Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси (Архив: 29.05.2013 - 19.05.2016)


Препоръчани мнения

При такава смяна на часа за полет може ли само един от пътуващите от обща резервация да откаже промяната или това е невъзможно?

Мисля, че може. Но само по телефона.

Ето тук дискутирахме подобен случай.

 

Сега прегледах набързо всички дестинации - не видях фрапантни размествания, освен при промяната със зимното разписание. Тогава има няколко полета, които сменят сутрин/вечер.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ако може и цената да сменят, би станало прекрасно...

От време на време изскачат добри цени.

Миналата седмица на 12 април имаше промоция TODAY EVERY SECOND SEAT IS HALF PRICE*! и взех два двупосочни билети София-Тел Авив-София 20-23май2016 за 195 лева общо.

Миналата година през август можеше да се вземе двупосочен 30окт-02ноември2015 за 80 лева.

Пак през миналата година на 19май (традиционната промоция ON 19 MAY EVERY SECOND SEAT IS FREE!) рано сутринта имаше два двупосочни 29май-01юни2015 за 150 лева обшо.

Редактирано от VladimirK
Връзка към коментар

От време на време изскачат добри цени.

Миналата седмица на 12 април имаше промоция TODAY EVERY SECOND SEAT IS HALF PRICE*! и взех два двупосочни билети София-Тел Авив-София 20-23май2016 за 195 лева общо.

Миналата година през август можеше да се вземе двупосочен 30окт-02ноември2015 за 80 лева.

Пак през миналата година на 19май (традиционната промоция ON 19 MAY EVERY SECOND SEAT IS FREE!) рано сутринта имаше два двупосочни 29май-01юни2015 за 150 лева обшо.

То, че има - има, ама не е нормално през 90% от времето нискотарифната компания да предлага по-скъпи билети от Еърбега и Ел Ал (ако така се чете). 

Връзка към коментар

@macf1an, дали пускаш все още някъде репортите в Excel с цените на WizzAir, бяха много полезни за намиране на най-ниските цени?

Ето тук е последното издание: http://magelanci.com/topic/3830-wizz-air-периодични-промоции-обща-тема/?p=134892

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Мернах новина, че от зимата Уиз ще започват полети между Тенерифе и Букурещ...дано някой ден и София я огрее, но и като цяло не е зле, защото цените до Канарите ставаха прилични до сега само с лоу кост прекачване в нисък сезон. 

 

Ето я новината на испански, според гугъл преводача Уиз са спечелили субсидия до 4 линии, една от тях до Букурещ: http://www.laopinion.es/turismo/2016/04/19/canarias-tendra-cuatro-nuevas-rutas/669596.html

  • Харесвам 8
Връзка към коментар

Мернах новина, че от зимата Уиз ще започват полети между Тенерифе и Букурещ...дано някой ден и София я огрее, но и като цяло не е зле, защото цените до Канарите ставаха прилични до сега само с лоу кост прекачване в нисък сезон. 

 

Ето я новината на испански, според гугъл преводача Уиз са спечелили субсидия до 4 линии, една от тях до Букурещ: http://www.laopinion.es/turismo/2016/04/19/canarias-tendra-cuatro-nuevas-rutas/669596.html

Добре, ама с тези цени....

Преди време бях им гледал цените от Будапеща, сега повторих,  за юни-юли започват от 400+ евро с вкл. куфари на човек без членски карти и пр, а за август отива на 600 евро, което е абсурдно.

Само понеже е директен полет, слагат между 100-200 евро на билет отгоре за различните месеци  спрямо стандартите АК.

Редактирано от Alexander
Връзка към коментар

Добре, ама с тези цени....

Преди време бях им гледал цените от Будапеща, сега повторих,  за юни-юли започват от 400+ евро с вкл. куфари на човек без членски карти и пр, а за август отива на 600 евро, което е абсурдно.

Само понеже е директен полет, слагат между 100-200 евро на билет отгоре за различните месеци  спрямо стандартите АК.

 

Еми...явно ще се надяваме не само да пуснат полети, ми и Ryanair да ги последват и да паднат цените :)

Връзка към коментар

Унгарците вече ще летят директно до 3 канарски острова, румънците и те се уредиха с Тенерифе, дано и ние чуем добри новини скоро. Сега е подходящо време за такава линия заради международното положение, идеална възможност Тенерифе да се наложи като дестинация, съответно да възникне и конкуренция между авиокомпаниите в бъдеще.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Възможно ли е уиз кредит да бъде използван за резервация на хотел или важи само за полети?

Да си повторя питането :)

И още едно въпросче - колко дни след избирането на 120% уиз кредит го получихте?

Връзка към коментар

Да си повторя питането :)

И още едно въпросче - колко дни след избирането на 120% уиз кредит го получихте?

 При мен дойде в началото на следващия месец. А при използването- първо дърпат сумата от хотелските резервации и след това пари от уиз сметката. 

Връзка към коментар

При положение че не приемат мобилни бордни карти на Уиз, се съмнявам да приемат тези на Раян

 

Напротив, приемат. :)  Тествано е няколко пъти от SOF с W6. Свикнаха леличките да гледат и сканират от умното разстройство. :lol:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Напротив, приемат. :)  Тествано е няколко пъти от SOF с W6. Свикнаха леличките да гледат и сканират от умното разстройство. :lol:

 

ХА! До скоро (миналата година) излизаше съобщение на мобилното приложение, че не може от нашето летище. Тая година не съм пробвал.

Връзка към коментар

ХА! До скоро (миналата година) излизаше съобщение на мобилното приложение, че не може от нашето летище. Тая година не съм пробвал.

 

Преди  години нямаше и онлайн чекиране, ама е друга тема. Много рядко летиш, или предпочиташ Т2 :)

Връзка към коментар

Миналата година имам 7 полета с Уиз от Т1, последният декември. За някой от полетите пробвах през мобилното и не даваше със сигурност  :)

 

PassWallet сложил ли си? Всъщност  може да минаваш и с електронна бордна карта, която си свалил под някакъв файл на устройството. На градичен контрол SOF все по-рядко искат да гледат билет на телефон . :lol:

Редактирано от Hollywood
Връзка към коментар
Гост
Тази тема е заключена за нови мнения.
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.