Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

http://www.makemytrip.com/promotion/includes/ih-offer-appfest-citibank-15032016.php

 

5000 min - отстъпка 2750 inr. till 30th June 2016

Плюс допълнителен 30% кешбек (до 1250 рупии) за плащане с карти на Citi bank :) 

Връзка към коментар

Освен в този сайт от къде другаде резервирате хотели с врътки :) в Бг? Предстои ни уикенд в Трявна по 1ви април и се чудя къде да резервирам...а тук сте невероятни спецове що се отнася да свалите цената :)

Връзка към коментар

За Трявна конкретно няма откъде да направите "врътки" :) Тя цената така или иначе там не е висока - цените за двойка стая се въртят около 40 лв. Бих ви препоръчала хотел Възрожденци в старата част на града.

Връзка към коментар

Qatar Airways през ММТ код APPFEST

 

В момента има 5000 рупии отстъпка за полети до Европа и 10000 до САЩ плюс допълнителни 5000 или 10000 при плащане с кредитна/дебитна карта на Citi. Отстъпките са на пътник, не на билет :)

Редактирано от chandni
Връзка към коментар
Георги Матеев

Още малко за ценовите сравнения.

 

Търсех си и харесах добър централен хотел в Минск за 2 нощувки. По навик го гледах първо в booking.com, където четох ревюта и преглеждах снимки.

 

Booking.com поиска €144.

post-1175-0-95930700-1458080659_thumb.png

 

Абсолютно същата стая в MMT излезна €62.

post-1175-0-46934500-1458080734_thumb.png

 

В момента върви -50% промоция - възползвайте се и вие.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Ако първата резервация е flex (виждам free cancellation), а втората prepaid/nonrefundable, то разликата е съвсем нормална. MMT имат навика да не показват целия инвентар на даден хотел. От там идват фрапиращите разлики.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

144€ към 100€ си е чуствителна разлика дори за flex към prepaid.

 

Това е частен случай де , но аз поне не съм срещал случай след прилагане на купон дори от малките по 35% цена в MMT да е по-висока от booking.

Връзка към коментар

Още малко за ценовите сравнения.

 

Търсех си и харесах добър централен хотел в Минск за 2 нощувки. По навик го гледах първо в booking.com, където четох ревюта и преглеждах снимки.

 

Booking.com поиска €144.

 

Абсолютно същата стая в MMT излезна €62.

 

В момента върви -50% промоция - възползвайте се и вие.

 

Виждам, че нощувките ти са за юни, а в първия пост пише, че резервациите могат да се правят до 31 март. Тъй като не съм чел цялата тема, до кога може да резервираме?

Връзка към коментар

Виждам, че нощувките ти са за юни, а в първия пост пише, че резервациите могат да се правят до 31 март. Тъй като не съм чел цялата тема, до кога може да резервираме?

 

Пише, че трябва да се направят до 31-ви Март, а check-out трябва да бъде до 30-ти юни. Можеш да резервираш за по всяко време, просто това са условията, за да използваш дадения купон за отстъпка.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Георги Матеев

Ако първата резервация е flex (виждам free cancellation), а втората prepaid/nonrefundable, то разликата е съвсем нормална. MMT имат навика да не показват целия инвентар на даден хотел. От там идват фрапиращите разлики.

И двете са с free cancellation, условията дефакто са 1:1. Единствената разлика е, че през ММТ предплащам пълната сума (така или иначе отдавна предпочитам prepaid вариантите), но ако реша да отменя се връща всичко до стотинка. Стаята е 100% refundable.

 

Което прави разликата още по-фрапираща и всъщност въобще не ми е първи подобен случай.

 

Просто го дадох като пример какви оферти излизат ако човек порови малко по-старателно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
 

144€ към 100€ си е чуствителна разлика дори за flex към prepaid.

 

22e на нощ? Изобщо не е.

 

И двете са с free cancellation, условията дефакто са 1:1. Единствената разлика е, че през ММТ предплащам пълната сума (така или иначе отдавна предпочитам prepaid вариантите), но ако реша да отменя се връща всичко до стотинка. Стаята е 100% refundable.

Което прави разликата още по-фрапираща и всъщност въобще не ми е първи подобен случай.

Просто го дадох като пример какви оферти излизат ако човек порови малко по-старателно.

 

Е, браво тогава ;)

Връзка към коментар
Георги Матеев

Аз вместо 22 евро на нощ виждам 44% отгоре ;)

Нещо май бъркаш сметката? Разликата е общо €82 евро или по €41 на нощ. В конкретния случай booking е по-скъп със 132%.

 

Освен ако не сравняваше цените преди използване кода за намаление :)

Редактирано от Георги Матеев
  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Нещо май бъркаш сметката? Разликата е общо €82 евро или по €41 на нощ. В конкретния случай booking е по-скъп със 132%.

 

Освен ако не сравняваше цените преди използване кода за намаление :)

Да точно преди кода за намаление правя сравнението , щото букинг не предлага кодове.

В много случаи цената с приложен код в ММТ е същата като в букинг за съответния хотел , та наистина трябва да се търси за находки :)

Връзка към коментар

Аз пак да се обадя в строя, как го правите? Искам да отида на концерт в Търново и на конференция в Русе. Това ММТ (Мамата Ми Такова) ме праща у Флорида на аванта. В България знае само София и Варна ММТ му!

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Георги Матеев

Аз пак да се обадя в строя, как го правите? Искам да отида на концерт в Търново и на конференция в Русе. Това ММТ (Мамата Ми Такова) ме праща у Флорида на аванта. В България знае само София и Варна ММТ му!

За България апликацията е ограничена до София, Пловдив, Варна, Бургас + няколко курорта.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.