Прескочи до съдържание

MakeMyTrip - периодични промоции


Препоръчани мнения

Да,през мобилното приложение.Днешната оферта изтече.

 

А тези всички оферти пак ли са през мобилното предложение?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Прави ми впечатление,че все още промоциите в  MakeMyTrip са с период за резервиране до 31.03.,докато всички други сайтове предлагат до юни месец.Това политика на индийците ли е или...?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Резервации с намалението -35%  може да се направи и от мобилната версия през телефон. Не е нужно да се ползва приложението .

Редактирано от Георги
Връзка към мнение

С приставката за Мозила https://addons.mozilla.org/en-GB/firefox/addon/go-mobile/?src=api можете да резервирате  с отстъпките им  директно от  вашето ПЦ, които   са "достъпни" само през мобилното приложение. Телефон   не ви трябва. :gamer:

Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Може ли да ми помогнете с регистрацията.

 

1. Как да верифицирам телефонния номер.

2. Како е това payback номер

 

Благодаря

 

 

Въведи код :  +91 и след това произволен 10 цифрен номер ;)

 

Paybak номер , е номер който ще получиш след регистрацията и по който ще ти се трупат точки за всяка направена резервация.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хм , преди можеше. Явно са променили нещо.

Моят номер е точно такъв измислен и регистрацията мина през мейла.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Пробвам да си направя регистрация през android приложението и на Mobile number си пиша моя, и не и не "Please enter valid mobile number" . Някой знае ли защо не става ? ... написах от 1 до 10 и стана, пфф :( Регистрирах се през линка на palia4i от първата страница, трябваше ли да получа 7 евро - нищо няма :) Доста е дървено това приложение, все едно аз съм го правил.

Редактирано от edbloom
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И при мен не става. Пише ми за да получаваш награди, първо се верифицирай номера (написала съм моя с индийски код отпред). Пробва се да изпраща смс, но не става естествено. Явно са променили нещо.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

С приставката за Мозила https://addons.mozilla.org/en-GB/firefox/addon/go-mobile/?src=api можете да резервирате  с отстъпките им  директно от  вашето ПЦ, които   са "достъпни" само през мобилното приложение. Телефон   не ви трябва. :gamer:

Реших да си поиграя с този вариант, но нещо не се справих. Тази приставка изглежда работи само до версия 20 на Мозила. Дръпнах 2 дрги подобни приставки, лъжат браузара, че съм през телефон, влезнах в google play, но като дръпвам приложението, ми дава грешка, че или съм през компютър, или телефонът ми не е съвместим или нямам инсталирам google play, какъвто разбира се нямам инсталиран, защото нали съм от компютър.

Как успя да го направиш?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Реших да си поиграя с този вариант, но нещо не се справих. Тази приставка изглежда работи само до версия 20 на Мозила. Дръпнах 2 дрги подобни приставки, лъжат браузара, че съм през телефон, влезнах в google play, но като дръпвам приложението, ми дава грешка, че или съм през компютър, или телефонът ми не е съвместим или нямам инсталирам google play, какъвто разбира се нямам инсталиран, защото нали съм от компютър.

Как успя да го направиш?

Не е нужно да инсталириш програмата на комп или на телефон, слагаш само добавка в мозилата и летиш с ниските цени. В момента не съм на комп, но утре ако искаш мога да пратя повече на лично. Редактирано от Hollywood
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.