Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

  • 1 месец по-късно ...

Излезе код MAKEMYTRIP,който трябва да сваля до 40%,само днес.Ако комбинирате с уолета,сигурно ще се получи добра цена.Нямам заредени рупии в нито един профил за да проверя дали може да се изпозват едновременно с кода,ако някой има да сподели.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

От програмата MMT Black получих 500 INR в Wallet+Cash. Незнам как точно да го използвам. Когато избера някаква резервация и автоматично намалява с някаква сума, която взема от Bonus Cash (там имам 1500), но другите 500 не виждам къде да задам да използвам и тях.

Връзка към мнение
На 15.03.2019 г. в 15:38, iMari каза:

Излезе код MAKEMYTRIP,който трябва да сваля до 40%,само днес.Ако комбинирате с уолета,сигурно ще се получи добра цена.Нямам заредени рупии в нито един профил за да проверя дали може да се изпозват едновременно с кода,ако някой има да сподели.

Може да, кодът важи всеки петък. Засега през другото време най-добрият код е MAXHOTEL

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
31 minutes ago, T.E.Lawrence said:

Може да, кодът важи всеки петък. Засега през другото време най-добрият код е MAXHOTEL

всеки петък и след 12:30 ч на обед наше време 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, alienad каза:

От програмата MMT Black получих 500 INR в Wallet+Cash. Незнам как точно да го използвам. Когато избера някаква резервация и автоматично намалява с някаква сума, която взема от Bonus Cash (там имам 1500), но другите 500 не виждам къде да задам да използвам и тях.

На последната стъпка преди плащането, когато автоматично ти взема бонусите горе ти изписва и колко кеш имаш в портфейла. Трябва да маркираш,че ще ги ползваш и да напишеш колко от тях искаш за тази резервация. Просто разгледай внимателно предпоследния и последния екран, че напоследък често включват/изключват опции и променят дизайна.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 22 часа, koliob каза:

На последната стъпка преди плащането, когато автоматично ти взема бонусите горе ти изписва и колко кеш имаш в портфейла. Трябва да маркираш,че ще ги ползваш и да напишеш колко от тях искаш за тази резервация. Просто разгледай внимателно предпоследния и последния екран, че напоследък често включват/изключват опции и променят дизайна.

Благодаря много за отговора. Появи се на следващия екран, когато се отива вече към плащането.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
1 hour ago, alienad said:

Днес пробвах кода MAKEMYTRIP, но той ми сваля по-малко от MAXHOTEL. При вас така ли е?

При мен да, общо взето нищо интересно не открих за Братислава търсих...

Връзка към мнение

Тествай, за всеки хотел е различно. Кaкто и IHBLACK Не всички хотели приемат всички кодове, някои не приемат изобщо, а намерих и един който свали най-много с предложения от апликацията автоматичен код. Има и съвем различни случаи, през агода ми дава някои по-евтини хотели с все кодовете за намаление през ммт.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Днес MAXHOTEL смъкна доволно. Отделно, приложението предлага още по-добра цена.

Пример: Хотел в центъра на Брюксел (метростанция Шуман) с цена в booking.com 274лв на нощувка (за двойна стая), в приложението крайната цена е 180лв

 

  • Харесвам 7
  • Браво 1
Връзка към мнение

Отлична цена в топ сезон за две нощувки на Златните пясъци на НВ.

 

image.png.9cd725ff05c94a8f0ec6f622a81b6340.png

Прави ми е впечатление, че хотели които в Букинг са с невъзвращаема стойност в ММТ често излизат с опция безплатно анулиране.

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Код BLACKSPECIAL сваля доста от резервации над 15 000 (около 380лв)рупии.Действа без ограничение във времето,не може да се комбинира с уолета,но смъква повече от който и да е код+уолет.

С него попадам на фрапиращи разлики с цените в Букинг.Например двойна стая в 5*Астор Гардънс в Св.Св.Константин и Елена 23-26май ол инклузив - 396лв в Ммт и 583лв в Букинг.Много зависи и от хотела.

Редактирано от Мари Николова
  • Харесвам 7
  • Шок 1
  • Браво 2
Връзка към мнение

Също работи код MAKEMYTRIP за по-ниски суми.

Ако някой мисли за Албена,като вариант на морска почивка,в сайта излизат прилични цени за хотел Вита парк.Хотелът сам по себе си не е нищо особено,но в цената е включен целодневен достъп до аква парк Аквамания,както и обичайните шатъл до плажа,чадър, 2 бр.,шезлонг и изхранване на плажа.Цена за 2 възрастни и дете до 12 г. за 21-23 юни  например е 263 лв. в ММТ,380 лв. в Букинг и 360 лв. в сайта на Албена.Аналогично дава по-ниски цени и за много други дати.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
преди 3 часа, koliob каза:

MAXHOTEL отново работи и сваля до 30%.

Обаче по веднъж от профил може. 25% дава днес код HSBCINTHOT.

Всеки петък между 4 и 11 след обяд тяхно време действа  MAKEMYTRIP, той сваля до 40%.

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Не знам,аз ли бъркам нещо или това е действителността при индийците?

