Прескочи до съдържание

Портали за кешбек (връщане на пари при покупки) - въпроси и отговори


Препоръчани мнения

На 4.10.2023 г. в 11:39, Яничка каза:

След месец ги питах има ли развитие и ми отговориха, че нямат отговор от него, но в знак на добра воля ми предлагат кешбек

Имах случай, в който запазих нощувка в букинг през ТСВ/us . В имейла с потвърждението, се виждаше ясно сумата, която ще бъде начислена за cashback в ТСВ, както и логото с колибрито отгоре. Два месеца след реализиране на резервацията, реших да видя какво става в ТСВ, Търсих по реф.№ не намерих нищо, дори declined транзакция с този номер. Писах на съпорта, отговориха ми че при тях изобщо няма отразена такава резервация. Препратих им имейла с потвърждението, с тяхното лого и отбелязана сумата за кешбек. Питаха ме, дали съм сигурен че съм направил резервацията през us версията, дали случайно нямам и друг акаунт, през който съм направил тази резервация. Когато получиха отрицателен отговор и на двете питания, ми отговориха точно същото като на теб горе - че в знак на добра воля и дългогодишното ни сътрудничество, ще ми начислят посочената сума, която ще бъде изискуема веднага. Изпълниха си обещанието точно, както го бяха написали. Като в purchase беше $0.00, а в детайлите на Order Id беше отбелязано Manual, датата си стоеше оригиналната, на която бях направил резервацията, и даже ми бяха сложили 21 цента отгоре, неясно по какви причини  :biggrin:

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Tell-a-Friend Takeover Deal - Up to £40 for Telling a Friend!

Tell-a-Friend Takeover Offer 
 
 
Tell-a-Friend is taking over! Make the most of our exclusive 72 hour deal by sharing with your friends now!

Earn both yourself and a friend a delightful cashback bonus of up to £40! Want to know how? Check out our Tell-a-Friend Bonus from the 27th October 2023 10:00 to the 30th October 2023 10:00.

You'll earn up to £40 cashback when you refer them and meet the cashback threshold, and your friend will get a £10 Sign-up Bonus from us as a welcome gift too!

So how does it work?

Here's how you and a friend can earn your bonus in just 3 easy steps:

1. Message your friend about TopCashback and how much money we could help them save. Make sure you use your unique referral linkfrom the Tell-a-Friend page in your message too - if they don’t use it we won’t know you referred them!

2. Your friend then needs to sign-up with your unique referral link.

3. Once your friend has started saving, earned £10 eligible cashback and the cashback reaches payable status, you’ll both receive your Tell-a-Friend Bonus.

The increased bonus ends 30th October 2023 – at 10am so, make sure you spread the word soon!

Refer your friends now!

What is my Tell-a-Friend Bonus?

Both you and your friends’ bonus will get added to your TopCashback accounts to redeem once they become payable. Here’s what you’ll earn:

Plus Members – Get a £40 cashback bonus for each referral earning £10 payable cashback.
Classic Members – Get a £35 cashback bonus for each referral earning £10 payable cashback.
Your friend – Gets a £10 Sign Up Bonus for signing up and earning £10 payable cashback.
* This is a time limited offer, please ensure that you check the cashback bonus rates at time of referring.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 20 минути , dimitrov6 каза:

Американският сайт се скапа,тъкмо почнах с търсенето на полети в Skyscanner срещу кешбек.

Screenshot 2023-11-01 at 11-33-13 https __www.topcashback.com.png

При мен зарежда. Виж дали, ако изтриеш кукита и т.н., ще се оправи. Може и с инкогнито прозорец.

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

2 паунда кешбек за похарчени 5, в британския topcasback, днес

За всичко важи, примерно airalo...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Здравейте , от вчера се опитвам да прехвърля пари от PayPal към карта Revolut, но постоянно ми излиза това съобщение.

empty-critical.svg

There’s a problem

Right now, we’re not able to complete this transaction.

 

 

Някой да е имал такъв проблем ? Иначе веднага дойдоха от Topcashback в PayPal.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 17.02.2023 г. в 10:24, ДиянаВ каза:

Ми не ти и трябва. Аз се вкарах във филм :laugh:. Купих ваучера и при опит да го вкарам в профила си в Airbnb пише това: This gift card is only valid in the United Kingdom. If you live in the United Kingdom, please contact us for help.

Свързах се. Дадоха ми тези указания:

In order to redeem a Gift Card, you must have:
- a UK phone number set as primary and a UK address set up under your account settings: https://airbnb.com/account-settings/personal-info
- a valid UK payment method added to your Airbnb account: https://airbnb.com/account-settings/payments
- your Airbnb account preferred currency must match your payment method currency and your Gift Card currency: https://airbnb.com/account-settings/preferences
- be in the UK

То предусещах, че ще се случи нещо подобно, ама що ли да не си усложня живота. Сега ще гледам с помощта на братовчед ми, който живее в UK, да създам нов профил 🙉 с неговия телефон и адрес, мой нов имейл и револютската UK сметка. Дали ще стане:huh:😆

Тука (Бразилия) по случай Black Friday има 10% кешбек за Airbnb gift card и май ще взема една, идва лято, ще влезе в употреба. Уж съм съвсем местен, та се надявам да няма проблеми 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, neuromancer каза:

Тука (Бразилия) по случай Black Friday има 10% кешбек за Airbnb gift card и май ще взема една, идва лято, ще влезе в употреба. Уж съм съвсем местен, та се надявам да няма проблеми 🙂

Ще стане. Аз с моя ваучер направих резервацията още през февруари за един апартамент в Понта Делгада за края на декември🙂. Хазяйката се шегуваше с talk again soon, ама ей го бързо дойде 😄. Отдавна не бях попадала в airbnb на място за настаняване с двайсетина евро по-изгодно от букинг общо за трите нощувки. А и така поетапно през годината като съм плащала за това-онова, финансовата тежест се разсейва🙂

Иначе по темата кешбекът става payable много бързо, още на 2-3 ден

Връзка към мнение
преди 34 минути , Argentique каза:

Американският TCB са пуснали 8% за букинг – нещо, което си беше обичайно преди месеци.

Разгеле!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 25 минути , Яничка каза:

Разгеле!

На мен често ми дава по-големи намаления от 8% при следване на линк към букинг от триваго, гугъл или трипадвайзър в мобилен браузър (където се хваща и мобилна отстъпка, зависи), та съм го позарязала TCB. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
На 14.09.2023 г. в 12:57, neuromancer каза:

Само да кажа, ако някой не знае, че долари от топкешбек се получават по сметката в Wise с ACH данните без проблем и без такса за превалутиране. Изпробвано. Отне един ден повече отколкото през Пейпал и револют (т.е. общо 2 дена вместо един).

Преди малко получих мейл, след като бях заявил прехвърляне на кешбек по сметката в Wise с ACH.Пак повторих заявката.Миналият месец нямаше проблем прехвърлянето.

 

Screenshot 2024-01-12 at 12-40-13 (0 непрочетени) - АБВ поща.png

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.