Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

преди 4 минути , Sju каза:

Профилите, в които не минава никакво плащане завинаги ли трябва да се зачеркнат или има и успешни резервации с тях след време? Какви са ви наблюденията?

При мен се е случвало такъв профил след време да се "оправи", но повечето изглеждат безнадеждни сега. Все пак индийците правят толкова много промени в последната една година, така че нищо не се знае (сигурно и те не знаят какво ще направят).

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

А може ли да ми кажете при плащане кога се пише този 3D код ? В процеса на плащането ли се появява място където се пише ?

Моята карта е на Уникредит, като питах ми дадоха така наречения -  vbv/secure code , който е от 9 цифри. Това ли е въпросния  3D код ?

Връзка към коментар

Картата с която плащам е на УниКредит с 3D код, който аз съм си измислила.След като натиснеш плащане на сайта излиза нов прозорец където въвеждаш кода.

 

Имам някакъв спомен,че с този 9цифрен код,можеш да си активиращ 3Dкод през интернет банкиране,ако имаш такова.Не съм сигурна, как ставаше точно.Идеята е,че никой освен теб не трябва да знае кода.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, koliob каза:

. Все пак индийците правят толкова много промени в последната една година, така че нищо не се знае (сигурно и те не знаят какво ще направят).

Проблема е,че се скъсват да ми вкарват рупии в профила,който не позволява плащане,гадините..😒🤧

Връзка към коментар
преди 1 минута , Мари Николова каза:

Проблема е,че се скъсват да ми вкарват рупии в профила,който не позволява плащане,гадините..😒🤧

И при мен в единия профил не минаваха никакви карти, но в някакъв момент стана. Така, че пробвай.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Код Cachback връща 15% под формата на кешбек в картата с която е платено до 48ч от резервацията.Важи за всички карти.Нищо особено,но този код работи там където по- изгодните кодове не се приемат.Ето условията.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 57 минути , Георги Матеев каза:

Двоен уолет дискаунт валиден "само" в следващите 1853 часа... Побързайте!  😀

Screenshot_20180714-160126_MakeMyTrip.jpg

Много са щедри този път😀

Последно попаднах на оферта 1,5 от уолета😂

 

Между другото в профила има опция,освен рождения си ден да добавиш дата на някаква лична годишнина.Така получаваш още една гифт карта за месеца,в който е юбилея.

Връзка към коментар
Преди 1 час, Мари Николова каза:

Много са щедри този път😀

Последно попаднах на оферта 1,5 от уолета😂

 

Между другото в профила има опция,освен рождения си ден да добавиш дата на някаква лична годишнина.Така получаваш още една гифт карта за месеца,в който е юбилея.

Аз пък изобщо не мога да добавя дати,всеки път ме кара да верифицирам тел.номер.

Връзка към коментар
преди 28 минути , mamaivy каза:

Аз пък изобщо не мога да добавя дати,всеки път ме кара да верифицирам тел.номер.

През мобилното приложение ги добавях и нямах такъв проблем.

Връзка към коментар

При мен за съжаление това намаление  излиза само при резервация през мобилното приложение, където за хотела , който гледам цените са по-високи от цените през десктопа и не може да компенсира разликата.

Връзка към коментар
На 14.07.2018 г. в 17:32, Мари Николова каза:

Много са щедри този път😀

Последно попаднах на оферта 1,5 от уолета😂

 

Между другото в профила има опция,освен рождения си ден да добавиш дата на някаква лична годишнина.Така получаваш още една гифт карта за месеца,в който е юбилея.

Аз не разбрах по кое време на деня да дебна за double wallet?А дали е само през мобилното приложение?

Връзка към коментар
преди 4 часа, nino каза:

IHBLACK прави добри намаления, но само през мобилното приложение. До 30 % за ограничено време.

Минимум 4* хотели и само част от тях. Кодът е IHBLACK1 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 6 часа, Olianata каза:

Аз не разбрах по кое време на деня да дебна за double wallet?А дали е само през мобилното приложение?

Най-често го засичам сутрин и да,само през мобилното.

Връзка към коментар
преди 23 часа, nino каза:

IHBLACK прави добри намаления, но само през мобилното приложение. До 30 % за ограничено време.

Много благодаря за този купон - тъкмо навреме се появи. Постигнах добра цена с него. Изисква да си член на MMT Black.

Връзка към коментар

Само на мен ли не ми показва никакви резултати при търсене на хотел в България? Каквото и да избера: море, балкан - винаги излиза We searched everywhere and couldn't find that page. ☹️

Връзка към коментар
преди 20 часа, Ivan Ivanich каза:

Същата работа за конкретен хотел и през друг browser, но благодаря все пак за идеята!

Ще преспим и тогава ще го мислим.

И на мен ми излиза от време на време, явно е някакъв бъг. Дори и с английско Айпи не стана, а после се оправи само.

IHBLACK  вече не е активен за съжаление.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.