Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

На 4.05.2024 г. в 10:08, antea каза:

някой ако минава през новия магазин на Т2 и се сети да погледне, моля да пише или снима дали продават някакви слънцезащити, при пътуване без чекиран багаж бих си купила от там, вместо да губя време и да търся някъде на място 🙂

В аптеката на Т2 има много слънцезащитни на промоция. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Кацащ полет на Уиз в 22:30 нали на Т1 ще бъде.Ако беше на Т2 щях да си взема билет,но така изпускам последния влак към Южна България на Искърско.

.🙂

Редактирано от neuromancer
Офтопик
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Новата зона за пазаруване е много добре. Голяма положителна промяна, все едно си някъде по света.

Сега цените особено на вината са си същите или 100% надценка от стандартните магазини у нас и не знам кой луд купува, ама малко по малко.

 

Връзка към мнение
Дани Магелани
На 4.05.2024 г. в 10:08, antea каза:

някой ако минава през новия магазин на Т2 и се сети да погледне, моля да пише или снима дали продават някакви слънцезащити, при пътуване без чекиран багаж бих си купила от там, вместо да губя време и да търся някъде на място 🙂

Обещаното от Т2.

Ако Георги реши, че е реклама, ще ги изтрие бързо.

 

 

IMG_20240509_133334.jpg

 

IMG_20240509_133351.jpg

 

IMG_20240509_133406.jpg

 

IMG_20240509_133414.jpg

 

IMG_20240509_133447.jpg

 

IMG_20240509_133505.jpg

 

IMG_20240509_133514.jpg

 

IMG_20240509_133524.jpg

 

IMG_20240509_133603.jpg

  • Харесвам 10
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 15 минути , Дани Магелани каза:

Обещаното от Т2.

Ако Георги реши, че е реклама, ще ги изтрие бързо.

 

 

IMG_20240509_133334.jpg

 

IMG_20240509_133351.jpg

 

IMG_20240509_133406.jpg

 

IMG_20240509_133414.jpg

 

IMG_20240509_133447.jpg

 

IMG_20240509_133505.jpg

 

IMG_20240509_133514.jpg

 

IMG_20240509_133524.jpg

 

IMG_20240509_133603.jpg

Не знам дали важи за всичката козметика ( за парфюмите важи ), но купиш ли три артикула , които не са намалени или на промоция ти правят 33% отстъпка

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 17 минути , Дани Магелани каза:

Ценна информация, благодаря!

А за бельото на Виктория Сикрет? Харесах нещо за снаха ми. 

Нямам идея за бельото.

Все пак ако решиш да платиш, на касата подсещай, че знаеш за промото  😉

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Положението на Т1 след реформите за Шенген не е добре, за разлика от на Т2

 

Влязох за 2 минути за сутрешен ранен шенгенски полет, обаче после става лошо.

Има 3 гейта за Шенген, които имат по около 25 места за сядане, специално ги преброих.

 

Има по 2-3 полета на 30-40мин или поне 250 души, а вероятно  на моменти и много повече  в малката зала.

 

След като е затворен стария магазин и коридора към другите гейтове е станало много по-тясно.

 

Няма и лаундж от години, седиш си прав, с две думи много зле.

 

хората седят веднага след скенерите.
 

 

 

IMG_4327.jpeg

  • Харесвам 4
  • Шок 6
  • Замислям се 2
Връзка към мнение

Тоя терминал си е за затваряне от години и се ядосвам защо мъчат хората още. Аз летях преди 2 седмици и направо избеснях каква мизерия може да бъде и как трябва да седя прав два часа. Аз всячески се опитвам да не летя с Уизз точно заради този терминал и не знам защо се отказаха от претенциите си да ги преместят на Т2. Твърде много време мина вече и концесионера хич не си дава зор да оправи тази ситуация.