Цяла седмица въртя какви ли не кодове за смъкване на цената конкретно за хотели във Варшава,които са точно двадесет на брой/крайно недостатъчно/ и нищо не се получава.Търпеливо изчаках петък за да пробвам кода MAKEMYTRIP,който сваля до 40% и започнах да го прилагам.На първият хотел 20%,на вторият-10%,на третият-15%,ще си кажете какво повече да дадат? Да отстъпките не са лоши но реално цената на хотелите не се промени въобще,даже на няколко от хотелите леко се завиши,и всичко идва от Taxes & Service Fees,които се оказаха ,че след калкулирането им разказват играта на кода.Направи ми впечатление че тези такси се променяха в различните дни.Вие забелязвали ли сте подобна промяна в таксите?

Иначе,днес кода MMTNIHM5A/но не важеше за всички хотели/ ми даде по-голяма отстъпка дори от MAKEMYTRIP.

Връзка към мнение

Да, абсолютно си прав. Най-добре сваля по принцип този код големият. Няма нужда да се въвежда дори, автоматично е сложен, ако е валиден за дадения хотел. Иска много търсене да се намери читава цена, разбира се далече от онези едно време. Тези мега/гига проценнти и намаления са прах в очите, иска сравнение на цените с другите сайтове.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Имам следното питане, ако някой може да даде насока - ще съм благодарна. Направена е резервация с отказ през ММТ, за хотел в Поморие, 2ВВ 30-01/12/2020. През настоящия месец член от семейството/мама/ имаше престой в същия хотел, но през немски туроператор. През това време майка ми отваря темата, че ние имаме намерение да посетим отново хотела за ЧНГ. Служител настаняване, който ни познава като клиенти/отсядали сме над 10пъти/ , й казва че знае/следи резервациите по име/, но имало проблем с тази евтина резервация. Собственикът отбелязал, че цената била ниска и да сме се обадили в хотела, за да направят нещо- в смисъл, казано е , че следва да доплатим. Стойността на престоя е 2ВВ - приблизително 63Е, като седмица след покупката от ММТ, останалите свободни стаи ги свалиха . Резервацията в акаунта ми  в ММТ е потвърдена, статусът й към момента е активен. Въпроси - 1. възможно ли е хотелът да откаже настаняването , примерно седмица преди ЧНГ- мога ли да се защитя/не в смисъл връщане на парите/? 2. Имам ли защита и каква от ММТ, ако в момента на настаняването ми поискат доплащане или не изпълнят настаняването на 100% - закупена е двойна луксозна стая с гледка море?  При значително по-ниски цени сме имали настанявания чрез ММТ в Берлин , Венеция и т.н. в 4*хотели, но никога не е имало проблем. Благодаря на всеки , който отговори!

Връзка към мнение

Защита няма да имате от който и да е посредник , в случая ако хотела се окаже некоректен, ще ви кажат в деня на пристигане (примерно) , че няма свободни стаи и ще ви върнат парите. Ако пък цената е грешка , винаги може да ви анулират резервацията и доста по-рано.

Връзка към мнение

Цената не е грешка, мисля. Стойността на пакета беше почти идентичен/разлика около 2Е/ в ММТ и през немски оператор, като при втория нямаше опция -отказ. По -скоро ЧНГ периодът е характерен с цена х3, а в случая са изпуснали стая, която е резервира на посочената цена. Благодаря ви за насоката, stanislavpp !

Връзка към мнение
преди 2 часа, DoReMi каза:

Имам следното питане, ако някой може да даде насока - ще съм благодарна. Направена е резервация с отказ през ММТ, за хотел в Поморие, 2ВВ 30-01/12/2020. През настоящия месец член от семейството/мама/ имаше престой в същия хотел, но през немски туроператор. През това време майка ми отваря темата, че ние имаме намерение да посетим отново хотела за ЧНГ. Служител настаняване, който ни познава като клиенти/отсядали сме над 10пъти/ , й казва че знае/следи резервациите по име/, но имало проблем с тази евтина резервация. Собственикът отбелязал, че цената била ниска и да сме се обадили в хотела, за да направят нещо- в смисъл, казано е , че следва да доплатим. Стойността на престоя е 2ВВ - приблизително 63Е, като седмица след покупката от ММТ, останалите свободни стаи ги свалиха . Резервацията в акаунта ми  в ММТ е потвърдена, статусът й към момента е активен. Въпроси - 1. възможно ли е хотелът да откаже настаняването , примерно седмица преди ЧНГ- мога ли да се защитя/не в смисъл връщане на парите/? 2. Имам ли защита и каква от ММТ, ако в момента на настаняването ми поискат доплащане или не изпълнят настаняването на 100% - закупена е двойна луксозна стая с гледка море?  При значително по-ниски цени сме имали настанявания чрез ММТ в Берлин , Венеция и т.н. в 4*хотели, но никога не е имало проблем. Благодаря на всеки , който отговори!

В периода между крайния срок на безплатната анулация и настаняването хотела трябва да реагира ако нещо от негова гледна точка не е наред. Ако това не се случи по подразбиране резервацията е ОК. 

Допускам, че като наближи декември ще се свържат с вас. Ако е през ММТ спорете, ако не е - информирайте ММТ, но така или иначе ситуацията е рискова. От друга страна - след като сте редовни гости на хотела биха могли да бъдат толерантни.

 

Късмет! 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.