Прескочи до съдържание

Пътешественически времегубки


Георги
Съобщението е добавено от Георги

Препоръчани мнения

Публикувано: (редактирано)
преди 3 часа, Фил каза:

Добре де, как разбрахте, че е пич? :grin:

Имайки предвид големите крака, направих груба генерализация, което е непростимо 🙂

Редактирано от Георги
  • Смея се 3
Връзка към мнение
На 16.06.2020 г. в 16:58, cck каза:

Ccorney е шампион предните дни, но му насвих сърмите 🙂 Да видим...

Ми видях 🙂 Бих Ccorney със 70 м. по-добър резултат, ама него го класираха шампион. Явно при равен брой точки не се отчитат метрите, а дали с с про акаунт...

---

Иначе в тоя кръг много се изложих на една от загадките. Явно, ако са статични се обърквам 🙂

 

Връзка към мнение
преди 5 часа, cck каза:

Ми видях 🙂 Бих Ccorney със 70 м. по-добър резултат, ама него го класираха шампион. Явно при равен брой точки не се отчитат метрите, а дали с с про акаунт...

Странно, до сега винаги излизаше, че са метрите, но може би е било заради pro акаунта - pay to win е много кофти стратегия от страна на разработчика 😞

 

преди 5 часа, cck каза:

Иначе в тоя кръг много се изложих на една от загадките. Явно, ако са статични се обърквам

Аз пък обърках севера с юга на компаса. Добре, че имаше време и реших да проверя, та намерих точното място 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

@cck, статичните са кофти, тотално блокирах на едното, а съм ходил 2 пъти ... накрая по логика "имайки предвид, кои са другите места в този кръг, може би е това" и като гледам, къде си цъкнал, и аз в тази посока се бях засилил да отбелязвам 😄

@ShaMan-H_Fel, за мен снимката е със сгрешен компас, или още не съм се разсънил, ама както и да го смятам и да го въртя ... 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мисля си обаче, че петте минути бяха грешка. Дават повече време да не сме под пара, докато ръчкаме, но като гледам резултатите от втори кръг, тая допълнителна минута май отива да се целят милиметрите. А имайки предвид, че самите координати често са неточни и става съвсем случаен фактор. 

 

Мисля за следващата серия да го върнем пак на 4?

  • Харесвам 1
  • Шок 1
Връзка към мнение

Ще дойдете на моето 😉 4 е добре, повече е от стандартното им за daily challenge и пр., но все пак има някакво напрежение, "позволява" да объркаш 

Връзка към мнение
преди 2 часа, Георги каза:

мисля за следващата серия да го върнем пак на 4?

 

преди 2 минути , stormbringer каза:

Ще дойдете на моето 😉


И накрая ще стигнете до моето 3 :biggrin:

  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Този кръг със забележителностите е готин. Прави ми впечатление обаче, че точната локация, която се представя като "верен отговор" всъщност е на малко по-различно място от реалното, на което те пуска в началото.

Връзка към мнение
преди 4 часа, П.Кръстев каза:

Този кръг със забележителностите е готин. Прави ми впечатление обаче, че точната локация, която се представя като "верен отговор" всъщност е на малко по-различно място от реалното, на което те пуска в началото.

Аха, в Прага се оказа  във Вълатва. :rolleyes:
image.png.4d5b751b5922db82c72677a398a9709c.png

Оф, тоя кръг беше пилене на сантиметри ... :grin:

Обаче най-мразя като сложа отначало кабърчето някъде и после с уж "фината настройка" го преместя по-далеч от правилното място :wild::dash1:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Голям смях на третия кръг. Заби в черен екран. Стрелях в тъмното и отгърмях цели 84 точки 🙂
Предния стрелец е с 2. Да видим следващите 🙂

  • Браво 1
Връзка към мнение

Добре де, на 4ти кръг само на Георги и на Таня ли не им заби? 

Edit: сега прегледах всички - явно повечето са уцелили страната, вероятно е забивало избирателно 

Връзка към мнение

В този кръг нищо не ми е забивало, но на предния и трети, и четвърти рунд ми стартираха с черен екран и трябваше няколко пъти да рефрешвам и да чакам 10-ина минути, докато се появи образ. Оставам с впечатлението, че забиването обикновено е в първите 2-3 часа след стартирането на дневния кръг.

Връзка към мнение

Аз нямах проблем и с петте кръга, вървяха си и се показваха нормално. Точно се учудих защо cck не се е справил с трети, който по мое мнение не беше чак толкова предизвикателен. 

Връзка към мнение

Четвърти кръг ми бе с черен екран. Нищо не помогна да се появи образ. Стрелях на сляпо и за съжаление само една точка 🙂 

Връзка към мнение

Доста хора проспаха днешния кръг. Може би следващата лига да я почнем утре вечер, за да не се засича с уикенд. 

 

Мисля да върнем времето на 4 минути и пак така един по-шарен кръг по средата. Да сменяме ли основната карта? Тази мисля, че като цяло работи добре, има разни други като Urban world, Rural world, т.е. чрез тях може да си подсигурим гарантиран микс между градове и места в нищото, ама не знам дали да ги включваме в микса 🙂

 

Иначе се сетих този последен кръг колко ме изтормози тайландския език, ама очевидно повечето хора имат други проблеми за да създадат специално тематична карта 🙂

 

image.png

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Новата лига потегля след 5 часа: https://www.geoguessr.com/leagues/czn5iPbfVskwOz63

 

4 минути, ето това е разпределението на различните дни:

 

image.png

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Да, този път беше забава, без "помощ от приятел", ама смея да твърдя, че пак имаха разминаване, както при Алкатраз. Явно е нормално за тези карти 

Връзка към мнение

Мда, аз не успях да докарам 5000 на никой кръг, сигурно щото малко ми се спи 🙂

 

А за предишните кръгове...официално май трябва да мина курс за да различавам китайски от японски...

Връзка към мнение

О, аз така си издъних там на Япония, а даже бях намерил как се казва градчето, ама понеже първоначално ми излизе само квартал в Токио с такова име и реших, че просто не съм го разгадал, защото явно си беше дълбока провинция, и по някакъв друг надпис се подведох в друга посока и в последната секунда смених на Тайван .... 

Връзка към мнение

В Япония движението е ляво, аз така ги различавам. Иначе аз зверски се издъних на първите кръгове този път. Трябва да ги играя малко по-събуден 🙂

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.