Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

Аз редовно получавам мейла им чак в деня на промоцията.

Ей вий вашия си рожден ден не чакате с такова нетърпение.Споко има време до полунощ.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз редовно получавам мейла им чак в деня на промоцията.

Ей вий вашия си рожден ден не чакате с такова нетърпение.Споко има време до полунощ.

Ти поне го получаваш на деня... При мен всичките им мейли за 20% намаление идват на следващия ден :(

Добре, че често наминавам в темата, че да мога сА хвана на влака ;)

Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

Да не окаже, че няма да има промоция ден-ден. :biggrin: М/у другото най-яките оферти излизат без поводи и намаления.  :)

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Публикувано: (редактирано)

С тази пресконференция нещата са още по-съмнителни за промоцията :)

 

Е, нищо съмнително. Хората ще рекламират  и демонстрират новото летателно средство а321 :)

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

Най-много да пуснат 2 на цената на 1 :)

Ще ги следя в темата.

И ние на това се надяваме, но с това "ни вопъл, ни стон", малко се съмнявам... Цените не са мръднали изобщо, не се "тръби" за предстояща промоция, а при това положение - същите цени и 0 реклама, свалянето на цените в полунощ би било маркетингово самоубийство - приходи наполовина, без реално да се направи калабалък и голямо количество продажби, защото хората не са уведомени, че ще има.

Връзка към мнение

ами таман ще свърши мача довечера и се мятаме на билетите :) обаче май всички дестинации, периоди и цени които гледам не ми харесват, та и с 20% надолу пак ще са си скъпички, явно съм поразглезен; ако не ме изненадат приятно още утре ще напазарувам от Ryan, обещавам :) Wizz, четете ли форума?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ми съспенс да има. Аз съм сигурен , че в бг-мамма много хора няма да заспят до 1 след полунощ.

 

То общо взето това сме им таргет групите за промоциите  :lol:


Аз чакам Катания , Севиля или Лисабон да пусне някой , дотогава  ми е все тая.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Явно и търсещите машини индиректно искат да напомнят на лилавите за рождения им ден.

 

Явен бъг е, но все пак какви цени:

 

Wizz Air Sofia (SOF) Malmo (MMX)  Сб, 18 июн 19:15 20:55 2 ч. 40 2,56 EUR

Wizz Air Bourgas (BOJ) Katowice (KTW)  Чт, 23 июн 14:40 15:35 1 ч. 55 5,12 EUR

Wizz Air Sofia (SOF) Oslo (Torp) (TRF)  Пт, 17 июн 06:05 08:25 3 ч. 20 5,12 EUR

 

И след обновяването - реалните цени:

Wizz Air Sofia (SOF) Malmo (MMX)  Сб, 18 июн 19:15 20:55 2 ч. 40 10,23 EUR

Wizz Air Bourgas (BOJ) Katowice (KTW)  Чт, 23 июн 14:40 15:35 1 ч. 55 20,47 EUR
Wizz Air Sofia (SOF) Oslo (Torp) (TRF)  Пт, 17 июн 06:05 08:25 3 ч. 20 20,47 EUR

 

 

:)

Редактирано от rik4o
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

И обратните полети сигурно сриват цялата далавера. Поне аз като разглеждах в 90% от случаите ако полета натам е изгоден , връщането е безумно или обратното според месеца , но общо взето до ранната есен е почти правило.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ми съспенс да има. Аз съм сигурен , че в бг-мамма много хора няма да заспят до 1 след полунощ.

 

То общо взето това сме им таргет групите за промоциите  :lol:

Аз чакам Катания , Севиля или Лисабон да пусне някой , дотогава  ми е все тая.

 

Лисабон има от Букурещ, ама засега цените са умопомрачителни... ходенето до Япония ще ми струва по-малко; и аз Лисабон гледам ама на...

Редактирано от logist13
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Те и БГ Ер имат директен до Лисабон де.

Аз примерно си слагам една цена до 100-110 € която бих платил за директен полет дотам :)

За Лондон ми е 50-70€

Барселона и Мадрид също и т.н.

Всичко отдолу добре дошло.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

А мен как ми прецакват плановете не е истина. Към 02:00 трябва да тръгнем за Дубровник, но ще трябва и 01:00 да съм на линия за евентуалната промоция.... та сега лягам и ще изпусна финала на ЛЕ.... :mad:  Само да посмеят да не пуснат промоцията....  :lol:

Връзка към мнение

... та сега лягам и ще изпусна финала на ЛЕ.... :mad:

 

Спокойно, „Ливърпул“ „Лузърпул“ ще загубят :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Все пак промоцията може да бъде обявена и пусната утре след пресконференцията. Сега като гледам каква тишина е..... 

 

Ако го извъртят тоя номер, тая нощ някъде към 0110 тишината ще бъде нарушена...от ненормативна лексика :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

пфу, докато чакам Wizz да се намоткат едната ми отсечка която гледам с Ryan скочи 5 евро :( тъй или иначе не е голяма сделка, няма да ги чакам Wizz повече :) така, че един дълъг уикенд в Глазгоу и околностите през почивните дни септември е уреден, цената е 45 евро двупосочен билет, какво му плащаш...; датите са 21-25.09., идеално се съчетават с почивните дни в БГ :) май Ryan още не са се сетили да надуват цената в такива дни за разлика от Wizz...

 

така, че програмата за тази година е пълна, повече свободно време няма, Wizz този път ме изтърваха :) отивам да спя, успех на чакащите! а Ливърпул пак гледа тъжно, като след мача с ЦСКА преди 34 години :yahoo:малеееее, колко съм одъртял :( ​

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Май толкова очакваната оферта на Wizz Air не идва ли не идва...А аз си мислех, че при положение, че Ryan Air ги настъпиха толкова жестоко по мазола с идването им в София, редно беше Wizz Air да си пуснат офертата на рождения им ден.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Май толкова очакваната оферта на Wizz Air не идва ли не идва...А аз си мислех, че при положение, че Ryan Air ги настъпиха толкова жестоко по мазола с идването им в София, редно беше Wizz Air да си пуснат офертата на рождения им ден.

 

И утре е ден, нека изчакаме, може пък и те да отговорят подобаващо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Май толкова очакваната оферта на Wizz Air не идва ли не идва...А аз си мислех, че при положение, че Ryan Air ги настъпиха толкова жестоко по мазола с идването им в София, редно беше Wizz Air да си пуснат офертата на рождения им ден.

И аз мислих така. Странно е, че не си пуснаха промото за рож.ден.

Връзка към мнение

Сега бг-мамите ще пуснат слух, че компанията ще фалира - за отмъщение... И това ще сложи край на а/к.... Освен ако някоя държава не налее милиони, за да я спаси... Или това май не беше за а/к? Така де, мамите имаха общо :):P

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.