  • Харесвам 11
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Същото беше на Т1 и аз като летях преди месец рано сутринта, само че с повече хора и чакахме 30 мин. на скенерите. Опашките за тоалетната се преплитаха с правостоящите в средата на залата... 2+2 кабинки за три полета по 180 човека??? С две мивки, на едната от които италианец си оправяше брадата десет минути с ел. самобръсначка. :biggrin:

И на мен Т1 ми е сред причините за избор на конкуренцията.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Имам приятел, който работи на летището. Чекира багажи, проверява на гейтовете и т.н.Преди няколко седмици го питах "Кога Уизеър минават на Т2",той ми вика "ами никога", казах: "нали преди година навсякъде пишеше, че "до една година се затваря Т1 и Уизеър минават на Т2, а пък като се построи Т3, всички лоукостове минават там", той ми вика "ама ти вярваш на статии и на Хесус Кабайеро? Блажени са вярващите. Казах ти - никога". И извън иронията си каза, че нещата стават все по-зле и нищо не се придвижва напред. А тези обещания до 2030 са ала-бала. Отделно, че плащали доста малко на персонала и имало текучество. Това му е втората работа. Аз съм му колега от другата му работа. Та така.

  • Харесвам 5
  • Шок 1
  • Замислям се 3
Връзка към мнение
На 10.05.2024 г. в 11:41, Hakkâri Spor каза:

Имам приятел, който работи на летището. Чекира багажи, проверява на гейтовете и т.н.Преди няколко седмици го питах "Кога Уизеър минават на Т2",той ми вика "ами никога", казах: "нали преди година навсякъде пишеше, че "до една година се затваря Т1 и Уизеър минават на Т2, а пък като се построи Т3, всички лоукостове минават там", той ми вика "ама ти вярваш на статии и на Хесус Кабайеро? Блажени са вярващите. Казах ти - никога". И извън иронията си каза, че нещата стават все по-зле и нищо не се придвижва напред. А тези обещания до 2030 са ала-бала. Отделно, че плащали доста малко на персонала и имало текучество. Това му е втората работа. Аз съм му колега от другата му работа. Та така.

 

Преди няколко дни Хесусчо казал, че Т1 ще затвори, когато е готов Т3. Тези май в движение се учат как се управлява летище.

  • Харесвам 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 5 часа, bibi каза:

В момента е кошмар на проверката на багажа на Т2, а работят всички в т.ч и за екипажите.

Повисях си около 20 мин. Не ми се чини, че имаше повече полети от нормалното (ежемесечно пътувам в този час в понеделник или вторник), може би освен един чартър до Анталия, но имаше яко народ, даже служителите бяха учудени. В Aspire  също имаше много хора. Дано е било нещо моментно. Новият магазин е супер. Почти го претърчах, но цените, които погледнах бяха драстично по-високи от тези на Отопени например. Иначе много европейско изглежда.

  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Zaro каза:

 

Преди няколко дни Хесусчо казал, че Т1 ще затвори, когато е готов Т3. Тези май в движение се учат как се управлява летище.

Значи да почакаме поне до 2030. Допреди година повтаряше, че Т1 ще затвори до края на 2023 и лоукостовете на Т1 ще бъдат обслужвани на Т2 докато отвори Т3. В движение сменяме обещанията и правилата 

Връзка към мнение
преди 31 минути , Hakkâri Spor каза:

Значи да почакаме поне до 2030. Допреди година повтаряше, че Т1 ще затвори до края на 2023 и лоукостовете на Т1 ще бъдат обслужвани на Т2 докато отвори Т3. В движение сменяме обещанията и правилата 

Ами аз очаквам това да е в концесионалният договор, а не да се разчита на думи и обещания. Съответно държавата да следи за това и да натиска ...

Връзка към мнение
10 minutes ago, Фил said:

Това дето имаше безплатен fast track с някои видове карти, умря ли безвъзвратно? 

Че то къде на това смотано летище може да се направи фаст трак? На скенерите? 

Другаде не се сещам или пак ще висиш в автобуса ако не си на ръкав.

Връзка към мнение
В момента, era123 каза:

Че то къде на това смотано летище може да се направи фаст трак? На скенерите? 

Еми преди имаше - поемат те отдолу на проверката на бордните карти и после горе на скенерите. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 33 минути , Фил каза:

Еми преди имаше - поемат те отдолу на проверката на бордните карти и после горе на скенерите. 

И после горе на десният скенер със стюардесите 😉

Отдавна умря това нещо обаче ...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.