Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

И при мен мина всичко, кешбека е £16.16 в статут pending, Като отворя подробности за кешбек, излиза

Top Up amount  £0.16. Да не би да трябва да се зареди сметката с някакви пари.
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

И при мен си мина. Тия 0.16 са бонус (1%)  за classic members, за plus e 5 %. В условията не пише за зареждане на картата, така че не мисля че е необходимо.

Допълнително в момента има и увеличена награда за препоръка на приятел за topcashback.co.uk, но май до утре само.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 минути , Marisha каза:

 Бонус за plus e 5 %-£0.80 . По-горе са ми отговорили, че и аз не знаех.
 

 

Видях, само че моят план не е нито plus , нито classic, а е simple :rolleyes:

  • Замислям се 1
Връзка към коментар

При мен това "малко повече време" е от сноши и все още не се е появила... В условията на ТОС пише, че може да отнеме до 7 дни, така че ще чакам, макар, че пракртиката показва, че не се ли появи до един ден, после само чрез claim се появява.

Връзка към коментар
10 minutes ago, chandni said:

При мен това "малко повече време" е от сноши и все още не се е появила... В условията на ТОС пише, че може да отнеме до 7 дни, така че ще чакам, макар, че пракртиката показва, че не се ли появи до един ден, после само чрез claim се появява.

И при мен е така, аз се опитах да клеймвам, но не знам order number ...

Връзка към коментар
преди 2 минути , georgebg каза:

И при мен е така, аз се опитах да клеймвам, но не знам order number ...

За какво ти е...? Няма order number... Само избираш датата и часа на кликването на референтния линк:

TC.png

 

Но пак казвам... Преди да са изтекли 7 дни, дори да пуснеш claim-а, they'll "put it on ice" :girl_crazy:

Връзка към коментар

Ми регистрираш се в Монезе през топкешбек, от смартфон. Линка е в мнението.

Обаче при мен поне не става, не мога да пратя видео за регистрацията в Монезе.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , neuromancer каза:

Ми регистрираш се в Монезе през топкешбек, от смартфон. Линка е в мнението.

Обаче при мен поне не става, не мога да пратя видео за регистрацията в Монезе.

Пробва ли с по-кратко видео? И при мен в началото заби на качването на видеото, но след това го снимах по-набързо и лесно се качи.

Връзка към коментар
преди 17 минути , neuromancer каза:

Ми регистрираш се в Монезе през топкешбек, от смартфон. Линка е в мнението.

Обаче при мен поне не става, не мога да пратя видео за регистрацията в Монезе.

Да, направих го току-що.

След Х седмици ще имам да черпя @Ilian359, евентуално. :wink:

Мерси!

 

Сега видях в topcashback - £16.16 - pending

Идеално!

:good:@Ilian359 🍺

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

За тези, които не им се появява бонуса.

Topcashback като ме редиректна към monese всъщност ме редиректна към play store за да инсталирам monese. След като го инсталирах затворих всичко (вкл. и clear all) I после пак през topcashback направо в monese за да се регистрирам.

Не знам дали това има значение.

 

 

 

Връзка към коментар

След като си въведа номера при регистрацията в Монезе, не ми пращат код 😞 На някой случили се нещо подобно.

 

Редакция: 4-5 минути отне пращането на код.

Връзка към коментар
Преди 1 час, ven62 каза:

За тези, които не им се появява бонуса.

Topcashback като ме редиректна към monese всъщност ме редиректна към play store за да инсталирам monese. След като го инсталирах затворих всичко (вкл. и clear all) I после пак през topcashback направо в monese за да се регистрирам.

Не знам дали това има значение.

По-скоро няма значение - аз си почнах от инсталирането на приложението и си продължих до края с регистрацията, въпреки, че също се зачудих дали след свалянето на приложението да не почна пак отначало с линка.  Т.е. - би трябвало да става и по двата начина.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Моите 16 паунда така и не се появиха в ТОС, за сметка на това картата е пристигнала в четвъртък миналата седмица. Днес вдигнах claim в TOC, a на номер на поръчка въведох персоналния си код за покана.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.