Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

преди 9 минути , georgebg каза:

Аз виждам цена 10 EUR на човек, а jetcost.es->mytrip.com e 9.99 EUR 🙂 .

Ами тези билети където mytrip ги дава на 15 евро в едрймс са на 10 и все пак при положение че си намирам билети за 17 евро в сезон до барселона малко ми е кофти да дам 10 до Варна 😀

Редактирано от Ivko
Връзка към коментар
21 minutes ago, Таньо said:

Точно в този сайт се плаща с оригиналната карта, която сме коментирали многократно - тази с такса 90 евро на година.

69.90 евро издаване, и 19.90 годишна такса.

Иначе аз си я поръчах (прецених, че с толкова икономии по моята дестинация SOF-VAR-SOF, мога да си я позволя 🙂 ), верифицирах се, но вече уж втори път ми я пращат, но повече от месец няма нищо.

Сега при положение, че си взех билети до есента - ще изчакам, дори да пристигне ще се правя че я няма 😎.

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар
17 minutes ago, Ivko said:

Ами тези билети където mytrip ги дава на 15 евро в едрймс са на 10

Въпрос на смяна на ип-та, разцъкване на дати напред назад , и малко търпение, и тези от 15 се предават и стават на 9.99.

17 minutes ago, Ivko said:

и все пак при положение че си намирам билети за 17 евро в сезон до барселона малко ми е кофти да дам 10 до Варна 😀

Ако тези 17 евро са с Лутфханза или БГЕър  нямам коментар 🤘, но до Варна с БГ Еър, който е и монополист по дестинацията, смятам че цена до 15-16 евро е много добра.

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар
26 minutes ago, Ivko said:

Ами тези билети където mytrip ги дава на 15 евро в едрймс са на 10 и все пак при положение че си намирам билети за 17 евро в сезон до барселона малко ми е кофти да дам 10 до Варна 😀

Къде ги намери тези по 17€ до Барселона? Или тях ги купува зимата още? 🤣

  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , aleksandrina каза:

Къде ги намери тези по 17€ до Барселона? Или тях ги купува зимата още? 🤣

 Е как София-Барселона 1.08 през румбо.ес преди седмица два билета 33 евро 😀 е в момента вече са 66 евро ама пак кой ти дава за 60лв да летиш до Барселона. Нещо много се разлигавихме с тези ниски цени и полет от 80лв ни се вижда лудост, а забравихме поне аз кога летях за 400лв до там преди три години 😀

Редактирано от Ivko
  • Шок 1
  • Браво 1
Връзка към коментар

Хора прекалявате вече... тия марципанчета сигурно са мнооого вредни, кои знае от какво ги правят... 🤨

 

Иначе мерси пак на всички замесени, най накрая се доредих и до Ембрайера, поне на един от полетите часът ме устройваше и един куп роднини и те се доредиха... и да картите минават повече от колкото пъти трябва... за съжаление! 😎

 

PS: Даже ще се преструвам, че не съм се присмял на ТИМ в другата тема по-рано. 😜

  • Смея се 1
Връзка към коментар

Здравейте,

моля за помощ! Има ли вариант да намеря билет София-Варна-София за дати: 20.04.-21.04. на по-ниска цена от тази в сайта на бг еър? Цената, която излиза там, е 250 лв. Разполагам с мастъркард дебит и кредит и виза дебит.

Връзка към коментар
9 minutes ago, mon4ita said:

Здравейте,

моля за помощ! Има ли вариант да намеря билет София-Варна-София за дати: 20.04.-21.04. на по-ниска цена от тази в сайта на бг еър? Цената, която излиза там, е 250 лв. Разполагам с мастъркард дебит и кредит и виза дебит.

Разгледайте този пост:

 

Връзка към коментар

Мен евентуално ще ми трябват Варна-София/ все още не съм решила/, тук се сваля цената, но ще имаме и чекиран багаж. После в сайта на БГ еър ли се добавя, и колко ще ми струва, никъде не виждам цени?

Връзка към коментар
Just now, stani.m said:

Мен евентуално ще ми трябват Варна-София/ все още не съм решила/, тук се сваля цената, но ще имаме и чекиран багаж. После в сайта на БГ еър ли се добавя, и колко ще ми струва, никъде не виждам цени? 

После се добавя по телефона. Освен ако не излиза опция директно с 23 кг багаж. Май май, доколкото съм чела тук- е 20€ (или 20 лв?!) на посока.

Връзка към коментар

Здравейте!Някой има ли идея дали в opodo.at може да се плаща повече от веднъж с КК Visa?Имат ли ограниченито за плащане веднъж на 3 месеца като голяма част от другите сайтове?Благодаря за инфото 🙂

Връзка към коментар
14 minutes ago, ngalabov said:

Здравейте!Някой има ли идея дали в opodo.at може да се плаща повече от веднъж с КК Visa?Имат ли ограниченито за плащане веднъж на 3 месеца като голяма част от другите сайтове?Благодаря за инфото 🙂

Мен лично ме ограничи т.е. платих само веднъж и дотам 🙂

Връзка към коментар

Трябва да купя един двупосочен билет София-Варна-София. Имате ли някакви идеи за прилично намаление? Картите, с които разполагам са Маестро, Мастъркард и Виза, всички са дебитни.

Връзка към коментар
34 minutes ago, Dreamm said:

Трябва да купя един двупосочен билет София-Варна-София. Имате ли някакви идеи за прилично намаление? Картите, с които разполагам са Маестро, Мастъркард и Виза, всички са дебитни.

Пробващ по jetcost-овете, ако искаш конкретен съвет ще трябват конкретни дати ....

Връзка към коментар

От 2 дни тормозя полета Варна - София на 4 май сутринта, в opodo.at и edream.de ми го дава на 13 евро и в единия не иска да мине плащането с phyre, в другия не иска да мине плащането с виза кредит. Пробвах и през австралийския jetcost, и там не иска да мине плащането, а картите, които пробвам не съм плащал с тях в тези сайтове. Някой има ли предложение с какво друго може да се опита?

Редактирано от valentin_st
Връзка към коментар
17 minutes ago, valentin_st said:

От 2 дни тормозя полета Варна - София на 4 май сутринта, в opodo.at и edream.de ми го дава на 13 евро и в единия не иска да мине плащането с phyre, в другия не иска да мине плащането с виза кредит. Пробвах и през австралийския jetcost, и там не иска да мине плащането, а картите, които пробвам не съм плащал с тях в тези сайтове. Някой има ли предложение с какво друго може да се опита?

през jetcost.es -> mytrip.com го има за 14 евро, като се плаща с МC credit без ограничение на броя плащания

 

image.png.78fc8a8442f530e7472e2ea56c9dffd0.png

image.png.107b2fe8c37f941ff5aad2b2417d14f5.png

Редактирано от Гост 23*6
Връзка към коментар
преди 18 минути , Соня Ралева каза:

Всичко много хубаво, само дето като си въведох картата и цената от 53 скочи на 123. Идеи?

 

Връзка към коментар
преди 22 минути , Соня Ралева каза:

Тези цени са само за членове с edreams prime - 55eвро за година.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.