Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

Вие като сте с ръчен как си купувате вино или там каквото обичате да пиете седейки си вкъщи и спомняйки си за пътешествието? Аз лично само по тази причина ги ползвам - или ако съм забравила нещо от супермаркета, където естествено е по-евтино.

Връзка към мнение
19 minutes ago, Мрън said:

Вие като сте с ръчен как си купувате вино или там каквото обичате да пиете седейки си вкъщи и спомняйки си за пътешествието? Аз лично само по тази причина ги ползвам - или ако съм забравила нещо от супермаркета, където естествено е по-евтино.

Точно ! Дори да си с чекиран ,не е добра идея да сложиш бутилка в куфара , а и на летището произхода на стоките според мен е по-надежден.По емпиричен път сме установили, че определени напитки в PET( които се предлагат единствено там ) са по-добри от стъклото.Не вярвах много , докато не направихме сравнителен  анализ 😄

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Отварянето на магазина е голям напредък за софия ерпорт и терминал 2 . Това скучно мрачно сиво летище има нужда от такъв тип попълнения. Най малкото ще изглежда като истинско европейско шенгенско. Но от към заведения за хранене все още е далеч от санитарния минимум. 

 

И в предвид че летището е развито най вече благодарение на уиз еър и гастърбайтерите и някои други лоу кост компании до 2015та година, си е напредък.

 

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Откакто на летището в Крит натрупахме 100+ евро безплатни покупки от някаква игра в магазина на Dufry, вече не са ми толкова неприятни 😄 Прибрахме се с какви ли не сувенири, зехтин и всякакви други глупости, които трябваше да купим за да си оползотворим парите.

П.С. Правилата бяха: след като си купил нещо, сканират ти касовата бележка на един щанд и печелиш ваучер за покупка за 5-10 евро от магазина. Не знам какво стана, но спечелихме над 10 пъти и накрая щяхме да си изпуснем полета и не си изхабихме последния ваучер 😄 

 

 

  • Харесвам 10
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 4 часа, bibi каза:

Аз пък ги обичам. 🙂

На Отопени например постоянно има промоции на парфюми.😎

Отопени е друг калибър . Две писти , един терминал. Не сравнимо със София Ерпорт - една писта 2 терминала и 3ти в бъдеще.

Връзка към мнение
Хайде на сезона 😄
 
🛫 New routes from Sofia:
🇧🇬🇹🇷Sofia-Istanbul–S.Gökçen, operated by Pegasus airlines (resumes 1 May 2024)
🇧🇬🇱🇻Sofia-Riga, operated by airBaltic (begins 2 May 2024)
🇧🇬🇲🇽Sofia-Mexico City–AIFA, operated by Gullivair (begins 3 May 2024)
🇧🇬🇫🇮Sofia-Helsinki, operated by Norwegian (begins 3 June 2024)
🇧🇬🇦🇿Sofia-Baku, operated by Azerbaijan Airlines (begins 7 June 2024)
🇧🇬🇬🇷Sofia-Skiathos, operated by Ryanair (begins 1 June 2024)
🇧🇬🇬🇷Sofia-Heraklion, operated by Wizzair (begins 24 June 2024)
  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Когато пуснаха промото миналата есен, и аз купих билети. Имах леки съмнения и много надежди. Явно чудото ще го бъде.

Нека магеланската инвазия в Балтика започне днес и никога не спира 🙂

Screenshot_2024-05-02-11-14-48-254_com.android.chrome-edit.jpg.fa3ce8ee3a571188d4ba47437abbf456.jpg

  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , jorocontrola каза:

днес и никога не спира 

В един момент ще спре.  Общото население  на трите балтийски държави не е голямо. Населението на България също не  е голямо.  Ако се задържи линията като ежегодна сезонна, ще е истински успех. 

Връзка към мнение
преди 14 минути , jorocontrola каза:

Когато пуснаха промото миналата есен, и аз купих билети. Имах леки съмнения и много надежди. Явно чудото ще го бъде.

Нека магеланската инвазия в Балтика започне днес и никога не спира 🙂

Screenshot_2024-05-02-11-14-48-254_com.android.chrome-edit.jpg.fa3ce8ee3a571188d4ba47437abbf456.jpg

Аз се прецаках и купих билети до Рига преди въпросното промо, а още в същия ден, в който пуснаха на сайта билетите до Рига. Пусто нетърпение 😄 Преди година и половина бях в Рига, Йелгава и Юрмала, сега смятам да разгледам Рундале, Цесис...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 6 минути , epetkov каза:

В един момент ще спре.  Общото население  на трите балтийски държави не е голямо. Населението на България също не  е голямо.  Ако се задържи линията като ежегодна сезонна, ще е истински успех. 

