Прескочи до съдържание

София - Варна/Бургас и обратно: по 5-20 Евро


Препоръчани мнения

  • 2 седмици по-късно ...

Ново 20...поне за мен-търся еднопосочен билет за един човек София-Бургас на 26.08 през jetcost.com.au(австралия).Първи резултат излиза bravofly с цена 23 долара.При пренасочването към сайта им цената излиза 72 долара...някой сблъсквал ли се е с нещо подобно и ако да моля да сподели опит.И оюе едно питане свързано с австралийските препратки от jetcost съответно към Edreams и Opodo-има ли виртуална алтернатива на МС Дебит,която да се разпознава като такава в тези сайтове и може да се плаща там?Благодаря!

Редактирано от ngalabov
Връзка към коментар
преди 2 часа, ngalabov каза:

Ново 20...поне за мен-търся еднопосочен билет за един човек София-Бургас на 26.08 през jetcost.com.au(австралия).Първи резултат излиза bravofly с цена 23 долара.При пренасочването към сайта им цената излиза 72 долара...някой сблъсквал ли се е с нещо подобно и ако да моля да сподели опит.И оюе едно питане свързано с австралийските препратки от jetcost съответно към Edreams и Opodo-има ли виртуална алтернатива на МС Дебит,която да се разпознава като такава в тези сайтове и може да се плаща там?Благодаря!

Коментирано е много често, има кеширане, има и предоставяне на резултати преди да се вземат всички условия по дадена тарифа. С две думи, реалната цена виждаш чак на последния екран и няма нищо кой знае колко необичайно, ако скочи или падне до тогава. 

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

jetcost.dk---sembo.dk София-Бургас без ограничения за карта 17 Евро еднопосочен конкретно за дата 26.08.Предполагам и за други дати ще става.Най-добри резултати дава при еднопосочно търсене за един човек.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар

Да си задам и аз неандерталския въпрос: Към днешна дата само Българските авиолинии летят между София и Варна, нали така? Че трябва да прекося разстоянието максимално бързо, но съм супер ограничена в часовете, а на БГ еър не ме устройват? 😞

Връзка към коментар
Мирослав Василев
преди 4 минути , saved_ каза:

Да си задам и аз неандерталския въпрос: Към днешна дата само Българските авиолинии летят между София и Варна, нали така? Че трябва да прекося разстоянието максимално бързо, но съм супер ограничена в часовете, а на БГ еър не ме устройват? 😞

Да, само те

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 11 минути , damyang каза:

каква е най-ниската цена, която намирате за София-Варна 28-30 юни, вечерни полети? Аз под 88 евро не мога да падна без viabuy

Ако на 28ми в полунощ те устройва да е полетът към Варна цената дори в сайта на авиокомпанията е по-ниска 

Връзка към коментар
1 hour ago, damyang said:

каква е най-ниската цена, която намирате за София-Варна 28-30 юни, вечерни полети? Аз под 88 евро не мога да падна без viabuy

www.opodo.at  -  22.57EUR  с Visa Credit  28.06  23:45 ч.

Връзка към коментар

Jetcost.com.au - edreams -20E Mastercard Debit (в моя случай револют) Купих един с бг IP.  Втория не стана. Смених IP на UK, генерирах нова карта, използвах бащиното име и друг емайл и купих и втория 🙂 Успех.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Здравейте,

При покупка на билет Бургас - София с Jetcost.com.au - opodo -Mastercard Debit ( револют) Купих един билет. При опит да купя билет София - Бургас не стана, след това направих нова карта, но пак не сработва, не стана и с картата на phyre. Цената и сайта вече са edreams, моля дайте съвет за закупуването на билета за дата 28.06 през dreams.com.au!

 

Благодаря предварително за отговорите!

Връзка към коментар
8 minutes ago, agenta said:

Здравейте,

При покупка на билет Бургас - София с Jetcost.com.au - opodo -Mastercard Debit ( револют) Купих един билет. При опит да купя билет София - Бургас не стана, след това направих нова карта, но пак не сработва, не стана и с картата на phyre. Цената и сайта вече са edreams, моля дайте съвет за закупуването на билета за дата 28.06 през dreams.com.au!

 

Благодаря предварително за отговорите!

Те вариантите общо взето са описани и ясни - смяна на ip, инкогнито режим на браузъра, ползване на друг мейл, да се смени част от името ...  и въпреки това и на мен ми се е случвало тотално да откаже транзакция ... затова вариант е да се търси и през други платформи .. през jetcost.es излиза за 21 EUR ...

