Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

Взимаш без багаж и плащаш на летището, 5 мин повече, цената е същата

Едни билети ги взех през оподо и имаха включен багаж, но това не е повторяемо, както дойде

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Я да питам- през линка на Vayama ако купя 1 билет (София- Бургас) за възрастен и още един за възрастен (а трябва да е за дете), после ще го оправят ли в BG Air по телефона? Купуването заедно (възрастен + дете) също не е лошо като цена, но билет по билет с 8$ отстъпка ще е още по- най- изгодно. :)

Връзка към коментар
преди 12 минути , aleksandrina каза:

Я да питам- през линка на Vayama ако купя 1 билет (София- Бургас) за възрастен и още един за възрастен (а трябва да е за дете), после ще го оправят ли в BG Air по телефона? Купуването заедно (възрастен + дете) също не е лошо като цена, но билет по билет с 8$ отстъпка ще е още по- най- изгодно. 🙂

Става, стига да си търпелива докато се свържеш. Правят нещо и ти казват, че няма проблем с пътуването, но моето с дете е чак септември и още не мога да потвърдя на 100%.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

 

Just now, koliob said:

Става, стига да си търпелива докато се свържеш. Правят нещо и ти казват, че няма проблем с пътуването, но моето с дете е чак септември и още не мога да потвърдя на 100%. 

Благодаря! Да знам дали има смисъл така да купувам. Иначе веднъж се сързах от първия път. 😀

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 22 минути , aleksandrina каза:

Я да питам- през линка на Vayama ако купя 1 билет (София- Бургас) за възрастен и още един за възрастен (а трябва да е за дете), после ще го оправят ли в BG Air по телефона? Купуването заедно (възрастен + дете) също не е лошо като цена, но билет по билет с 8$ отстъпка ще е още по- най- изгодно. 

преди 4 минути , aleksandrina каза:

 

Благодаря! Да знам дали има смисъл така да купувам. Иначе веднъж се сързах от първия път. 😀

Аз я свърших тази работа на место до Народният театър, нямаш никакъв проблем. 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 2
Връзка към коментар
On 5/10/2019 at 4:49 PM, ngalabov said:

jetcost.dk---sembo.dk София-Бургас без ограничения за карта 17 Евро еднопосочен конкретно за дата 26.08.Предполагам и за други дати ще става.Най-добри резултати дава при еднопосочно търсене за един човек.

Да благодаря и да потвърдя, че схемата работи и то по- добре за двама пътници. Полет София- Бургас излезе 20.36€ / 150 DKK за двама (21.06). Връщането (25.06) излезе 243 DKK / 32.55€. Или общо около 105 лв за двама София - Бургас - София.

Връщането не пожела да ми го "продаде" със същия мейл, смених го и стана. PNR получих около 10 минути след покупките.

Днес (от втория път 😉 ) успях да се свържа с BG Air- казаха, че няма нужда да сменят възрастния на дете, разликата била в летищните такси. Купих за двама възрастни, тъй като в sembo (DTF Travel) имаше 2 вида деца- "дете 2 години" и "дете 7 години", а пътуващото е на 11. Иначе още по- евтино е възрастен + дете през тези линкове.

Няма и значение с каква карта се плаща- и двата пъти ползвах Revolut-а.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 44 минути , aleksandrina каза:

Да благодаря и да потвърдя, че схемата работи и то по- добре за двама пътници. Полет София- Бургас излезе 20.36€ / 150 DKK за двама (21.06). Връщането (25.06) излезе 243 DKK / 32.55€. Или общо около 105 лв за двама София - Бургас - София.

Връщането не пожела да ми го "продаде" със същия мейл, смених го и стана. PNR получих около 10 минути след покупките.

Днес (от втория път 😉 ) успях да се свържа с BG Air- казаха, че няма нужда да сменят възрастния на дете, разликата била в летищните такси. Купих за двама възрастни, тъй като в sembo (DTF Travel) имаше 2 вида деца- "дете 2 години" и "дете 7 години", а пътуващото е на 11. Иначе още по- евтино е възрастен + дете през тези линкове.

Няма и значение с каква карта се плаща- и двата пъти ползвах Revolut-а.

Май изтече, не ме пренасочва въобще към sembo.dk
Редакция: Пренасочва, но по линията София-Варна, нещата не са с голяма промяна.
 

  • Замислям се 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

jetcost.com.au ---> edreams.com.au - намаление около 50% на билети Варна- София, плащане с Master card debit за еденични билети. Цените за двама са малко по-високи( с около 5-8 AUD.), jetcost.com.au ---> opodo.com.au и пак плащането е с Master card debit.

Схемата работи, днес купих 1 единичен и един за двама души за 30.06. Цена в сайта на България ер 101лв, аз го взех за 50 AUD.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 3 минути , mitaka каза:

jetcost.com.au ---> edreams.com.au - намаление около 50% на билети Варна- София, плащане с Master card debit за еденични билети. Цените за двама са малко по-високи( с около 5-8 AUD.), jetcost.com.au ---> opodo.com.au и пак плащането е с Master card debit.

