Прескочи до съдържание

С кои известни личности сте летели?


Препоръчани мнения

23 hours ago, stanimir said:

Много пъти съм летял с ВИП-а.

 

От по-малко известните с Иван Костов , Менда Стоянова, Иван Гранитски , Трайчо Трайков, Асен Агов (изключително  надменна  личност).

То пък един ВИП имаме, едно от най-хубавите неща от времето, когято живеех в чужбина, е че не се налагаше да им гледам муцуните на екран или на живо на родните кафявожълти Випове.

Михаела Филева много добре ме изненада, държеше се съвсем земно и нормално спрямо нейната известност. Да не повярваш. Затова пък нейната приятелка Вътова, известна само с това, че е известна, уж се криеше под слънчеви очила в самолета, а само се оглеждаше дали някой ще я познае. А най-смешни бяха семейството инфлуенсъри, чиито разговор беше като да кажеш, че са такъв ВИП, че са с частен самолет, само дето си летяха заедно с обикновените хорица с Егейските линии. 😁

Връзка към коментар
преди 1 час, esto каза:

То пък един ВИП имаме, едно от най-хубавите неща от времето, когято живеех в чужбина, е че не се налагаше да им гледам муцуните на екран или на живо на родните кафявожълти Випове.

Михаела Филева много добре ме изненада, държеше се съвсем земно и нормално спрямо нейната известност. Да не повярваш. Затова пък нейната приятелка Вътова, известна само с това, че е известна, уж се криеше под слънчеви очила в самолета, а само се оглеждаше дали някой ще я познае. А най-смешни бяха семейството инфлуенсъри, чиито разговор беше като да кажеш, че са такъв ВИП, че са с частен самолет, само дето си летяха заедно с обикновените хорица с Егейските линии. 😁

А ти за кой точно ВИП си мислиш всъщност, че става дума? 

Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.