Връзка към коментар
преди 57 минути , agenta каза:

Здравейте,

При покупка на билет Бургас - София с Jetcost.com.au - opodo -Mastercard Debit ( револют) Купих един билет. При опит да купя билет София - Бургас не стана, след това направих нова карта, но пак не сработва, не стана и с картата на phyre. Цената и сайта вече са edreams, моля дайте съвет за закупуването на билета за дата 28.06 през dreams.com.au!

 

Благодаря предварително за отговорите!

Не се мъчи с Edreams. Използвай този линк:

 

https://bit.ly/2ICSNns

 

За 28.06.2019 излиза цена EUR 20 и плащането е с каквато искаш карта.

 

image.png.d8c4970f61add1bfa04f67a8ebc1b31d.png

 

При покупката имаш допълнително три опции за бъдещи спестявания:

1. Купуваш си ваучер за отстъпка от $40 (за следващи покупки) срещу $23 (осигурява нетна отстъпка от $17);

2. Купуваш си ваучер за отстъпка от $30 (за следващи покупки) срещу $18 (осигурява нетна отстъпка от $12);

3. Не си купуваш ваучер, но след това получаваш такъв за $8 (за следващи покупки). Това не работи при всички акаунти.

Изборът разбира се зависи от бъдещите планове, но за билети с цена до $35 най-изгоден е вторият вариант, а за по-скъпите - първият.

  • Харесвам 10
Връзка към коментар
40 minutes ago, koliob said:

Не се мъчи с Edreams. Използвай този линк:

 

https://bit.ly/2ICSNns

 

За 28.06.2019 излиза цена EUR 20 и плащането е с каквато искаш карта.

 

image.png.d8c4970f61add1bfa04f67a8ebc1b31d.png

 

При покупката имаш допълнително три опции за бъдещи спестявания:

1. Купуваш си ваучер за отстъпка от $40 (за следващи покупки) срещу $23 (осигурява нетна отстъпка от $17);

2. Купуваш си ваучер за отстъпка от $30 (за следващи покупки) срещу $18 (осигурява нетна отстъпка от $12);

3. Не си купуваш ваучер, но след това получаваш такъв за $8 (за следващи покупки). Това не работи при всички акаунти.

Изборът разбира се зависи от бъдещите планове, но за билети с цена до $35 най-изгоден е вторият вариант, а за по-скъпите - първият.

Здравейте, 

Благодаря за насоките и на двамата.

Реших да използвам Vayama, току-що направих плащането на билета, парите са взети от Револют, но все още нямам имейл, нито от Vayama, нито от Bulgaria Air. Надявам се скоро да пристигне поне някой от тях.

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

🤔

44 minutes ago, koliob said:

Не се мъчи с Edreams. Използвай този линк: https://bit.ly/2ICSNns

Странно- през компютъра и бг IP не изкарва никакъв резултат: No flights offered by airlines included on Vayama.com match your search criteria

През телефона (първо с немско IP, после пак с бг IP)- излиза. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Получх мейл и от Vayama за билета за 28.06.2019 и вече го виждам в сайта на Bulgaria Air. 

Само, че полета на връщане на 30.06.2019 Бургас - София снощи го купих и по разписание беше 17:40 от Бургас, и като получих днес мейл за него от Bulgaria Air сутринта в 07:50, а сега го проверявам в сайта им и пише, че има ново разписание и полета е преместен в 22:00 часа на същата дата, не знам дали да правя нещо сега?

 

Опитах се да звънна на Кол центъра им на тел. 02 /402-04-00, но там няма никакъв сигнал дори свободно и изключва.

 

 

Връзка към коментар
преди 5 минути , agenta каза:

не знам дали да правя нещо сега?

БГ ер вероятно ще се свържат с теб за да те уведомят за промяната.Ако новият час не те устройва,може да поискаш да те прехвърлят на друг полет.До 30 юни е възможно още няколко пъти да сменят разписанието,за съжаление.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
преди 3 минути , Алекс каза:

АКо искам да купя билети с чекиран багаж каква е процедурата? През jetcost ли се взима (там сякаш не виждам такава опция) или след това се добавя?

Взима се без багаж, от където намериш най-евтината цена и после пишеш на callfb@air.bg да ти добавят за 15Евро и ти дават линк за плащане с карта или ePay.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , Алекс каза:

АКо искам да купя билети с чекиран багаж каква е процедурата? През jetcost ли се взима (там сякаш не виждам такава опция) или след това се добавя?

По телефона го добавяш след това

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 8.06.2019 г. в 17:27, Алекс каза:

АКо искам да купя билети с чекиран багаж каква е процедурата? През jetcost ли се взима (там сякаш не виждам такава опция) или след това се добавя?

Ако не ти се занимава, може и направо на летището да си доплатиш. 29,40 са ми дръпнали от картата - информация от преди 2 седмици.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.