Схемата работи, днес купих 1 единичен и един за двама души за 30.06. Цена в сайта на България ер 101лв, аз го взех за 50 AUD.

Каква Master card debit - издадена от кого.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 26.06.2019 г. в 13:46, mitaka каза:

jetcost.com.au ---> edreams.com.au - намаление около 50% на билети Варна- София, плащане с Master card debit за еденични билети. Цените за двама са малко по-високи( с около 5-8 AUD.), jetcost.com.au ---> opodo.com.au и пак плащането е с Master card debit.

Схемата работи, днес купих 1 единичен и един за двама души за 30.06. Цена в сайта на България ер 101лв, аз го взех за 50 AUD.

Човек да не се зарадва на далаверата. Снощи  България ер ми анулираха полета Варна-София в 21:40. Ебати каръка съм. Сега започвам с гневните имейли за компенсация.

Връзка към коментар
преди 43 минути , dimitrov6 каза:

На майтап,от София до Варна през Копенхаген за 11 часа,колкото е със влака

 

жг.png

 

Като нищо тази опция може да се окаже и по-бърза от директния полет с тези закъснения напоследък. 😁

  • Смея се 5
Връзка към коментар
2 hours ago, mitaka said:

Човек да не се зарадва на далаверата. Снощи  България ер ми анулираха полета Варна-София в 21:40. Ебати каръка съм. Сега започвам с гневните имейли за компенсация.

в темата за а/к има напоителна дискусия за обратния полет - от София до Варна, както и полезна информация за искането за обезщетение

Връзка към коментар
33 minutes ago, nedko said:

Приятели, помагайте! 
SOF-BOJ на 19.07. в 17:05 (FB984) да го смъкнем с дебитна МС под 60 лв. (jetcost.com.au)?

И през jetcost.dk -> sembo.dk излиза около 61 лв. Но все пак това е билет за 100,62 лв на сайта на BG Air и тази цена е ОК. Цената е с чекиран багаж, няма от най- евтините билети (само с ръчен).

И през opodo.at с немско IP излиза 30,63€. Там плащането е с КК Visa.

През opodo.at излиза съобщение, ако свалиш техния app- има отстъпка oт 20€ с код OPODO20

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
46 minutes ago, nedko said:

Приятели, помагайте! 
SOF-BOJ на 19.07. в 17:05 (FB984) да го смъкнем с дебитна МС под 60 лв. (jetcost.com.au)?

той на edrams.es със членство е: 26 , 88 € , така че около 30-31€  e добра цена.

Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...
На 26.06.2019 г. в 13:46, mitaka каза:

jetcost.com.au ---> edreams.com.au - намаление около 50% на билети Варна- София, плащане с Master card debit за еденични билети. Цените за двама са малко по-високи( с около 5-8 AUD.), jetcost.com.au ---> opodo.com.au и пак плащането е с Master card debit.

Благодаря много за схемата! Миналият петък се възползвах от нея. При цена на сайта на България Еър от 85 лв., взех билета през Opodo за 45 лв. Сега остава и да няма някакви фрапантни закъснения на полета.

И понеже за първи път ползвам посредник, да задам идиотския въпрос - с номера на резервацията от Оподо влизам в приложението на България еър и 24 ч. преди полета си вадя бордната карта, нали така? И как стои въпросът с избора на места - разпределят те на случаен принцип или може по телефона да си заявиш предварително? Благодаря ви предварително 🙏

Връзка към коментар

Можеш да добавиш пътуването с номера и фамилията в приложението и то ще ти предложи да се чекираш оналйн. Места може да избереш в при самото онлайн чекиране (без платените - тях само през колцентъра)

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
31 minutes ago, venceremos said:

И как стои въпросът с избора на места - разпределят те на случаен принцип или може по телефона да си заявиш предварително?

Пада ти се някакво място при чекиране, но после може да влезеш и да си го смениш безплатно, ако не ти хареса.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
On 7/2/2019 at 10:02 AM, aleksandrina said:

 

През opodo.at излиза съобщение, ако свалиш техния app- има отстъпка oт 20€ с код OPODO20

пробвах го с iphone за друга дестинация и цената беше доста по-висока отколкото от настолен компютър по същото време 

Връзка към коментар
преди 1 час, damyang каза:

пробвах го с iphone за друга дестинация и цената беше доста по-висока отколкото от настолен компютър по същото време 

Еееее, то само като те "усети", че си на iPhone и утроява цената... :laugh:

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
Връзка към коментар
Преди 1 час, chandni каза:

Еееее, то само като те "усети", че си на iPhone и утроява цената... :laugh:

Не, но щом човек търси от мобилно устройство, значи е на зор и системата веднага го използва. При малка част от търсачките оказва значение, че си с Iphone Също

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.