Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

Quidco - 15% при резервация на хотели през lastminute 

image.png.65d00ec43a9ec4b110af0027815334f1.png



пример за Easy hotel в Беудапеща за 2  нощувки - в букинг е  £97image.png.5e4497639c67d8102597afd924c12d48.png

През линка от quidco в lastminute даже е малко по-евтин - £95.63
 

image.png.8c9c921d194b78ea3187b3196a34b680.png
 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Booking дава 7% в US TCB в момента.
Въпреки че през гугълски линк или мобилни версии (app, браузър) напоследък при мен често се получават по-ниски цени и седемте им процента се обезсмислят.

Връзка към мнение

гугълския линк ок, но ако резервацията се прави от мобилен телефон през браузъра няма проблем да се комбинира кешбека и отстъпката за мобилна резервация

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Някой беше писал по-горе (може би @Фил), че Quidco бави твърде много изплащането на кешбек, затова си цъкам с добрия стар Topcashback. И там е сходно за Temu:

image.png.a07cb470c5f6e19bbc834e1d3ba74638.png

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 1 час, Яничка каза:

Някой беше писал по-горе (може би @Фил), че Quidco бави твърде много изплащането на кешбек, затова си цъкам с добрия стар Topcashback. И там е сходно за Temu:

image.png.a07cb470c5f6e19bbc834e1d3ba74638.png

Аз с жокер от Фил преди месец ползвах Quidco за външна застраховка на кола от WWI. Много бързо, може би за седмица, ми начисли кешбек.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

от моя опит не бави, но аз не мога да тегля оттук и ползвам много рядко

чат-пат излизат някакви промоции от сорта на 5 паунда за покупка от 10 или от сорта, само тогава се изкушавам

Връзка към мнение

Topcashback.uk не дават кешбек от Booking от началото на януари. Agoda са на 8,4 % в момента и няколко пъти резервирам с тях настаняване при абсолютно еднакви цени с Booking - та мятайте едно оЧо и там,когато търсите настаняване....

Връзка към мнение
преди 55 минути , Otnesen каза:

Topcashback.uk не дават кешбек от Booking от началото на януари. Agoda са на 8,4 % в момента и няколко пъти резервирам с тях настаняване при абсолютно еднакви цени с Booking - та мятайте едно оЧо и там,когато търсите настаняване....

На мен ми не ми е изплатен кешбек от агода от преди една година.

Връзка към мнение
преди 3 минути , Marisha каза:

На мен ми не ми е изплатен кешбек от агода от преди една година.

Пусна ли claim? Става бавно, но винаги разглеждат случаите.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , Marisha каза:

Пуснах, имаше някаква комуникация в началото, след това спряха да отговарят.

Ръчкай ги, ако проблемът си е в тяхното проследяване.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 час, Marisha каза:

На мен ми не ми е изплатен кешбек от агода от преди една година.

Сега видях че плащат след известно време ....по точно - Estimated Payable16 Weeks. Имам и висящо плащане от Букинг за края на декември - поне имам да взимам 🙂.

 

Връзка към мнение

Последните години се появиха и български сайтове за кешбек. Там процентът от сайтове за хотелски резервации е нисък, но пък са удобни за онлайн шопинг в България. Някой доволен ли е от конкретен сайт? Аз преди години ползвах един, не му помня името. Сега попаднах на tipli.bg

 

На пръв поглед някои от интересните онлайн търговци в бг са: About you, Decathlon, Fashion Days, Gifto, Makaroon.bg

Процентите са доста скромни, като за България.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да дам малко обратна връзка за topcashback. Ползвам американската версия.

Не знам какъв им е курса, но е меко казано страннен:

image.png.f205296cf6c3be5ee03d0430e75f1d64.pngimage.png.4d53112fdaa8ad895b189b865d306a79.png 

Имам си 4 % кешбек 2 седмици след резервацията, но реално са 4.4% заради странният им курс.

 

Но пък имам и резервация от септември 2023г през Агода и там си е мъка:

image.png.47e8117ffdecb81cabf52339c007531d.png

Седя пендинг с месеци, отказаха го, повдигнах диспут, все още чакам. Пък да видим какво ще стане ...

 

Връзка към мнение
На 27.01.2024 г. в 17:48, Яничка каза:

Някой беше писал по-горе (може би @Фил), че Quidco бави твърде много изплащането на кешбек, затова си цъкам с добрия стар Topcashback. И там е сходно за Temu:

image.png.a07cb470c5f6e19bbc834e1d3ba74638.png

 

На 27.01.2024 г. в 19:41, ДиянаВ каза:

Аз с жокер от Фил преди месец ползвах Quidco за външна застраховка на кола от WWI. Много бързо, може би за седмица, ми начисли кешбек.

Заблудила съм се и без да искам съм ви излъгала. Понеже е малка сумата, не съм се загледала внимателно. То хубаво се е появил кешбек, но не е payable. Очаква се да стане такъв на 20 юли за покупка от 14 декември. Извинете🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Австралийския Топкешбек

17/02/2024 until 18/02/2024

To be eligible for the $45 Refer & Earn Bonus and $15 Sign-up bonus, new members must join TopCashback.com.au via a valid referral link, as a new member between 00:01 AEDT 17/02/2024 and 23:59 AEDT 18/02/2024.

IMG_9881.jpeg

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 44 минути , Branko каза:

Австралийския Топкешбек

17/02/2024 until 18/02/2024

To be eligible for the $45 Refer & Earn Bonus and $15 Sign-up bonus, new members must join TopCashback.com.au via a valid referral link, as a new member between 00:01 AEDT 17/02/2024 and 23:59 AEDT 18/02/2024.

IMG_9881.jpeg

А рифъръл линк имаш ли да споделиш?

Връзка към мнение

Имах такъв случай с кешбек от Букинк:

На 11.01 получих имейл, че 26$ са вече платими. Вчера реших да ги прехвърля чрез пейпал. Добре, но като дадох пей аут, показваше 0$. Пуснах ticket в категорията bugs/errors. Днес получих отговор, от който не ми стана много ясно какъв е проблемът. Поне го разрешиха и успях да прехвърля сумата. Нещо задържат кешбека от Букинг и подобни платформи ли, не знам? На някой случвало ли му се е?

Ето го отговорът: Sorry for any inconvenience caused, I have removed the Booking transaction from your account due to this having a payment hold on. I have replaced this with a manual transaction for equal amount.

As this is the case you should have no issues in being able to payout the cashback when you are ready.

 

А ръчното им въвеждане изглежда така:

IMG_4919.jpeg.9069650a7d400089d6fd55881a0ed89e.jpeg

с колибри🙂. По този повод няма ли да пускат игра тази година?😄

  • Смея се 3
Връзка към мнение

Утре ми се очертава по-сериозна покупка от Алиекспрес. Гледам завърнали са се в американската версия. От друга страна в uk е малко по-висок процентът - 5%, но досега не съм минавала покупки през английската версия и не знам какво означава aliexpress uk.

Последно вие откъде пазарувате - usa или uk? 
@ven62 сега ти си експерт😉 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 29 минути , ДиянаВ каза:

Утре ми се очертава по-сериозна покупка от Алиекспрес. Гледам завърнали са се в американската версия. От друга страна в uk е малко по-висок процентът - 5%, но досега не съм минавала покупки през английската версия и не знам какво означава aliexpress uk.

Последно вие откъде пазарувате - usa или uk? 
@ven62 сега ти си експерт😉 

Аз последно от френския Топкешбек пазарувах в Алиекспрес преди месец, но въобще не са ми писали кешбек.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.