Прескочи до съдържание

С кои известни личности сте летели?


Препоръчани мнения

И аз не го знам кой е? Писах в гугъл и излезе, че е бивш футболист, сега треньор и помощник треньор в националния отбор по футбол. За съпруга, деца и родители загубих интерес да гледам🙂

  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 45 минути , домосед каза:

А кой е?

По нашите географски ширини трябва да се внимава с въпроса "Кой?", че май отново е актуален, но на теб по обясними причини ти е простено... 😛

 

преди 3 минути , ДиянаВ каза:

И аз не го знам кой е? Писах в гугъл и излезе, че е бивш футболист, сега треньор и помощник треньор в националния отбор по футбол. За съпруга, деца и родители загубих интерес да гледам🙂

Бивш футболист на "вечно вторите" с прилична кариера във второразрядни германски отбори...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 19 минути , домосед каза:

Аз знам само Меси и Роналдо, но все ги бъркам. А и току виж се оказал Мбапе.

И това изказване идва в месеца на европейското по футбол, добре, че си на безопасно място... 

 

https://youtu.be/H4JEFd5CZlQ?si=-D-sGEHwjzk7shqI

  • Смея се 6
Връзка към коментар

12.2009 Дубай-София, Ники Илиев(Актьор и Режисьор) и Саня Борисова, бяха на задната седалка, радваха се на Ради на 15 месеца тогава.

05.22 София-Катания и обратно, Стойко Сакалиев

На един полет до Лондон със Стилян Петров, седеше на пода на летището като клошар.....

11.2019 София -Ейлат, като млад магеланец, виждам Георги Матеев. Досрамя ме да го заговоря, но Ради го попита и наистина беше той, та това е най-големия ВИП с който съм бил на един полет.

 

  • Харесвам 8
  • Смея се 3
Връзка към коментар

В един и същ полет бях с Михаела Филева, която се движеше със Славена Вътова, която се беше уж дегизирала със слънчеви очила, но се оглеждаше дали някой ще я разпознае, едва ли не търсейки вниманието. Михаела доста естествено се държи, готина е, не само красива, но има и чар, как се движи с такива хора около нея не знам.

 

Също така на този полет бяха семейство инфлуенсъри с техен приятел. Не ги знам по име, тя е руса, красива, но се звездее и май е поредното кифленско Барби по акъл. Него го помислих за нейния най-добър приятел гей, много нежно говореше някак и едни такива движения, пък й бил съпруг хаха. Така и не им запомних имената. Тя е блондинка, той с леко прошарено сива къса коса.

Връзка към коментар
3 hours ago, ivan69 said:

Марияна Векилска

Коя е тая?

С мен (даван 2 пъти по канал 1, 1 път по БНР и 10на статии във вестниците) .... са летели 6 магеланци - да не посочвам.

Даже бяха 27дни на кораб с мен. 

🙂

 

 

  • Смея се 2
Връзка към коментар
преди 1 час, era123 каза:

Коя е тая?

С мен (даван 2 пъти по канал 1, 1 път по БНР и 10на статии във вестниците) .... са летели 6 магеланци - да не посочвам.

Даже бяха 27дни на кораб с мен. 

🙂

 

 

Аз няколко пъти съм летял с DJ Balthazar, не знам що все него засичам по полетите 😄

Иначе и с някакви по-малко известни като Рут Колева и Любо Ганев се засякохме в София и Берлин.

  • Смея се 10
Връзка към коментар

Е то по тая логика Славена Вътовата, Михаела Филева и семейството инфлуенсъри са летели с третия най-известен българин в Чехия, а именно аз. Трети след Кирил и Методий. Там и в Словакия са много тачени, но моята дейност беше само в Чехия. В Словакия нямах активна професионална дейност. Е и мен като тях ме натириха накрая. И тях ги натириха, а сега съжаляват и ги тачат. Малко биполярна нация са това чехите и лично се убедих в това

 

Но винаги ще помня онова поле между две гори, където небесния свод изглежда отромен. Полето се пада на север, като излезеш от горския парк Дивока Шарка. Не знаех, че едно поле може да е така красиво. И то толкова близо до голям град. Със самотната синя къща край пътя и другата гора в далечината отзад:

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , boogy83 каза:

Аз няколко пъти съм летял с DJ Balthazar, не знам що все него засичам по полетите 😄

Иначе и с някакви по-малко известни като Рут Колева и Любо Ганев се засякохме в София и Берлин.

 

преди 22 минути , era123 каза:

Кое е тоя?

DJ Balthazar и аз съм го засичал на полет Истанбул - София. Преди две седмици пак го засякох на Терминал 1 преди да отлети за Копенхаген. 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

 

преди 17 часа, домосед каза:

А кой е?

аз по-скоро бих попитал коя е 

 

преди 20 часа, ivan69 каза:

 ... Жени Калайджиева ...

ама си викам - ай да не се излагам тук пред всички какъв невежа съм , или пък нещо омешахме калая с калкана :grin:

 

 

преди 15 часа, Duke каза:
преди 16 часа, домосед каза:

Аз знам само Меси и Роналдо, но все ги бъркам.

И това изказване идва в месеца на европейското по футбол, добре, че си на безопасно място... 

 

Ееее, хайде холан, и децата знаят, че Меси играе в европейското на Южна Амерка! 

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 48 минути , ivailo_radev каза:

И какво излезе, само аз не съм летял с Георги Матеев.

И аз не съм!

Даже не съм го срещала на живо. Поне по някое летище има доста вероятност, ама не.

Но пък сме спали в една стая. 😃

Очевидно, по различно време.  😜

  • Смея се 11
Връзка към коментар
преди 31 минути , Argentique каза:

И аз не съм!

Даже не съм го срещала на живо. Поне по някое летище има доста вероятност, ама не.

Но пък сме спали в една стая. 😃

Очевидно, по различно време.  😜

На Ивайло щях да казвам, че е понеже малко лети, ама ти имаш перка на дупето 😄

  • Смея се 10
Връзка към коментар

Много пъти съм летял с ВИП-а.

 

От по-малко известните с Иван Костов , Менда Стоянова, Иван Гранитски , Трайчо Трайков, Асен Агов (изключително  надменна  личност).

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
1 hour ago, Фил said:

 

 

 

 

Ееее, хайде холан, и децата знаят, че Меси играе в европейското на Южна Амерка! 

Или както е казал Божинката:

Quote

На това първенство победителя ще е от Европа, но във футбола нищо не е сигурно. 

 

23 minutes ago, stanimir said:

Асен Агов (изключително  надменна  личност).

Това как го разбра? Не казвам, че не е така.

Връзка към коментар
преди 1 час, Фил каза:

Аналогичен случай в Париж :biggrin:

 

 

Усещам как назрява нова тема: "С кои известни личности сте/сме спали"  :grin:

Аз понеже скролвам като арабин - отдолу нагоре и гледам след твоя въпрос отговора на Станимир: С Иван Костов и т.н. ... 😄

  • Смея се 4
Връзка към коментар
1 hour ago, era123 said:

Или както е казал Божинката:

 

Това как го разбра? Не казвам, че не е така.

По държанието към персонала.Засичал съм го и в хранителен магазин на "Раковска".

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.