Прескочи до съдържание

Разкажете интересна случка по време на пътешествие


goldeneyeful

Препоръчани мнения

Георги Василев

Изводът е да не участваме в конкурски, на които участва и Георги Василев :P Нямаме шанс да се вредим :lol:

 

 

Хахахахаха не и тук!!! Хахахаха.....всичките ми приятели са на това мнение!!! :D

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Веднъж в Рим се разхождаме по улицата в най-голямата жега и жените а и мъжете де гледат да са максимално леко облечени. Пред нас някаква италианка на тротоара и както вървим подминаваме двама бачкатори. И се чува: Ихааа тая как е надървила зърната, а аз отзад им казвам: Я се дръжте възпитано бе! Тия изчезнаха за части от секундата мегазасрамени. 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

 Конкурса беше на бонбони Tofifi, а условието беше да се изпрати най-щура снимка на семейството. :D 

Понеже предполагам, че тази снимка така или иначе е станала публична, и ако имаш желание - защо не ни я покажеш и тук :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Като стана въпрос за Дисниленд и Париж и аз спечелих награда до там от нашата Компания.Тук хубавото е ,че Георги Василев не я спечели вместо мен.След написаното по-горе взех да се притеснявам,въпреки че той не е наш служител. :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Аз на два пъти съм печелил полети със Sky Europe. Единият път от dir.BG с две нощувки в 4* хотел във Виена за двама.

Втория път вече не помня ...

 

Виж от телевизията съм печелил покана за годишно Плейбой парти - тогава беше в Escape и торба със сувенири и юбилейно издание. ;)

Редактирано от stenk
  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Виж от телевизията съм печелил покана за годишно Плейбой парти - тогава беше в Escape и торба със сувенири и юбилейно издание. ;)

Снимки от партито кога ше покажеш :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Няма ... то през 2001 -ва нямаше смартфони  тогава бях малък , а моделките и тогава се снимаха предимно  с чикковците . Има вечни неща на тоя свят   ;)

 

Пазя сувенирите и списанието. Ще го донеса да го разгледате на магеланска сбирка  :lol:

Редактирано от stenk
  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Георги Василев

Понеже предполагам, че тази снимка така или иначе е станала публична, и ако имаш желание - защо не ни я покажеш и тук :)

 

Разбира се! Ето я! 2005г. си купихме първият цифров апарат (5МП) :D и бяхме, като типични люде, които все едно за пръв път виждат такава техника. :D Баща ми му беше мерак да се пощракаме, а майка ми и сестра ми хич не обичат, а и беше почти 12 вечерта и от зор, за да го пробваме си направихме някаква безумна серия снимки. Вече, месец по-късно, майка ми на своя глава е решила да участваме и ни изненада в купом с резултата :D Ужас, даже съм, по гащи. Простете за което :D

 

Съжалявам, че малко разводних темата, обещавам, това е последно! 

 

 

post-2956-0-06135400-1426948339_thumb.jpg

  • Харесвам 17
Връзка към мнение

Разбира се! Ето я! 2005г. си купихме първият цифров апарат (5МП) :D и бяхме, като типични люде, които все едно за пръв път виждат такава техника. :D Баща ми му беше мерак да се пощракаме, а майка ми и сестра ми хич не обичат, а и беше почти 12 вечерта и от зор, за да го пробваме си направихме някаква безумна серия снимки. Вече, месец по-късно, майка ми на своя глава е решила да участваме и ни изненада в купом с резултата :D Ужас, даже съм, по гащи. Простете за което :D

 

Съжалявам, че малко разводних темата, обещавам, това е последно! 

 

 

attachicon.gifDisney.jpg

Много яка снимка :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

В посления ми полет с австрийските авиолинии двамата пилоти бяха братя. Или поне така казаха :)

 

Мадрид, седнали сме на едно заведение и един сервитьор ще се мъчи да ни вземе поръчката на английски. Включихме ръце и крака и единия ми колега се пошегува да поръча на български.. При което сервитьора се ентусиазира: "Дайте да се разберем сега, на български или на английски ще си говорим". Последва голяма радост от негова страна и едни маслинки почерпка :)

Редактирано от батко Биси
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Жената бе възрастна, както казах. Освен това, я бяхме видели овреме, за да я догоним. Иначе, какво да ти кажа, малко ми трябва да си тръгна и боса.  :D  Имам случки, в които от проливен дъжд например, свялам обувките и тръгвам. Историята познава такива събития, в моя живот.

