Прескочи до съдържание

Iberia - периодични промоции (обща тема)


Препоръчани мнения

Iceland Roadtrip! 7-day camper van rental + Spring flights from Barcelona from €248 (checked bag included)!

Iceland_NEW.jpg

Travel dates:
April 23-30, 2020

Routing:
Barcelona – Reykjavik – Barcelona

1-69.png

Sample driving route through Iceland’s Ring Road:

map-18.png

How to book:
Follow the links below.

Baggage policy:
One cabin bag and one checked bag per passenger.

Offer Details:

  • 7 days, 6 nights
  • 2 Sharing
  • Flights
  • Camper van rental

Price Breakdown:

  • Flights for 2: €252 (€126 per person)
  • Camper van rental for 7 days: €245 (€122.50 per person)
  • Total: €497 / €248.50 per person
За инфо цък.
  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Cheap flights from Brussels to Buenos Aires from only €387!

CaminitoLaBocaBuenosAiresArgentina-ST

Travel dates:
March; May – June 2020

Sample dates:
Mar 13-26, 13-27, 15-26, 15-27, May 19 – Jun 2, Jun 2-12, 2-16

Routing:
Brussels – Buenos Aires – Brussels

M-5.png

Baggage policy:
One cabin bag per passenger.

Canceled or delayed flight within the last 3 years?
You may be entitled to be reimbursed up to €600 for flight cancellations. File you claim with AirHelp >>

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Покрай вируса май тръгнаха и смахнатите промоции! След Копенхаген - Сингапур за 520 € в бизнес-класа, сега и Италия - Колумбия за под 500 €, пак бизнес-класа! Това си е once in a lifetime отвсякъде!

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-business-class-from-italy-to-colombia/

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, Goal & Boss каза:

Покрай вируса май тръгнаха и смахнатите промоции! След Копенхаген - Сингапур за 520 € в бизнес-класа, сега и Италия - Колумбия за под 500 €, пак бизнес-класа! Това си е once in a lifetime отвсякъде!

 

https://www.fly4free.com/flight-deals/europe/cheap-business-class-from-italy-to-colombia/

Пробвам всякакви варианти и не минава плащането. След натискане на бутона плати излиза реалната цена - 1500 евро и нагоре

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...

Промоцийка с цени, започващи от 19€ на посока, например Лисабон - Мадрид:

image.png.4394cb1e268bcd9fd3c3709d3ccd13f7.png

плюс възможност за безплатна промяна при определени условия

 

image.png.45f17ca65307b97a7d26f4c292cb05b5.png

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Иберия са намалили цената на всички полети с мили наполовина, за всички класи. Резервация до края на август, за полети до края на март.

Обикновено го правят това веднъж годишно, но рядко е за всички дестинации или всички класи.

Естествено от България не е толкова удобно, има смисъл за междуконтинентални полети или примерно Канарските острови...

Единствената уловка е, че е за жители на Испания, но не пречи човек да си смени адреса за малко... Трябва да се избере испанския сайт от менюто.

Адски се изкушавам за една ваканция в България около Нова година...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 14 минути , neuromancer каза:

Иберия са намалили цената на всички полети с мили наполовина, за всички класи. Резервация до края на август, за полети до края на март.

Обикновено го правят това веднъж годишно, но рядко е за всички дестинации или всички класи.

Естествено от България не е толкова удобно, има смисъл за междуконтинентални полети или примерно Канарските острови...

Единствената уловка е, че е за жители на Испания, но не пречи човек да си смени адреса за малко... Трябва да се избере испанския сайт от менюто.

Адски се изкушавам за една ваканция в България около Нова година...

Това със смяната на адреса, как да стане?
Нали сега пътувахме с Иберия до/от Гран Канария - даваш документ за самоличност и при чекиране, и при бординга.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз го умувах вчера, но се отказах накрая ...По блоговете десетки хора са купили билети с иноземски акаунти , и промото , че е само за резиденти (май) не е проблем. Много си заслужава за бизнес класата ~ 34000 авиоса + ~100$ такси  двупосочен презокеански  , икономи класа е 17 000 мили +такси , но аз нямам милите. Мога да обърна точки в мили , билета ще ми излезе 220$/420$ икономи/бизнес +такси. Предвид честите им промота в рамките на 250$-300$ за икономи , се отказах . Заслужава си обаче много за бизнес класата (liе-flat seats) ,  за който има мили и желание..

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 34 минути , AlexandraKo каза:

Това със смяната на адреса, как да стане?
Нали сега пътувахме с Иберия до/от Гран Канария - даваш документ за самоличност и при чекиране, и при бординга.

Но

Би трябвало да стане като си смениш адреса на акаунта. Обаче практически намалените цени излизат само като смениш държавата и езика на сайта España - Español.

