става ли за целта?

Познат ли е на някого, ползвал ли го е? Страхувам се да не е менте. Предварително благодаря!

 

Не съм го ползвала, но гледам, че работят с Top Cashback... Даже можеш да си намалиш покупната цена с 16% 😉

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 година по-късно ...

Здравейте Магеланци, пак дойде време за подарък. Чудих се, чудих се, и изведнъж се сетих, че мога да купя билет за   Manchester United Museum and Stadium Tour, онлайн, и да  го изпратя по електронна поща. Не ползвам английски език, и имам притеснение, дали разбирам добре сайта. Като, че ли билетите не са поименни. В смисъл, на билета да не се изпише името, на този който плаща с картата. Мерси! 

Връзка към мнение
преди 5 минути , rdd каза:

Здравейте Магеланци, пак дойде време за подарък. Чудих се, чудих се, и изведнъж се сетих, че мога да купя билет за   Manchester United Museum and Stadium Tour, онлайн, и да  го изпратя по електронна поща. Не ползвам английски език, и имам притеснение, дали разбирам добре сайта. Като, че ли билетите не са поименни. В смисъл, на билета да не се изпише името, на този който плаща с картата. Мерси! 

Никъде в сайта им не виждам информация билетите да са поименни, а и няма логика.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 38 минути , Георги каза:

Никъде в сайта им не виждам информация билетите да са поименни, а и няма логика.

На това се надявам и аз. Благодаря! Понеже има атракции с поименни резервации, например Sky Garden в Лондон. 

Връзка към мнение

Здравейте магелнаци,

Имам едно питане, което не знам дали става за тук. Искам да подаря някакъв риболовен комплект. Става въпрос за човек, който си има малка лодчица в Гърция - Халкидики. Та ако има запалени рибари сред вас, приемам съвети и предложения за такива подходящи риболовни принадлежности за риболов там.

Благодаря предварително 🙂

Връзка към мнение

През последните години в Гърция е забранен риболовът за съдове, които не плават под гръцки флаг. За една-две риби може и да си затворят очите (или малко повече, стига да са в разумното количество за изхранване на екипажа в рамките на деня), но за повече вече има наложени глоби, в това число и на българи, плавали под не-гръцки флаг.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 години по-късно ...

Никога няма да сгрешиш с едно хубаво бижу. Всяка жена обича, не съм срещала изключения. Виж Capino - тази марка ми е любима, всеки продукт си идва с луксозна кутийка и 6 месеца гаранция.

Редактирано от cck
премахнат линк
Връзка към мнение
преди 6 часа, Diana Beze каза:

Никога няма да сгрешиш с едно хубаво бижу. Всяка жена обича, не съм срещала изключения.

Последното мнение в тази тема е преди 3 години... И ето ти едно изключение, аз не нося бижута, с изключение на една гривна, която сама съм си избирала. Изглежда ми като реклама...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.