 

wilks, имам и други случки за разказване, далеч от пътешествията. Близичко, по софийските улици в натоварения трафик. :D

 

 

На Швехат си чакам багажа на лентата и по едно време гледам в другия край господин на средна възраст небрежно поема чанта-карета подобна на моята и си тръгва уверено към изхода. Проблемът е , че моят беше един много популярен модел кавито има много , но инстинктивно реших на бегом да го настигна и да проверя етикета ... оказа се точно моят. Човекът наистина потъна в земята и почнаха едни извинения ... Затова сега дори да съм 99 % сигурен , че това е моята чанта задължително инстинктивно поглеждам етикета  :)

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Това е повече към тема за дразнещи случки.
Цял час преди полета първите уплашени да не свършат местата вече са на линия бързо последвани от още десетки стреснати да не се минат с нещо нашенци ;)
Стоят близо 35 мин. прави като прани гащи до отваряне на бординга ,ама са си тарикати.
post-140-0-86820700-1427044144_thumb.jpg

Тези повеждат стадото лошото , че изглеждат нормални млади хора.
post-140-0-57100700-1427044249_thumb.jpg

Редактирано от stenk
Връзка към мнение

Това е повече към тема за дразнещи случки.

Цял час преди полета първите уплашени да не свършат местата вече са на линия бързо последвани от още десетки стреснати да не се минат с нещо нашенци ;)

Стоят близо 35 мин. прави като прани гащи до отваряне на бординга ,ама са си тарикати.

 

А защо те дразнят? Явно не от Терминал 1 в София, където хората се бутат за хубаво място в самолетите на Уиз :lol: .

Връзка към мнение

Нали в Уиз все още няма определени места? Хората може да имат предпочитания и да искат да са сигурни, че ще седнат заедно. Аз се редя само ако имам по-голям ръчен багаж, който не се побира под седалката, защото в много случаи багажните са пълни и е възможно да не се намери място в отделението над седалката, ако си измежду тези, качили се накрая и самолетът е пълен.

Връзка към мнение

В 99% от случаите хората намират места да седнат заедно освен ако не са голяма група. За 2-ма човека абсурд да няма съседни седалки.

 

Това ме подсети за излитането от Дубай - също някъде 30-40 мин. преди бординг се появява служителкта от летището да си провери нещо по бюрото при което като пружина наскача цялото нашенско войнство. Поне 5-6 пъти женатата настойчиво помоли всички да останат по местата си , защото бординга ще започне 30 мин. преди полета , но нашенеца вяра всекиму не хваща и не мръдна от заетата вече позиция :)

 

Като няма място над седалката го слагаш под седалката , както направих и аз в случая.

То точно от тарикати  с дисагите няма място над седалките. Ако всичко е в норма мястото в багажното е така разчетено , че за всеки пътник да има място по за една чанта с максималните допустими размери ръчен багаж.

Редактирано от stenk
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Не съм от тарикатите с дисагите, пътувам си с раница, която понякога не се побира под седалката, заради някое обемисто яке в нея или просто, защото не искам нещата да вътре да се измачкат.

 

По две места има, ама който държи да е до прозореца трябва да е по-бърз :) На мен тези, които чакат прави не ми пречат, аз нали си седя.

Връзка към мнение

Не визирах теб , а хората с наднормен багаж които минават метър заради занижен контрол по повечето летища и именно заради тях се редиш да се докопаш до място за  раничката  ;)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Аз пък, не обичам място до прозореца, обичам авариен, ако не може - пътека. Като сме двама -  две пътеки една срещу друга. С нискотарифните винаги си купувам авариен - мразя бутаницата при настаняване в самолета.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Наблюдавала съм с интерес други западни нации,наи-често испанци.Минути преди отваряне на гейта са в стройна редица.Често служител минава по-продължение на опашката,да провери личните документи,което спестява време.Всеки сяда на първото свободно място,без да се суети и без да избира,като прилежно си прибира багажа.Излизането от самолета, обикновенно през предния изход,също става бързо,без бутане,нервничене.Предлагат помощ, да ти свалят багажа.

 

Всичко това е плод на добро възпитание и най-вече  развита култура на пътуване.Осъзнали са, че спазването на простички правила и съобразяването с другия, улеснява целия процес.Аз съм оптимист и вярвам,че с времето и ние ще развием такава.Все пак,да не забравяме ,че пътуваме свободно едва от 2007.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Не визирах теб , а хората с наднормен багаж които минават метър заради занижен контрол по повечето летища и именно заради тях се редиш да се докопаш до място за  раничката  ;)

Сигурна съм, ама аз да си кажа, че да не ми излезе име... нали знаеш поговорката ходи доказвай после, че нямаш дисаги :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.