Прескочи до съдържание

Iberia - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

В момента имат -15% за гифт карти, валидни са за една година :

 

 

14DE5F45-73B4-43BC-81C3-F46EF8243145.jpeg.6949a9e19c63553c59c6e22db2867b0f.jpeg
 

A81281F5-3F62-4C42-9998-3CAE24C991F7.jpeg.1cf2ec776a8cd13d6424fc6766147814.jpeg

 

 

Up to 15% discount
Purchase period: 14 to 21 March
Use and flight: Up to 1 year from the date of purchase and without restrictions on Iberia, Iberia Express and Air Nostrum.

 

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Георги Матеев
Преди 1 час, Фил каза:

MAD-MUC-MAD или MUC-MAD-MUC  близнес класа  за €56 (през jetcost.de)  , дати от април до юли.

Изглежда като OTA грешка - на сайта на Iberia същите полети струват €324. Между другото тези 2 отсечки биха донесли 2794 Avios, което също е доста приятно, особено предвид цената. Накара ме да се замисля 🙂

 

EDIT: Явно е заминало, jetcost вече показва по-висока цена.

 

2022-04-05 (1).png

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 48 минути , Георги Матеев каза:

Между другото тези 2 отсечки биха донесли 2794 Avios

И мен това ме подтикна да се пробвам, но отлетя офертата, та се не видя. :wink:

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
On 3/15/2022 at 4:34 PM, stanislavpp said:

В момента имат -15% за гифт карти, валидни са за една година :

 

 

14DE5F45-73B4-43BC-81C3-F46EF8243145.jpeg.6949a9e19c63553c59c6e22db2867b0f.jpeg
 

A81281F5-3F62-4C42-9998-3CAE24C991F7.jpeg.1cf2ec776a8cd13d6424fc6766147814.jpeg

 

 

Up to 15% discount
Purchase period: 14 to 21 March
Use and flight: Up to 1 year from the date of purchase and without restrictions on Iberia, Iberia Express and Air Nostrum.

 

 

Промото отново е налично :

https://www.iberia.com/gift-card/?language=de&market=DE#!/configuration

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Може ли две гифт карти да се ползват за едно плащане? Например 450 евро билет да се плати с гофт карта от 300+100+50 евро доплащане

Връзка към мнение
12 minutes ago, cybersimo said:

Може ли две гифт карти да се ползват за едно плащане? Например 450 евро билет да се плати с гофт карта от 300+100+50 евро доплащане

Не ,но ако има остатъчна сума тя може да се ползва за нова резервация.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 30 минути , stanimir каза:

Не ,но ако има остатъчна сума тя може да се ползва за нова резервация.

 

Значи в моя случай е най-добре гифт карта от 300 евро + 150 доплащане с КК

Връзка към мнение
преди 3 часа, cybersimo каза:

Може ли две гифт карти да се ползват за едно плащане? Например 450 евро билет да се плати с гофт карта от 300+100+50 евро доплащане

Самоцитирам се

В моя случай се оказа, че гифт карта не може да се използва, тъй като важи само за полети оперирани от Иберия и по-малките й компании.

Въпреки че билета го купих от сайта на Иберия, оператор беше Bulgaria Air и следователно гифт картата не работи.

Оператора от съпорта беше доста любезен да анулира картата няколко минути след покупката.

 

Билет за един възрастен и две деца + 2 куфара по 23 кг:

1. Иберия - 421 евро

2. БГ еър - 482 евро

3. Уиз - 490 евро

4. Раян - 530 евро

Връзка към мнение

Така е , важат само за полетите оперирани от Iberia и дъщерните и компании.

 

П.П. Почти винаги цените на кодшеъра с Bulgaria Air са по-ниски през Iberia. Самите испанци за съжаление не летят до България.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Отново има 50% намаление за наградни билети, само в икономична и премиум економи класа, за полети, изпълнявани от Иберия (тоест от София до Мадрид трябва да стигнете по друг начин). До 23 май, за полети между 1 септември и 23 декември 2022. Мадрид - Сао Пауло - Мадрид е от 21250 авиос в ниския сезон.

Чак ме сърбят крилата, ама няма отпуска. Напомням, че авиоси може да се прехвърлят между Бритиш Еъруейс, Иберия и Катар Еъруейс.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ех, тия маймуни пак са осрали пейзажа. Преди точно един месец прехвърлянето между Иберия и БА работеше, сега обаче не

Ще трябва да си играя сума време. 

Иначе почти се навих на една коледа в Европа, само трябва да измисля връщането, че не се покрива от промоцията. И да проработи трансфера, разбира се

Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Евтини директни полети от Мадрид до Маями само от €337

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/iberia-direct-flights-from-madrid-to-miami-and-new-york/

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Хубава промоция по 25€ за вътрешни полети в Испания.Бостън за 250€ и разни други по-дълги отсечки  :

 

https://www.flynous.com/iberia-sale-promotion/

  • Харесвам 9
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

излезе ми новина, че Иберия пак имат 50% намаление от полетите с мили, за всички класи

обаче сайта е толкова потресаващ, че вече 15 минути се мъча и нито един резултат не ми е дал 😂

 

 

ПП явно е само за избрани, никаква отстъпка не ми дава. Пък аз се зарадвах предварително...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Promotion on purchased Iberia Plus Avios

Through Wednesday, February 22, 2023, Iberia Plus is offering a 50% bonus on purchased Avios. With this promotion, you can receive a 50% bonus if you buy anywhere between 2,000 and 200,000 Avios in one transaction.


 

За акаунти, регистрирани в Европа плащането е в евро и милята с бонуса излиза 1.2 евро цент , при щатските акаунти - 1.84 $ цент.

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

могат, но трябва Иберия акаунта да ти е на поне 90 дена. Също така от време на време трансфера спира да работи, обикновено когато най ти трябва и после го оправят

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Има нещо вярно 😉, @neuromancer ако не се лъжа, акаунта в Иберия трябва да е на минимум 90 дни за да може да купиш мили…

Връзка към мнение

В интерес на истината за покупка не съм сигурен, но за трансфер трябва да има 90 дни. То може да се провери лесно за покупката.

 

ПП в Т&С не пише за 90 дена при покупката

Редактирано от neuromancer
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Евтини директни полети на Iberia от Мадрид до Азорските острови от €177 https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-flights-from-madrid-to-the-azores-4-2/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.