Аз не съм купил, трябва да разбера кога ще са ваканциите, пък карантина...

При пристигане в България може ли да отървем карантината, ако имаме отрицателен тест, без значение откъде идваме? Трябва и за Испания да прегледам, че Иберия не лети до София и трябва прекачване...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
В момента, neuromancer каза:

Би трябвало да стане като си смениш адреса на акаунта. Обаче практически намалените цени излизат като смениш държавата и езика на сайта España - Español.

Аз не съм купил, трябва да разбера кога ще са ваканциите, пък карантина...

При пристигане в България може ли да отървем карантината, ако имаме отрицателен тест, без значение откъде идваме? Трябва и за Испания да прегледам, че Иберия не лети до София и трябва прекачване...

Ти можеш да си купиш целия билет от сайта на  Иберия - те играят общо с Бг Еър , от Мадрид до София, ще летиш с тях. Често купувам така до Канарските острови - София-Мадрид-Лансароте/Лас Палмас и пр.

Щото, на тимаджиите сайтът им е толкова кьопав, че не се разправям с него изобщо.

Връзка към мнение

Аз смятам директно Сао Пауло - Мадрид и на отделен билет до София. Ама засега сметката е без кръчмаря (жена ми).

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , neuromancer каза:

Аз смятам директно Сао Пауло - Мадрид и на отделен билет до София. Ама засега сметката е без кръчмаря (жена ми).

Нали това викам - и билета Мадрид - София го купи от Иберия.

Ще летиш насам с Бг Еър, ама, ако стане нещо с полета, Иберия ще ти върнат парите, а Бг Еър - ще има да чакаааааш.

Връзка към мнение
В момента, AlexandraKo каза:

Ти можеш да си купиш целия билет от сайта на  Иберия - те играят общо с Бг Еър , от Мадрид до София, ще летиш с тях. Често купувам така до Канарските острови - София-Мадрид-Лансароте/Лас Палмас и пр.

Щото, на тимаджиите сайтът им е толкова кьопав, че не се разправям с него изобщо.

Ами те не летят София - Мадрид и не мога да купя тази отсечка с мили. От сайта на бг Еър и аз не мога да купя, ползвам Оподо или нещо друго

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , AlexandraKo каза:

Нали това викам - и билета Мадрид - София го купи от Иберия.

Промото важи само за полети изпълнявани от Иберия , без кодшеъри...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , stanislavpp каза:

Промото важи само за полети изпълнявани от Иберия , без кодшеъри...

Така де - ще си купи отсечката с промото. Те ще са два билета тогава, щом не става на един.

Аз давам съвет, да си купи и другия от Иберия, а не от калпавия сайт. Не го обясних добре:(((

Връзка към мнение

Обаче много им е зле сайта

сутринта като писах по-горното промоцията ми излизаше, сега не ще дори като съм сменил адреса с испански. Хем ми излиза съобщение за промоцията като вляза. През VPN направо гърми.

Важи за живеещи в САЩ и Испания, мисля са добавили САЩ и са прецакали нещо...

 

А от училището още не са ми отговорили кога ще е ваканцията, та чакам...

Връзка към мнение

Разбирам те напълно, последният половин час се измъчих с грешката на Еър Канада 160$ на човек за Питсбърг-Торонто -Токио ритърн, чак места си избрах за четирите полета за тримата и накрая нищо, 30.03—13.04.2021г

Връзка към мнение
  • 4 месеца по-късно ...

Иберия с промо за директен полет Мадрид - Сантяго - Мадрид за 319€ , дати до края на март.  
 

п.п. подобна цена е и с ЛАТАМ за директен полет по същият маршрут -295€

 

https://www.flynous.com/iberia-cheap-flights-spain-chile/

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

До 19-ти март Иберия предлагат гифт карти с отспътка -25% от стойността. Могат да се използват през следващите 12 месеца.

 

4EA1E487-CCCF-4AC4-A0EB-2E5A5AAFD911.jpeg

  • Харесвам 7
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 7 месеца по-късно ...

50% намаление на наградни билети, до неделя 7.11, за полети до края на април 2022. Мадрид - Сао Пауло - Мадрид излиза само 21250 авиос + 34 евро

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

May & June 2022! Cheap non-stop flights from Madrid to Miami or New York from only €211!

EvergladesFlorida-ST

Travel dates:
Daily availability in January – June 2022

Routing:
Madrid – Miami – Madrid
Madrid – New York – Madrid

m-7.png

 

Samples for 2 passengers:

Madrid – Miami – Madrid >>
mad-mia.png

Madrid – New York – Madrid >>

mad-jfkl.png

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.