Пропускаш обаче, че те предлагат трансфери към скандинавските държави и източна Европа където в момента главно лот ги обира и то на много високи цени.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Ще останат, ама до Варна и Бургас. Не са се засилили прибалтийци към София със сигурност.  Сега с тези директни полети до Хелзинки вече имаме връзка и с Талин, дето се вика (от София).

Жоро, ти сега ли летиш?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, Jorro каза:

че те предлагат трансфери към скандинавските държави и източна Европа

Не съм забравил този факт, но нямаме големи  български диаспори  нито в скандинавските страни, нито в източноевропейските страни.

Връзка към мнение
преди 8 минути , epetkov каза:

Не съм забравил този факт, но нямаме големи  български диаспори  нито в скандинавските страни, нито в източноевропейските страни.

Прав си, но да се надяваме, че ще има поне бизнес пътници по тези дестинации.

Връзка към мнение

БРАВО на Бълггария еър и Летище София. Май до сегаа друга авиокомпания не е постигала полет назад във времето :girl_wacko:

 

Screenshot 2024-05-03 at 17.13.06.png

 

ПП. Това е полета Варна - София от преди малко, който излетя в 17:00 от Варна и .... явно даже е кацнал

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 9
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Дани Магелани

Може да го очакват утре.

А след като аз имах излитане на 30 март и кацане на 1 април, значи всичко може.

Шегувам се! Пресякох линията на деня от запад на изток. За това се случи така 

Връзка към мнение
Преди 1 час, Дани Магелани каза:

Може да го очакват утре.

А след като аз имах излитане на 30 март и кацане на 1 април, значи всичко може.

Шегувам се! Пресякох линията на деня от запад на изток. За това се случи така 

Нещо обърка ми се струва...

Връзка към мнение
infectedmushroom

Минах през новото duty free преди 3 дни, хубав, модерен, но и малък. Нищо не си купих аз, но е по-добре от преди, по -европейско изглежда и на нашето летище . Всяка промяна към добро, дори и малка, е плюс.

 

IMG_0034.JPG

IMG_0035.JPG

IMG_0036.JPG

IMG_0037.JPG

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, jorocontrola каза:

Нещо обърка ми се струва...

  Не съм.

Ако определим, че Сан Франциско е на запад, а Фиджи на изток. Разделя ги линията на датата. Излетях на 30 март вечерта, пристигнах на 1 април сутринта. Така при полета от 10 ч. "изгубих" 31 март от живота си.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 7 часа, Дани Магелани каза:

  Не съм.

Ако определим, че Сан Франциско е на запад, а Фиджи на изток. Разделя ги линията на датата. Излетях на 30 март вечерта, пристигнах на 1 април сутринта. Така при полета от 10 ч. "изгубих" 31 март от живота си.

Аааа, прескочила си ден. Иначе си е нормално да се излети днес и да се кацне утре.

Помислих си да не си летяла наобратно и да си кацнала вчера...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

някой ако минава през новия магазин на Т2 и се сети да погледне, моля да пише или снима дали продават някакви слънцезащити, при пътуване без чекиран багаж бих си купила от там, вместо да губя време и да търся някъде на място 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 1 час, antea каза:

някой ако минава през новия магазин на Т2 и се сети да погледне, моля да пише или снима дали продават някакви слънцезащити, при пътуване без чекиран багаж бих си купила от там, вместо да губя време и да търся някъде на място 🙂

Напомни ми на 9 сутринта, ще проверя.

преди 4 часа, jorocontrola каза:

Аааа, прескочила си ден. Иначе си е нормално да се излети днес и да се кацне утре.

Помислих си да не си летяла наобратно и да си кацнала вчера...

Не съм имала връщане на дата, но на кораба имах 2 дни 11 април по същата причина.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
П.Кръстев
На 4.05.2024 г. в 10:08, antea каза:

някой ако минава през новия магазин на Т2 и се сети да погледне, моля да пише или снима дали продават някакви слънцезащити, при пътуване без чекиран багаж бих си купила от там, вместо да губя време и да търся някъде на място 🙂

В петък минах от там, имаше.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.